Левски: Бивши играчи и треньори

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот specter » 04 юли 2018 12:43

Serafim написа:Е, не казвам, че това чака, но той говори най-вече за бази, стадиони, терени, футболни хора, които вземат футболните решения в клубовете, а не финансисти и тн. Такава организация само в Лудогорец има.


И аз точно това си мисля, честно казано. В почти всяко свое интервю, да не кажа всяко, не спира да ги прехвалва колко са велики и как те са единствената причина някой да чува България изобщо. Това, разбира се, едновременно с плюенето по Левски как за нищо не ставаме. На 99% съм убеден, че ако Домуса му предложи договор даже няма и да го изслуша докрай преди да приеме. :arrow:
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Serafim » 04 юли 2018 12:47

Като изключим входящи трансфер, тренировъчна база, терени и медицински център, то най-логичната инвестиция е в инфраструктурата около и на стадиона, за да е достатъчно приветлива и удобна за посетителите. Улеснен достъп и изход, сигурност, кетъринг, малко реновиране на седалки и трибуни, паркоместа и тн., за да може да се вдигне средната посещаемост осезаемо. За съжаление не разполагам с цифри и не намерих никаква статистика, но този сезон бяхме по-добре, макар да сме много далеч от истината още. Смятам, че ако започнем добре този сезон (вкл и в ЕКТ), то и срещу по-непретенциозни отбори ще имаме добра домакинска посещаемост.

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12250
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот TristaNNN » 04 юли 2018 12:58

Serafim написа:Като изключим входящи трансфер, тренировъчна база, терени и медицински център, то най-логичната инвестиция е в инфраструктурата около и на стадиона, за да е достатъчно приветлива и удобна за посетителите. Улеснен достъп и изход, сигурност, кетъринг, малко реновиране на седалки и трибуни, паркоместа и тн., за да може да се вдигне средната посещаемост осезаемо. За съжаление не разполагам с цифри и не намерих никаква статистика, но този сезон бяхме по-добре, макар да сме много далеч от истината още. Смятам, че ако започнем добре този сезон (вкл и в ЕКТ), то и срещу по-непретенциозни отбори ще имаме добра домакинска посещаемост.

Не става така, защото след два слаби мача следва "нема им стъпим повече на тия" и едногодишно мрънкане по форумите. :!: И кел файда от всичките благинки ... Ето защо приоритет трябва да е силен първи отбор и много добри спортно-състезателни резултати, останалото само ще се нареди, поетапно.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Serafim » 04 юли 2018 13:09

Е за това съм казал като изключим трансферите и адекватна тренировъчна база. А в Левски има адекватни условия.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3749
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот ivo55 » 04 юли 2018 13:50

Като чета тук, стигам до извода, че Сираков и Стоилов мразят левски, и че вие разбирате много повече от тях от футболен мениджмънт. После се замислям и веднага осъзнавам, че това няма как да е вярно. Да ви успокоя, това слугинажа явно си е българска черта - и в официалния форум на ЦСКА има такива образи (няколко жалки човечета), които нон-стоп плюят по Пенев, по Младенов, по Стоичков и т. н., само и само да са удобни. Мечтаят си как те щели да оправят маркетинга, а милите не могат да пишат. Та не сте уникални някои тук. Явно си е неизбежно. Както се казва, в едно стадо има и... всякакви хора.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3984
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Странджата » 04 юли 2018 13:56

Той и Вуцата старши си го каза - да не стане така, че да има сектор, а да няма кой да играе ... Ама не послушаха човека - далавера стана с тези 12 милиона. Представете си финансовото ни състояние без тях ... Но може би Тотонев е прав в това, че българската държава парите си не ще - все ще се намери как да не й се плати. Нали казват, че повечето фирми, на които дължим за сектора, са държавни или греша. Пък и имаме договор за инвестиции срещу наем. Но така или иначе тези 12 милиона щяха да бъдат опукани - по един или друг начин. И сега грижата ни е да не се повтори същото, защото втори благодетел няма да намерим, който да извади чужди пари, за да покрие дълговете ни.
Ако правилно съм разчел на г-н Русев визитката, той ни лъска като ябълка, за да може да ни продаде - неговият бизнес е посредничеството - най-сладкият - без инвестиции и без рискове :). Така че подозирам, че с тези 12 милиона като спонсорство от оператора се цели след година да може Русев да ни изкара на пазара. Така че да се стягаме ...

