Левски: Бивши играчи и треньори

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот blue avalanche » 02 авг 2018 10:34

Гонзо назначи Достанич, Мурсия, Сухия, Жадния и т.н. Все отбор юнаци.
Отделно доведе в отбора Сульо и Пульо.
Не е единствения виновник, ама да си затваря устата и да си мълчи!!
А не да се изказва като капацитет!!! Какъвто НЕ Е!!!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот blue avalanche » 02 авг 2018 11:40

По горе съм направил едно кратко списъче със "знаменитите" трансфери на Гонзо. Има и още, но не ми се рови. Гонзо бил довел Арш... Ми както го доведе, така го и разкара...
Бил докарал "милиони" от трансфери...
А анонимниците, които докара с колко загробиха отбора? А комисионните?
А това, че отборът тръгна по надолнището спортно-технически?
Пак казвам: Гонзо да си затваря човката и да не се прави на капацитет по трансфери.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9291
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот mikata » 02 авг 2018 16:07

Кирил Ивков: Стоянович е по-добър от италианската "звезда" Роси, но Левски има нужда и от Наско Сираков
https://topsport.bg/levski/kiril-ivkov- ... rakov.html
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12278
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот TristaNNN » 03 авг 2018 11:12

Абе тая медия да няма някакъв договор с наши бивши играчи, настоящи лицемери, легенди и "легенди"? :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот THE G.A.M.E » 03 авг 2018 14:24

Чакайте сега, аз ли нещо не разбирам, ама последно се сещам, че Насо а и един куп "легенди", се провалиха с гръм и трясък, когато бяха в Клуба.
На к'во отгоре по точно трябва отново да им гласуваме доверие ? :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот sinfen14 » 03 авг 2018 15:38

Кирил Ивков защо не даде отчет на свършената от него работа?Дълго време беше в Надзорния съвет?Или да плюем отстрани е най-лесно.Мен ми е интересен Методито.Излезе човека Х,каже 2 изречения срещу ръководството и Методито веднага припознава. :lol: А самият Ивков беше дълго време на хранилката без да свърши нищо.Най-лесно е да се посочат грешките.Това мога и аз да го направя,и Методито,и Ивков,и всеки.Грешките са лесни за посочване и са видими.Никой обаче не предлага конкретни решения - да се направи това,това и това.Аз мога да помогна така и така за да се подобри ситуацията.Само плюене и обиди братче.Всякакви капацитети изкачат от някъде си - топспорт,гонг,форума,фейсбук,Сектор А и плюят ли,плюят ли.Чак се кефят като плюят.Обаче смислена дискусия на това КАК да се реши проблема Х - курац.Тогава всеки пасува.

Дейба тва българско племе...

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот blue avalanche » 03 авг 2018 15:53

sinfen14 написа:Кирил Ивков защо не даде отчет на свършената от него работа?Дълго време беше в Надзорния съвет?Или да плюем отстрани е най-лесно.Мен ми е интересен Методито.Излезе човека Х,каже 2 изречения срещу ръководството и Методито веднага припознава. :lol: А самият Ивков беше дълго време на хранилката без да свърши нищо.Най-лесно е да се посочат грешките.Това мога и аз да го направя,и Методито,и Ивков,и всеки.Грешките са лесни за посочване и са видими.Никой обаче не предлага конкретни решения - да се направи това,това и това.Аз мога да помогна така и така за да се подобри ситуацията.Само плюене и обиди братче.Всякакви капацитети изкачат от някъде си - топспорт,гонг,форума,фейсбук,Сектор А и плюят ли,плюят ли.Чак се кефят като плюят.Обаче смислена дискусия на това КАК да се реши проблема Х - курац.Тогава всеки пасува.

Дейба тва българско племе...

Ивков беше и началник на ДЮШ. Не че нещо свърши, де...Всъщност - свърши:лапаше заплата...
Всички тези, които изведнъж "прозряха" колко сбъркано е всичко в Левски, докато бяха в клуба мълчаха като "не човек, а желязо".

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Warped » 03 авг 2018 16:12

Нищо то нещата отиват към още по добре. Великия капацитет Букарев се завръща на хранилката. Парите свършиха и реши да не плюе засега :lol: След 6 месеца го очакваме с нови "разкрития" и напълнил гушата :lol:
Последна промяна от Warped на 03 авг 2018 16:13, променено общо 1 път.
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9291
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот mikata » 04 авг 2018 20:38

Бившият футболист на Левски Франсис Нар парафира едногодишен договор с турския Кардемир Карабюкспор. Френското крило бе представен в петък и довери, че няма търпение да направи феновете на отбора щастливи.

Бившият ганайски юношески национал се присъединява към турския клуб, след като досега игра в кипърския Докса Катакопиас.

„Идвам тук, за да дам най-доброто от себе си. Отборът е като семейство и искаме да направим феновете щастливи”, бяха първите думи на Нар пред официалния сайт на Кардемир.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9291
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот mikata » 04 авг 2018 20:39

Жадното защо така би морето :lol:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 60 госта