Левски: Бивши играчи и треньори

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist


Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9291
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот mikata » 30 сеп 2018 17:55

Бившият вратар на Левски Боян Йоргачевич вече е в ново амплоа, след като беше назначен за треньор на вратарите в юношеския национален отбор на Сърбия до 17 години. От утре тимът, в чийто щаб е Йоргачевич, влиза в европейските квалификации за тази възраст.

Старши треньор на юношите до 17 години на Сърбия е Младен Кулийч. Йоргачевич работил с млад вратар от скромен клуб и му помогнал за кратко време да вдигне нивото. Това не останало незабелязано и от федерацията се поинтересували кой е помогнал на таланта. Така се е стигнало и до поканата да бъде включен в щаба на младите сръбски национали.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21342
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 01 окт 2018 10:28

Опааа, доста любопитно изказване:
https://topsport.bg/levski/andrey-zhely ... ovich.html
Не помня по времето на Люпко да са се появявали по сайтове да критикуват... Пък то може да не е ставало публично.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот specter » 01 окт 2018 20:19

Кошмарното начало на сезона за Дуисбург във Втора Бундеслига коства работата на Илия Груев. Българският треньор официално бе освободен от “зебрите”, които нямат победа в осемте си мача от началото на новия сезон и са на последното осемнадесето място в класирането с едва две спечелени точки и голова разлика 7-17.

48-годишният бивш национал бе начело на Дуисбург в продължение на близо три години и за 105 мача като треньор на клуба постигна 38 победи, 33 загуби и 34 равенства. Заедно с него от задълженията си е освободен и Йончо Арсов, който бе в щаба му.

“Тези три години бяха нещо повече от работа за мен. Винаги ще нося Дуисбург в сърцето си и ще се вълнувам от случващото се с клуба. Този клуб, както и феновете му, са нещо наиситна специално. За мен бе чест. Благодаря за всичко и пожелавам всичко най-добро на отбора”, коментира Груев пред клубния уебсайт.

С Груев начело Дуисбург спечели промоция от Трета лига, а през миналия сезон финишира седми във второто ниво на немския футбол. Българският специалист има период в клбуа и като играч - изиграва 80 мача от 2000 до 2004 година.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9291
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот mikata » 02 окт 2018 15:27

Николай Митов е новият треньор на Хебър (Пазарджик). Специалистът поема тима от Югозападната Трета лига, като заема мястото на Танчо Калпаков, който беше освободен от поста. "Целта е само една. Завръщане в професионалния футбол. Клубът е амбициран да играе догодина във Втора лига. Проектът е много сериозен и веднага ме спечели. Надявам се, че в края на сезона ще зарадваме феновете на футбола в града, които дълги години не са виждали професионални мачове на стадион "Бенковски". Няма да е лесно, но имаме всички предпоставки да спечелим нашата група. Оптимист съм, като нямам търпение да започна работа. Септември? Пожелавам успех от сърце на момчетата, Христо Арангелов и Мариян Христов. Прекарах отлични периоди там, но трябваше да има промяна, когато няма резултати. Вече мисля за Хебър", сподели бившият треньор на Левски
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21342
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 03 окт 2018 10:12

https://topsport.bg/levski/delio-rosi-i ... ertan.html
:lol:
Тоя верно е действал като троянски кон.[offtopic]Ако разбира се е вярно. Но прекалено много съвпадения.[/offtopic]

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот terata » 03 окт 2018 11:46

metodito написа:https://topsport.bg/levski/delio-rosi-iskal-da-se-otarve-ot-gabriel-obertan.html
:lol:
Тоя верно е действал като троянски кон.[offtopic]Ако разбира се е вярно. Но прекалено много съвпадения.[/offtopic]

Точно така е направил да знаеш. Извикал е Обертан пред журналистите и пред тях им е казал не ме кефиш, търси си отбор. И след тва във всеки мач го пуска титуляр, щот не го кефи. А и преди тва всеки мач състава почваше от Габи. Айде стига тъпотии. Видя се как постъпи с футболист, който не иска. Справка Рошу. Преди тва имаше същата статия едно към едно, само че за Костов. Как и него искал да гони.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21342
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 03 окт 2018 12:00

terata написа:
metodito написа:https://topsport.bg/levski/delio-rosi-iskal-da-se-otarve-ot-gabriel-obertan.html
:lol:
Тоя верно е действал като троянски кон.[offtopic]Ако разбира се е вярно. Но прекалено много съвпадения.[/offtopic]

Точно така е направил да знаеш. Извикал е Обертан пред журналистите и пред тях им е казал не ме кефиш, търси си отбор. И след тва във всеки мач го пуска титуляр, щот не го кефи. А и преди тва всеки мач състава почваше от Габи. Айде стига тъпотии. Видя се как постъпи с футболист, който не иска. Справка Рошу. Преди тва имаше същата статия едно към едно, само че за Костов. Как и него искал да гони.

Не знам. Аз към Томето от доста отдавна охладнях. Принципно внимава какви ги говори. Или поне в миналото беше така. Синьор Роси си беше доста безпардонен тип и не би ме учудило нищо. Човекът си живееше в някаква негова си реалност. Не беше само Рошу. Иначе... той явно не харесваше и Мапуку, но го пускаше в игра.

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот terata » 03 окт 2018 12:10

metodito написа:
terata написа:
metodito написа:https://topsport.bg/levski/delio-rosi-iskal-da-se-otarve-ot-gabriel-obertan.html
:lol:
Тоя верно е действал като троянски кон.[offtopic]Ако разбира се е вярно. Но прекалено много съвпадения.[/offtopic]

Точно така е направил да знаеш. Извикал е Обертан пред журналистите и пред тях им е казал не ме кефиш, търси си отбор. И след тва във всеки мач го пуска титуляр, щот не го кефи. А и преди тва всеки мач състава почваше от Габи. Айде стига тъпотии. Видя се как постъпи с футболист, който не иска. Справка Рошу. Преди тва имаше същата статия едно към едно, само че за Костов. Как и него искал да гони.

Не знам. Аз към Томето от доста отдавна охладнях. Принципно внимава какви ги говори. Или поне в миналото беше така. Синьор Роси си беше доста безпардонен тип и не би ме учудило нищо. Човекът си живееше в някаква негова си реалност. Не беше само Рошу. Иначе... той явно не харесваше и Мапуку, но го пускаше в игра.

За Мапуку окей. Но затова и беше впоследствие на пейката и влизаше като смяна, нали? Габи си беше нонстоп титуляр и то след подготовката. Никва логика, ако е искал да го маха. Пък и тва как мислиш, ще го каже Роси пред журналист, а и пред него ще води разговори с агента му. Несериозно е.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21342
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 03 окт 2018 12:15

Казал го е Томето (макар и да не съм го гледал предаването), не аз.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта