Левски: Бивши играчи и треньори

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12219
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот TristaNNN » 18 сеп 2018 10:44

metodito написа:
TristaNNN написа:
metodito написа:
rhaegar написа:Още ли има хора, които четат какво е казал Курдов? :lol:


И аз това щях да питам. Курдов по тъпомер го бие единствено Васко Колев. :lol:

В интерес на истината, когато Васко Колев говори за делата около любимия Левски, е хубаво някои хора да осмислят думите му и да се абстрахират от пристрастията си към този или онзи. :!:

Ти чете ли последната му словена полюция? Този пич в началото много ми вдъхваше доверие, после много почна да олеква. Може да пише нещата под въздействието на някакви субстанции, знам ли... Аз като го правя и все си изпросвам по някой банан... Него няма кой да го банне. Най-малкото е противоречива личност.

Ако визираш мнението му за новия бразилски нападач, то да - четох го и донякъде съм съгласен с анализа му. Но това си е мое мнение и не го налагам никому. Нека всеки използва главата си и да прецени доколко "олекват" анализите му и доколко съумява да изкара някои проблеми наяве.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 18 сеп 2018 12:59

TristaNNN написа:Ако визираш мнението му за новия бразилски нападач, то да - четох го и донякъде съм съгласен с анализа му. Но това си е мое мнение и не го налагам никому. Нека всеки използва главата си и да прецени доколко "олекват" анализите му и доколко съумява да изкара някои проблеми наяве.

Роси му е проблемът на него. Преди беше нарекъл всички против Роси "луди". Сипеше дитирамби, не знам какво. А интересно, защо след трансфера на футболист с подобна визитка, господин Колев не изригна така:
Изображение
? Това ми е любопитно да попитам този поборник на справедливостта. За Рошу да попита. Трябва да се справи с тези гранични състояния или поне да намали декларациите и изказванията в социалните мрежи.

Всички виждаме, че нещо става. Ако знае нещо да го каже. Да пита имало ли е човек, който реди състава на Роси, има ли такъв, който прави със Стоянович? Защо Русев искаше да си ходи и защо се върна? Русев ли е истинския собственик? Да пита въпроси, които наистина имат значение. А не що привлекли Виана и къв е тоя некадърник. Само да не вземе този Виана да почне да вкарва (което ме съмнява), че тогава съвсем ще олекне.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12219
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот TristaNNN » 18 сеп 2018 14:12

metodito написа:
TristaNNN написа:Ако визираш мнението му за новия бразилски нападач, то да - четох го и донякъде съм съгласен с анализа му. Но това си е мое мнение и не го налагам никому. Нека всеки използва главата си и да прецени доколко "олекват" анализите му и доколко съумява да изкара някои проблеми наяве.

Роси му е проблемът на него. Преди беше нарекъл всички против Роси "луди". Сипеше дитирамби, не знам какво. А интересно, защо след трансфера на футболист с подобна визитка, господин Колев не изригна така:
Изображение
? Това ми е любопитно да попитам този поборник на справедливостта. За Рошу да попита. Трябва да се справи с тези гранични състояния или поне да намали декларациите и изказванията в социалните мрежи.

Всички виждаме, че нещо става. Ако знае нещо да го каже. Да пита имало ли е човек, който реди състава на Роси, има ли такъв, който прави със Стоянович? Защо Русев искаше да си ходи и защо се върна? Русев ли е истинския собственик? Да пита въпроси, които наистина имат значение. А не що привлекли Виана и къв е тоя некадърник. Само да не вземе този Виана да почне да вкарва (което ме съмнява), че тогава съвсем ще олекне.

Чакай малко сега. Колев не е длъжен нито на теб, нито на който и да е, да пита каквото и да е, което на вас ви е интересно и угодно. Човекът си има мнение, има позиция, има разни наблюдения и се изказва на стената си във ФБ, което, разбира се, веднага се превръща в някаква "сензация". Това е все едно да ти се държи отчет на теб или мен какво публикуваш тук във форума и що си казал или не си казал това и онова. Да не говорим, че не е длъжен да казва всичко, което знае, хеле пък неща от кухнята на отбора. Наистина, не се чувствай задължен да го харесваш и обичаш, хеле пък да му четеш анализите. Като не те кефи, не го чети и това е, много простичко.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 18 сеп 2018 14:23

[offtopic]
TristaNNN написа:Чакай малко сега. Колев не е длъжен нито на теб, нито на който и да е, да пита каквото и да е, което на вас ви е интересно и угодно. Човекът си има мнение, има позиция, има разни наблюдения и се изказва на стената си във ФБ, което, разбира се, веднага се превръща в някаква "сензация". Това е все едно да ти се държи отчет на теб или мен какво публикуваш тук във форума и що си казал или не си казал това и онова. Да не говорим, че не е длъжен да казва всичко, което знае, хеле пък неща от кухнята на отбора. Наистина, не се чувствай задължен да го харесваш и обичаш, хеле пък да му четеш анализите. Като не те кефи, не го чети и това е, много простичко.


Както той коментира, така и аз. Просто толкова странни неща се случиха през последните две години, че това с Виана е капка в морето. Иначе, и на мен трансферът на Виана ми изглежда като на Ривалдиньо, Белмонт, онея двете малки негърчета де ги взехме, Фигейредо. Върти се една машинка за пари и някой точи клуба.[/offtopic]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот blue avalanche » 18 сеп 2018 22:57

Гари Родригес бележи за Галатасарай!!! От всички, минали през Левски, той, май, направи най-добрата кариера!!! Браво!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 21 сеп 2018 12:40

Пламен Илиев, който направи силни мачове с националния отбор, разкри любопитен момент от кариерата си, по-точно причината, за да си тръгне от Левски.

