Левски: Бивши играчи и треньори

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 26 мар 2018 15:18

https://topsport.bg/bulgarians-abroad/m ... roeni.html

Синковеца и тука го разкриха.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот pomiqr272 » 26 мар 2018 15:59

Татьовото все още щеше да е без клуб, ако Петев не го беше взел.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12241
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот TristaNNN » 27 мар 2018 17:20

pomiqr272 написа:Татьовото все още щеше да е без клуб, ако Петев не го беше взел.

Тихо, че някой тук ще вземе да скокне с мераци да си го приберем. :?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 27 мар 2018 17:30

TristaNNN написа:
pomiqr272 написа:Татьовото все още щеше да е без клуб, ако Петев не го беше взел.

Тихо, че някой тук ще вземе да скокне с мераци да си го приберем. :?

Сакън. Да си гледа златките.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Балкански Орел » 13 апр 2018 20:29

Наско Сираков много на сериозно се е взел.Направо да отива да започва работа при тирето, освен ако вече не е назначен неофициално.В едно интервю толкова неща против Левски не съм чувал и червен да изговаря.То не беше тренер, хора в клуба, футболисти, фенове, само той е най-велик.
И в противоположност на всичко това, направиха една голяма на тирето.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот DrAvalanche » 14 апр 2018 15:30

Балкански Орел написа:Наско Сираков много на сериозно се е взел.Направо да отива да започва работа при тирето, освен ако вече не е назначен неофициално.В едно интервю толкова неща против Левски не съм чувал и червен да изговаря.То не беше тренер, хора в клуба, футболисти, фенове, само той е най-велик.
И в противоположност на всичко това, направиха една голяма на тирето.

"Гладът е по-силен от тока" казват ромите.
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 16 апр 2018 11:54

1:28 Ей това заставане е много голям коз на малкия. Тактически е учудващо добър за годините си, според мен.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=suNAJIzvVOU[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gQsOdd8s3yw[/youtube]

drvasko98
Мнения: 6926
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот drvasko98 » 16 апр 2018 22:19

Балкански Орел написа:Наско Сираков много на сериозно се е взел.То не беше тренер, хора в клуба, футболисти, фенове, само той е най-велик.


Ми и според мен е по-велик от всички изброени взети заедно, като изключим феновете, тъй като тяхното поприще не е футбола.

vvessel
Мнения: 4297
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот vvessel » 17 апр 2018 00:00

Балкански Орел написа:Наско Сираков много на сериозно се е взел.Направо да отива да започва работа при тирето, освен ако вече не е назначен неофициално.В едно интервю толкова неща против Левски не съм чувал и червен да изговаря.То не беше тренер, хора в клуба, футболисти, фенове, само той е най-велик.
И в противоположност на всичко това, направиха една голяма на тирето.

М/у другото, от него дума не съм чул срещу отбора на ГГ. Докато срещу Левски - водопад от помия. Откакто се изказа преди 5 години , когато за 10 мин. не станахме шампиони , че Левски ги подпирали съдиите, вече го броя за кюрд. До сега не си спомням, някога бивш играч на Левски или цска, който не е ангажиран с трети отбор, да каже нещо такова за бившия си отбор. А друг е въпроса, че нямаше нищо вярно в това. Тогава си бихме и Лудогорец и цска с голове в последните минути без някой да има претенции към съдийството.
А сега Сираков просто плаче за събличане и вкарване в някоя песен на феновете.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 17 апр 2018 03:41

vvessel написа:
Балкански Орел написа:Наско Сираков много на сериозно се е взел.Направо да отива да започва работа при тирето, освен ако вече не е назначен неофициално.В едно интервю толкова неща против Левски не съм чувал и червен да изговаря.То не беше тренер, хора в клуба, футболисти, фенове, само той е най-велик.
И в противоположност на всичко това, направиха една голяма на тирето.

М/у другото, от него дума не съм чул срещу отбора на ГГ. Докато срещу Левски - водопад от помия. Откакто се изказа преди 5 години , когато за 10 мин. не станахме шампиони , че Левски ги подпирали съдиите, вече го броя за кюрд. До сега не си спомням, някога бивш играч на Левски или цска, който не е ангажиран с трети отбор, да каже нещо такова за бившия си отбор. А друг е въпроса, че нямаше нищо вярно в това. Тогава си бихме и Лудогорец и цска с голове в последните минути без някой да има претенции към съдийството.
А сега Сираков просто плаче за събличане и вкарване в някоя песен на феновете.

Сираков се държи така спрямо нас и тях не щот са му симпатични. НЕ!
Държи се така, защото се надаше при нас да си остане фактор и да взима кинти, а сега не става..
За тях какво да говори, ни пари е взимал, ни се очаква да взима.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: venko 1984 и 50 госта