Левски: Бивши играчи и треньори

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4392
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Kotooshu » 03 юли 2018 19:57

ivo55 написа:Успели треньори с успехи зад гърба им, като Мъри и Младенов никога не биха се съгласили да бъдат "просто" треньори, а селекцията им да им я правят футболни "специалисти" като Ганчев и Русев. На такива "специалисти" избора им е между български некадърници, готови на всичко, за да вземат 6 месеца заплата в някой от двата отбора. Или чужденци за големи заплати, на които изобщо не им пука за клуба, нито за селекцията, а единствено им пука да си вземат дебелите заплати, защитени с дебели неустойки. И Русев и Ганчев започнаха с далеч по-евтиния вариант 1, но под натиска на публиката минават към вариант 2, но в никакъв случай не допускат някой освен тях да прави трансферите. За единият е ясно, че няма как да краде са от себе си, а явно просто се е вживял в ролята си на "специалист", нищо че след появата на проекта в Разград, титла не е печелил. При Русев е по-съмнително защо го прави, защото парите не са негови лични. Но в едно бъдете сигурни - докато трансферите в двата отбора се правят от президентите, и двата отбора ще са далече от нивото в Разград. Там нивото е професионално. В двата "гранда" - не е.


Откога , Литекс - София е "гранд" ... ?
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: metodito

Мнениеот metodito » 03 юли 2018 20:52

Странджата написа:....

Странджа, коментирай моля те това:
Лицето С.Стоилов не заслужава абсолютно никакво уважение за позорните коментари по адрес на клуба. Аман от такива нещастници,детп забравят къде са яли бял хляб. Къде щеше да си бе,чергар, ако не беше Левски да ти даде старт на кариерата? Как не те е срам да плюеш? Смешник, жалкар и позор! Но има вселенска справедливост за такива измекяри като тебе и рано или късно всичко ще ти се стовари на главата за злобата! АМИН!


Ако може с повече конкретика и по-малко завоалирания.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3984
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Странджата » 03 юли 2018 21:03

Е, що пък да го коментирам - всеки , който ме познава, ще се съгласи, че никога не бих адмирирал подобен език. Никой няма право да обижда другия.
Ако ме подозираш в негативно отношение към Станимир Стоилов, значи не си чел добре. Това, че не съм съгласен с начина, по който иска да помогне на Левски, не значи, че не го уважавам. Моля ви да не бъдете еднопланови в оценките и да четете всичко, а не избирателно.
За да се поясня малко, ще цитирам едни архитектски виц - навярно е стар.
Срещат се двама приятели - архитекти. Единият е със сина си. Казва - гледай какъв син имам!
Другият отговаря - чудесен е, но все пак аз бих го направил по друг начин.
Не се докачай и пак те моля - не ме причислявай към онези, които наричаш мърсолковци. и не ме вкарвай повече в такива филми - да коментирам нещо, срещу което винаги съм бил.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9291
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот mikata » 03 юли 2018 22:00

Люпко Петрович постигна пореден триумф в кариерата си. Сръбският специалист изведе своя АПР до титлата на Руанда. Тимът му завърши на 1-ата позиция, като спечели 66 точки в редовния сезон. Той изпревари с 5 точки втория АС Кигали и с цели 14 третия Район Спортс.

АПР постигна 19 победи, 9 равенства и само 2 загуби през сезона и си осигури титлата дори кръг преди края.

Това е поредно отличие в колекцията на Люпко Петрович, който освен това има 3 титли на Сърбия и Черна гора (Югославия) с Войводина и Цървена звезда, титла на България с Левски, Купа на Сърбия и Черна гора с Цървена звезда, Купа на България с Литекс и Купа на Китай с Пекин Гуоан. Освен това той е и носител на КЕШ с Цървена звезда.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот koisa » 03 юли 2018 22:07

mikata написа:
Люпко Петрович постигна пореден триумф в кариерата си. Сръбският специалист изведе своя АПР до титлата на Руанда. Тимът му завърши на 1-ата позиция, като спечели 66 точки в редовния сезон. Той изпревари с 5 точки втория АС Кигали и с цели 14 третия Район Спортс.

АПР постигна 19 победи, 9 равенства и само 2 загуби през сезона и си осигури титлата дори кръг преди края.

