Левски: Бивши играчи и треньори

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот mikata » 08 авг 2018 07:15

:o
Бившият футболист и треньор на Левски Емил Велев - Кокала даде положителна оценка на новия наставник на “сините” Славиша Стоянович. Велев, който беше треньор при последната титла на тима от “Герена”, беше сред най-големите противници на италианеца Делио Роси, отчасти и защото той беше предпочетен пред близкия му израелски специалист Авраам Грант.
“Стоянович ще преобрази отбора, но това няма да стане с магическа пръчка. След уволнението на Роси телефонът ми прегря от обаждания и всеки ме питаше дали ще ставам треньор на Левски. Аз преговори с ръководителите не съм водил, дори не се познавам лично със собственика Спас Русев.
Левски изтегли късата клечка с Роси. Грант имаше ясна идея как да направи клуба успешен. Той нямаше да доведе чужденци в щаба си и щеше да играе с много повече българи, отколкото сега”, казва Кокала пред “Канал 3”.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12257
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот TristaNNN » 08 авг 2018 10:00

mikata написа::o
Бившият футболист и треньор на Левски Емил Велев - Кокала даде положителна оценка на новия наставник на “сините” Славиша Стоянович. Велев, който беше треньор при последната титла на тима от “Герена”, беше сред най-големите противници на италианеца Делио Роси, отчасти и защото той беше предпочетен пред близкия му израелски специалист Авраам Грант.
“Стоянович ще преобрази отбора, но това няма да стане с магическа пръчка. След уволнението на Роси телефонът ми прегря от обаждания и всеки ме питаше дали ще ставам треньор на Левски. Аз преговори с ръководителите не съм водил, дори не се познавам лично със собственика Спас Русев.
Левски изтегли късата клечка с Роси. Грант имаше ясна идея как да направи клуба успешен. Той нямаше да доведе чужденци в щаба си и щеше да играе с много повече българи, отколкото сега”, казва Кокала пред “Канал 3”.

Ама моля ти се ... :lol: :lol: :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Shisharko
Мнения: 63
Регистриран на: 02 авг 2018 10:39
Skype: Т`ва скайп живо ли е още?!
Местоположение: На седмото небе
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Shisharko » 08 авг 2018 10:07

TristaNNN написа:
mikata написа::o
Бившият футболист и треньор на Левски Емил Велев - Кокала даде положителна оценка на новия наставник на “сините” Славиша Стоянович. Велев, който беше треньор при последната титла на тима от “Герена”, беше сред най-големите противници на италианеца Делио Роси, отчасти и защото той беше предпочетен пред близкия му израелски специалист Авраам Грант.
“Стоянович ще преобрази отбора, но това няма да стане с магическа пръчка. След уволнението на Роси телефонът ми прегря от обаждания и всеки ме питаше дали ще ставам треньор на Левски. Аз преговори с ръководителите не съм водил, дори не се познавам лично със собственика Спас Русев.
Левски изтегли късата клечка с Роси. Грант имаше ясна идея как да направи клуба успешен. Той нямаше да доведе чужденци в щаба си и щеше да играе с много повече българи, отколкото сега”, казва Кокала пред “Канал 3”.

Ама моля ти се ... :lol: :lol: :lol:

И аз му звънях... 2 пъти ;)
от delqnski47 » 15 фев 2019 10:53
"Още малко ми тряя и ви припознавам."

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12257
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот TristaNNN » 09 авг 2018 18:54

Днес се замислих, че откакто Роси си замина, няма ни вест, ни кост от него, което е нормално предвид стечението на обстоятелствата. Любопитно ми е обаче, дали е давал разни интервюта в Италия, попадало ли ви е нещо под ръка? На мен би ми било интересно да чуя неговата гледна точка за отпадането, за процесите по селекция и въобще - какво мисли за цялостната картинка в клуба през тази една година престой. Ясно е, че се провали и не оправда голямото доверие и очакванията, но все пак би ми било интересно да чуя и неговата гледна точка за нещата. :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот specter » 11 авг 2018 12:24

TristaNNN написа:Днес се замислих, че откакто Роси си замина, няма ни вест, ни кост от него, което е нормално предвид стечението на обстоятелствата. Любопитно ми е обаче, дали е давал разни интервюта в Италия, попадало ли ви е нещо под ръка? На мен би ми било интересно да чуя неговата гледна точка за отпадането, за процесите по селекция и въобще - какво мисли за цялостната картинка в клуба през тази една година престой. Ясно е, че се провали и не оправда голямото доверие и очакванията, но все пак би ми било интересно да чуя и неговата гледна точка за нещата. :roll:


Аз търсих наскоро, дори и чрез сменена локация в Гугъл за Италия, но няма абсолютно нищо на тоя етап. Поне аз не успях да намеря. Последните неща, които са отразени и в Италия са за уволнението му. Явно тепърва ще го търсят, ако изобщо някой се интересува... :mrgreen:
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот blue avalanche » 12 авг 2018 16:52

Българският халф Радослав Цонев остана на резервната скамейка за Лече при загубата на отбора с 0:4 срещу Дженоа в мач от третия кръг на турнира за купата на Италия по футбол.

Още един прокопсал... :twisted:

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот rane » 12 авг 2018 16:59

blue avalanche написа:
Българският халф Радослав Цонев остана на резервната скамейка за Лече при загубата на отбора с 0:4 срещу Дженоа в мач от третия кръг на турнира за купата на Италия по футбол.

Още един прокопсал... :twisted:
Чакай да вкара гол и да видиш какви фермани ще се пишат тук. Юношките, неоценените те, незабелязаните те, нашите деца, синята кръв, сините таланти......

way
Мнения: 2549
Регистриран на: 04 юни 2012 15:29
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот way » 12 авг 2018 18:34

Тундето пак вкарва. Ще съжаляваме какъв нападател сме изпуснали :Д

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот blue avalanche » 12 авг 2018 23:38

Арсенал (Тула) спечели с 3:1 гостуването си на Ахмат. Георги Костадинов за трети път от началото на сезона влезе като резерва. Българският национал замени Сергей Ткачов в 77-ата минута.

Още един, който гради "бляскава кариера", след като се взе насериозно и напусна Левски. :twisted:

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12257
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот TristaNNN » 13 авг 2018 14:37

Aз с интерес ще следя развитието на кариерата на Антонио Вутов. 8-)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 104 госта