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3984
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: TristaNNN

Мнениеот Странджата » 04 юли 2018 14:15

За мене съветите на Мъри са, както и за тебе, адресирани към една идеална ситуация - има пари за всичко. Но когато има малко пари или няма изобщо, показателен е пътят на Лудогорец, който той хвали. А какъв е неговия път - всички помним - инвестиции в отбор, две-три първи места за сметка на ЦСКА и Левски, които бяха заети с това - както обикновено - да си го мерят помежду си, няколко необясними резултата - и ето ти европейски турнири. После - разумно усилване на отбора и чак след това - трибуни Моци, бази и т.н. Но най-вече - успешна инвестиция в играчи и постепенно повишаване на цената на отбора плюс щаб от хора, които добре познават явните и неявните пътища да станеш шампион у нас. Тази част от стратегията Мъри не я оповестява, но всеки разбира, че без нея цялостната не би проработила. И ако Лудогорец стана това, което е, в контекста на стига с тези софийски грандове, колко помага на Левски това - само Лудогорец?
П.С. И да не забравяме - медиен комфорт - венцехвалене, кауза, национален престиж и всичко останало по реда си ...

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3984
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: ivo55

Мнениеот Странджата » 04 юли 2018 14:21

Станах на всяко гърне мерудия, но не мога да се въздържа - никой не смята, че мразят Левски, само че тука много от тези, които пишат, обичат най-много Левски! За това става дума.

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12250
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот TristaNNN » 04 юли 2018 14:51

ivo55 написа:Като чета тук, стигам до извода, че Сираков и Стоилов мразят левски, и че вие разбирате много повече от тях от футболен мениджмънт. После се замислям и веднага осъзнавам, че това няма как да е вярно. Да ви успокоя, това слугинажа явно си е българска черта - и в официалния форум на ЦСКА има такива образи (няколко жалки човечета), които нон-стоп плюят по Пенев, по Младенов, по Стоичков и т. н., само и само да са удобни. Мечтаят си как те щели да оправят маркетинга, а милите не могат да пишат. Та не сте уникални някои тук. Явно си е неизбежно. Както се казва, в едно стадо има и... всякакви хора.

Чакай малко сега, не знам какво четеш и какво изводи правиш, но тук, в този подфорум, слуги и слугинаж няма, за разлика от контингента на ГГ и колегите ти. Ако ти прави впечатление, докато четеш, тук не всички бием чело о земята в името на вожда или пък след лъжите на някое от протежетата му. Не, просто ние левскарите сме свободомислещи хора, което е запазена черта на нашите привърженици, доказана многократно в стогодишната ни история. Сега, че има хора, които са малко по-крайни в коментарите си - има, какво да ги правиш, въпрос на мироглед и възпитание. Както правилно сам отбелязваш - хора всякакви има в едно стадо. Истината обаче е, че на нас не ни пука кой и от позицията на каква инстанция се изказва, щом имаме възражения и несъгласия - споделяме ги, както виждаш го правим сравнително културно, че и аргументирано при това. А ако трябва да говоря кокретно за себе си, докато ходя на стадиона и си купувам билетче за мача, имам толкова морално право да коментирам делата около любимия Левски, колкото и Сираков и Мъри. Това е положението. Но нито те, нито пък аз, ще "оправим" маркетинга, за това в крайна сметка си има ръководство.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3749
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот ivo55 » 04 юли 2018 17:18

Е то се вижда, всеки си има глава на раменете.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: drvasko98, futbolqga, LoveAndPeace, tmanolov, TristaNNN и 58 госта