"Категорично искам да поясня, че не ставаше въпрос за забавяне на парите. Да, имаше такъв кратък момент, но никой от нас в съблекалнята не го е коментирал. Излизахме и играехме за тима и знаехме, че един ден ще си получим сумите. Истината за моето напускане е следната - Гонзо и Иво Тонев ме извикаха и ми казаха в прав текст, че твърдо ще залагат на Боян Йоргавич и треньорът Стойчо Стоев няма да разчита на мен. Всичко продължи 5 минути. Не повече", каза Илиев пред "Блиц".

"Като отидох в Левски, тогава започнаха така да ми викат. Категорично не е от детството. Не се обиждам, даже вече не ми прави впечатление", добави още вратарят относно прякора Тигъра


#los_debilos

drvasko98
Мнения: 6917
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот drvasko98 » 21 сеп 2018 14:33

metodito написа:
LSFC 1914 написа:
metodito написа:
rhaegar написа:Още ли има хора, които четат какво е казал Курдов? :lol:


И аз това щях да питам. Курдов по тъпомер го бие единствено Васко Колев. :lol:


Курдов е напълно прав. Какво нередно е казал освен, че казва истината ?

Горанов е най-добрия български бек в момента. Щях да кажа Недялков, но не знам след американската му авантюра как е. Вашчук, Нашименто, Обертан, е извинявай да нямаме халфове. Това кои играят е друг въпрос. Аз съм си казвал мнението за Тиам и продължавам да си го отстоявам. Фактът, че втородивизионен унгарски отбор не го иска, въпреки, че се е класирал за първия ешелон на унгарското първенство е показателен. Мариани... плеймейкър е силна дума. Плеймейкър се става, а не го привличаш, така че е рано да кажа нещо за него. Сравнявайки го с хора като Бардон, Дарко или Бедоя.... хм, абе рано е. Факт е, че момчето се труди. Та халфове играят Тиам, който всеки мач влиза барабашката поне веднъж и всеки мач е за жълт картон. Отнема топка, подава и остава на място. Другият в дефанзивния вал на полузащитата е Белмонт. Без коментар. Един съфорумец сподели, че това момче било много надарено, ала-бала. Може, той е младо момче, ама, според мен не е за "Левски", или айде, поне към настоящия момент не е за титуляр, а той е неизменен титуляр. Та, ние халфове си имаме. Не ги пускат. Тея другите ги изгониха. :mrgreen: Няма да отварям дума за тях да не ме налазят онея "правоверните"...


Мариани е точно плеймейкър, ако не го виждаш е друг въпрос, напомня ми на Тасевски с пасовете си, скрити, меки, интелигентни. Има и афинитет към завършващия удар, което ми харесва. Вашчук ще го видим тепърва, в първите минути на Лаута по-скоро ми хареса. Тиам е дефанзивен халф, има в света дефанзивни халфове, които не градят играта и не се втурват в атаки, тоест работата им е до отнемане на топката и преса на противника. По-добрите, които правят и играта, освен първото не играят в отбори като нашия. И не е вярно че е прекалено груб, играе точно толкова твърдо колкото е редно за поста му. На този пост всички получават картони, това е част от работата им на терена. От изброените точно Обертан има близка до нулевата ефективност и в двете фази на играта. Напълно безполезен играч

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 21 сеп 2018 14:46

drvasko98 написа:
Мариани е точно плеймейкър, ако не го виждаш е друг въпрос, напомня ми на Тасевски с пасовете си, скрити, меки, интелигентни. Има и афинитет към завършващия удар, което ми харесва. Вашчук ще го видим тепърва, в първите минути на Лаута по-скоро ми хареса. Тиам е дефанзивен халф, има в света дефанзивни халфове, които не градят играта и не се втурват в атаки, тоест работата им е до отнемане на топката и преса на противника. По-добрите, които правят и играта, освен първото не играят в отбори като нашия. И не е вярно че е прекалено груб, играе точно толкова твърдо колкото е редно за поста му. На този пост всички получават картони, това е част от работата им на терена. От изброените точно Обертан има близка до нулевата ефективност и в двете фази на играта. Напълно безполезен играч


Всеки мач е за жълт картон Тиам, и то заслужен. Що се отнася до Габи... абе дай му отпред един Гонзо и ще разбереш колко е безполезен. ;) Освен това нерядко се наема и с организаторски функции (което не знам дали му се отдава...). За мен плеймейкър беше Жорди. Невероятен поглед над играта имаше този пич (плеймейкъра не е задължително да е "десетка"). А колко му се откриваха, друг въпрос. Хване топката Жорди, почти никой не му се открива. Да не говорим, че беше изтеглен назад... Относно Мариани, както казах, труди се момчето. А това е по-важно. Но според мен няма нито мекия пас на Жорди и Тасевски, нито погледа върху играта. По-скоро е офанзивен халф просто. За да стане плеймейкър, трябва да мине време. Той все пак е в "Левски" от скоро. Иначе още като дойде ми направи добро впечатление. Изглежда скромно момче, няма гелове, татуировки, не се изхвърля като говори.

В средата сме разграден двор, и за това си има причина. Това е проблем, може да се каже по-голям от този с деветката. Няма как да не ти прави впечатление.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 22 сеп 2018 18:53

Пореден гол на Борката Цонев. 8-)

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот blue avalanche » 23 сеп 2018 20:43

Борислав "Борката" Цонев има точно толкова голове, колкото и Кабрал. Демек - по 4.
Да не говорим, че Костов е напред със 6.
За Цонев няма място в ТОЗИ състав на Левски. Добре си е в Бирой. Местен "хироу".


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: mikata и 34 госта