Левски: Бивши играчи и треньори

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот blue avalanche » 04 юли 2018 09:09

На такива като Стоилов и Сираков им казват критикари. След като не са в Левски, не видяха нищо хубаво в клуба! Ама едно едничко!!! С готовност дават интервюта, в които да плюят и, всъщност, повтарят едно и също. Като някакви латерни.
Вече са много близо до "хейтъри".
Който не знае какво е "критикар", да погледне в тълковния речник. ;)

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Заклет Левскар » 04 юли 2018 09:27

За Сирака е ясно, че отдавна се продаде на микренския селтак, но не ми е ясно Стоилов какво иска. И той ли вече гледа към Етрополе?
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

Serafim
Мнения: 5221
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Serafim » 04 юли 2018 10:10

Заклет Левскар написа:За Сирака е ясно, че отдавна се продаде на микренския селтак, но не ми е ясно Стоилов какво иска. И той ли вече гледа към Етрополе?


Е, глупости, то отбора на Ганчев е по-зле от към инфраструктура от нас, та не виждам как ще си мисли дори за там. Отделно, че по всички изглежда ние ще спрем с порочната практика за нов отбор на всеки 6 месеца, а там не. Вероятно Лудогорец отговарят на изискванията му, ще е интересно ако им стане треньор. :)

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Заклет Левскар » 04 юли 2018 10:17

Serafim написа:
Заклет Левскар написа:За Сирака е ясно, че отдавна се продаде на микренския селтак, но не ми е ясно Стоилов какво иска. И той ли вече гледа към Етрополе?


Е, глупости, то отбора на Ганчев е по-зле от към инфраструктура от нас, та не виждам как ще си мисли дори за там. Отделно, че по всички изглежда ние ще спрем с порочната практика за нов отбор на всеки 6 месеца, а там не. Вероятно Лудогорец отговарят на изискванията му, ще е интересно ако им стане треньор. :)

Ха, това ли било? Аз пък си помислих, че иска да поеме отново Литекс.
Явно чака бразилеца да се издъни и да отпраши към Разград.
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

Serafim
Мнения: 5221
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Serafim » 04 юли 2018 10:23

Е, не казвам, че това чака, но той говори най-вече за бази, стадиони, терени, футболни хора, които вземат футболните решения в клубовете, а не финансисти и тн. Такава организация само в Лудогорец има.

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Заклет Левскар » 04 юли 2018 10:33

Serafim написа:Е, не казвам, че това чака, но той говори най-вече за бази, стадиони, терени, футболни хора, които вземат футболните решения в клубовете, а не финансисти и тн. Такава организация само в Лудогорец има.

Е, ....... "думам ти дъще, сещай се снахо".
Баш си се предлага на Киро, естествено, че няма да се предложи директно, защото е много хитър, но ей така - подмолно, критикувайки Левски
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

Потребителски аватар
olfix
Мнения: 1126
Регистриран на: 13 авг 2010 17:28
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот olfix » 04 юли 2018 10:44

С подобни "приятели",врагове не ни трябват!

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот THE G.A.M.E » 04 юли 2018 11:12

koisa написа:Да си чул някога Спас Русев или други членове на ръководството да са излезли да кажат, че са поискали съвет от Мъри, Наско или друг, а те са им отказали? Сигурен съм, че ако им поискат съвет/мнение, нието един няма да им откаже. ;)
Освен това нямам спомен интервюиращите да са питали за решението на проблемите в Левски.
Ако примерно Мъри вземе и акъл да дава, ще кажете: "Абе вижте го тоя, от Казахстан дава акъл на Спас Русев. Като може, да дойде и да го направи". Ни така, ни онака е работата. Няма угодия! 8-)
Аз съм сигурен, че никой в Левски няма да пренебрегне реален, добър и изпълним съвет. Макар и непоискан.
Нито пък феновете ще го направим.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3984
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: metodito

Мнениеот Странджата » 04 юли 2018 11:39

Ако става дума за тези "самозабравили се" - без никакви уговорки - те не са от "нашите" :). Според мене те нямат място тук. Но не бих бил аз, ако не те коригирам - те не са "самозабравили се" - не, те никога не са били според мене левскари - това, което означава тази дума като опозиция на "фенове" :), никога не са милеели за Левски, а са били единствено роби на своите страсти.
Хайде, на път сме към консенсус - още малко и ще споделя идеята си :)

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12275
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот TristaNNN » 04 юли 2018 12:37

Каквито и да ги разправя Мъри, истината е, че за да може всичко да тръгне по един логичен и финансово стабилен път, то трябва резултатите на първия тим да са добри. Само така могат да се генерит едни устойчиви и нарастващи финансови постъпления (билети, артикули, трансфери, пари от ЕКТ, спонсорства, и т.н.), на които клубът да стъпи и да започне полека-лека, да стяга базата, да строи терени, да развива по-добре ДЮШ, да си позволи по-скъпи и класни състезатели и т.н. А да, и да може да доизплаща дълговете си, защото все пак, ние не сме като едни други подлеци да ядем и да пием, след което да си пляснем едно тиренце и да ревем колко сме репресирани и как враговете ни мними денем и нощем кроят пъклени планове за унищожението ни.
Та, Мъри, добре дава съвети къде да се наливат парите най-напред, ама времената се промениха, а родният футбол, както и любимият Левски, за съжаление, вече не са онази марка и сила на европейската карта, която той си мисли, че сме. Парите са кът, а резултатите в мачовете много колебливи и трябва много, ама много внимателно да се мисли кое как и къде се харчи или инвестира. Няма как да набиеш милиони в базата, просто хей така с лека ръка, защото това ще е за сметка на качеството на отбора ти, което неминуемо ще доведе до по-слаби спортно-състезателни резултати, отлив на публика, продължаващо отстъпление от евротурнирите, загуба на имидж у нас и в Европа, и в един момент ще се осъзнае, че пари не идват отникъде, инвестициите не носят възвръщаемост, дълговете се натрупват, понеже разходите са много повече от приходите и айдееееее ... да не довършвам изречението.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito, Testa_di_Legno и 48 госта