Това е поредно отличие в колекцията на Люпко Петрович, който освен това има 3 титли на Сърбия и Черна гора (Югославия) с Войводина и Цървена звезда, титла на България с Левски, Купа на Сърбия и Черна гора с Цървена звезда, Купа на България с Литекс и Купа на Китай с Пекин Гуоан. Освен това той е и носител на КЕШ с Цървена звезда.

Който може, го може! 8-)
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот koisa » 03 юли 2018 22:08

THE G.A.M.E написа:
koisa написа:Доста хора след време ще съжаляват за думите си по адрес на Мъри, Наско, Гиби и т.н. :geek: Но така е при нас българите... Докато не ни дойде на главата, не се вслушваме в можещите и знаещите. :geek:
Верно ли знаещи ?
Би ли ми казал, къде са съветите на Мъри, Насо и "Гибона", Левски да се оправи ?
Щото аз нещо не ги виждам.
А когато не даваш решение на посочените проблеми, си е баш храчене.

На теб ли трябва да ги дават съветите? Не знаех, че си станал толкова важна фигура. :oops:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот THE G.A.M.E » 03 юли 2018 22:18

koisa написа:На теб ли трябва да ги дават съветите? Не знаех, че си станал толкова важна фигура. :oops:
Ами на всякъде, където се изявяват.
Много са силни да крещят проблемите, ама като трябва да назоват решение, мълчат като 'утки, що тъй ? :?
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 04 юли 2018 04:50

Странджата написа:Е, що пък да го коментирам - всеки , който ме познава, ще се съгласи, че никога не бих адмирирал подобен език. Никой няма право да обижда другия.
Ако ме подозираш в негативно отношение към Станимир Стоилов, значи не си чел добре. Това, че не съм съгласен с начина, по който иска да помогне на Левски, не значи, че не го уважавам. Моля ви да не бъдете еднопланови в оценките и да четете всичко, а не избирателно.
За да се поясня малко, ще цитирам едни архитектски виц - навярно е стар.
Срещат се двама приятели - архитекти. Единият е със сина си. Казва - гледай какъв син имам!
Другият отговаря - чудесен е, но все пак аз бих го направил по друг начин.
Не се докачай и пак те моля - не ме причислявай към онези, които наричаш мърсолковци. и не ме вкарвай повече в такива филми - да коментирам нещо, срещу което винаги съм бил.


Ами, аз пък не мисля, че има повече от два начина - успешен и неуспешен. Кой е избран за "Левски", предстои да видим. Но цитирах това мнение, защото то показва една овълчена страна от феновете. Ето за тях, за тези "самозабравили се" ти говоря.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 04 юли 2018 06:54


Когато преди няколко години Гари Родригес се подвизаваше в Левски, беше продаден в Испания за по-малко от 1 млн. евро. Сега, само четири години по-късно, цената му е скочила над 20 пъти.

Според турското издание "Аксам", за настоящия играч на Галатасарай е получена официална оферта на стойност 20 млн. евро от английския Уест Бромич. Албиън изпаднаха от Висшата лига, но са готови да направят сериозна селекция, за да се върнат веднага.

Всъщност, ако грандът от Истанбул приеме това предложение, "дроздовете" ще счупят трансферния си рекорд. Досега най-много те платиха за крилото Оли Бърк миналото лято - 15 млн. паунда. Равностойността на офертата им за Родригес в британската валута е 17.7 млн.

Иначе бившият играч на Левски имаше огромна заслуга за титлата на Галатасарай миналия сезон с головете и асистенциие си. Той обаче е категоричен, че ако има оферта за него от Англия, да бъде приета от турците.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот koisa » 04 юли 2018 08:49

THE G.A.M.E написа:
koisa написа:На теб ли трябва да ги дават съветите? Не знаех, че си станал толкова важна фигура. :oops:
Ами на всякъде, където се изявяват.
Много са силни да крещят проблемите, ама като трябва да назоват решение, мълчат като 'утки, що тъй ? :?

Да си чул някога Спас Русев или други членове на ръководството да са излезли да кажат, че са поискали съвет от Мъри, Наско или друг, а те са им отказали? Сигурен съм, че ако им поискат съвет/мнение, нието един няма да им откаже. ;)
Освен това нямам спомен интервюиращите да са питали за решението на проблемите в Левски.
Ако примерно Мъри вземе и акъл да дава, ще кажете: "Абе вижте го тоя, от Казахстан дава акъл на Спас Русев. Като може, да дойде и да го направи". Ни така, ни онака е работата. Няма угодия! 8-)
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта