Левски: Бивши играчи и треньори

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 03 май 2019 11:26

vvessel написа:
metodito написа:Така е. Аз му четох интервюто в Топспорт и журналиста, набирал текста сякаш е бил на някакви тежки наркотици или Гочето е почнал да говори като чичо Митко. :lol: Но се разбира ясно най-важното.

Зарежи тоя ТЪПспорт. За мен това не е журналистика.

То всичкото е такова.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот mikata » 03 май 2019 21:38

Стойчо Валеканото зорлем ще направи тирето шампион :lol:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 05 май 2019 11:22

Боби с нов гол в Хърватия.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот blue avalanche » 06 май 2019 12:37

Забелязвам, че в мачовете, в които Цонев прекарва малко повече време на терена, е използван като:
Офанзивен халф
Дефанзивен халф
Ляво крило
Център-нападател
Ся, ако тук някой направи нещо такова такъв вой ще има във форума, че не ми се мисли!!
Форумните стратези веднага ще поискат главата на треньора с несъкрушимите доводи:
"Бедоя на крилото" :shock: , "Прохазка на бека" :shock: и т.н.
Найденов беше използван само на две позиции и някои тук ореваха орталъка. А Цонев - на четири.
Интересно дали и тамошните фенове са такива "разбирачи"??

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот koisa » 06 май 2019 12:59

blue avalanche написа:Забелязвам, че в мачовете, в които Цонев прекарва малко повече време на терена, е използван като:
Офанзивен халф
Дефанзивен халф
Ляво крило
Център-нападател
Ся, ако тук някой направи нещо такова такъв вой ще има във форума, че не ми се мисли!!
Форумните стратези веднага ще поискат главата на треньора с несъкрушимите доводи:
"Бедоя на крилото" :shock: , "Прохазка на бека" :shock: и т.н.
Найденов беше използван само на две позиции и някои тук ореваха орталъка. А Цонев - на четири.

И не случайно са 8-ми от 10 отбора...

blue avalanche написа:Интересно дали и тамошните фенове са такива "разбирачи"??

Нали си падаш статистик, може да преровиш всички техни форуми, сайтове, фейсбуци, инстаграми и да извадиш една статистика, която после да сравниш с нашата и да кажеш, кои фенове са по-големи "разбирачи". :oops:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот blue avalanche » 06 май 2019 13:07

koisa написа:
blue avalanche написа:Забелязвам, че в мачовете, в които Цонев прекарва малко повече време на терена, е използван като:
Офанзивен халф
Дефанзивен халф
Ляво крило
Център-нападател
Ся, ако тук някой направи нещо такова такъв вой ще има във форума, че не ми се мисли!!
Форумните стратези веднага ще поискат главата на треньора с несъкрушимите доводи:
"Бедоя на крилото" :shock: , "Прохазка на бека" :shock: и т.н.
Найденов беше използван само на две позиции и някои тук ореваха орталъка. А Цонев - на четири.

И не случайно са 8-ми от 10 отбора...

Т.е треньорът им е някакво менте, но това не може да сломи нашият "супермегаталант", който продължава да ниже гол след гол. Правилно ли разбрах?
Отделен въпрос е как този "супермегаталант" се озова в този слабак???

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот koisa » 06 май 2019 15:38

blue avalanche написа:
koisa написа:
blue avalanche написа:Забелязвам, че в мачовете, в които Цонев прекарва малко повече време на терена, е използван като:
Офанзивен халф
Дефанзивен халф
Ляво крило
Център-нападател
Ся, ако тук някой направи нещо такова такъв вой ще има във форума, че не ми се мисли!!
Форумните стратези веднага ще поискат главата на треньора с несъкрушимите доводи:
"Бедоя на крилото" :shock: , "Прохазка на бека" :shock: и т.н.
Найденов беше използван само на две позиции и някои тук ореваха орталъка. А Цонев - на четири.

И не случайно са 8-ми от 10 отбора...

Т.е треньорът им е някакво менте, но това не може да сломи нашият "супермегаталант", който продължава да ниже гол след гол. Правилно ли разбрах?
Отделен въпрос е как този "супермегаталант" се озова в този слабак???

Не знам, изглежда, че не си разбрал... Къде видя да определям треньора на този отбор като менте? Едва ли някой от нас знае причините пореди, които е взел решението да сменя позициите на Цонев!
Може да има много контузени/наказани играчи.
Да има по-добър от Цонев на неговия пост и да му търси друго място в състава!
Може да си прави експерименти предвид мястото в класирането. Причините може да са много...
Това, че Цонев е вкарал няколко гола на различни позиции, не означава, че решението за смяната на постовете на играчите е винаги правилно.
Освен това за един халф не е чак такъв проблем да играе като крило или нападател, ако има съответните качества за такъв или просто да запълни дупка в определен мач. Но е съвсем различно да местиш халф на бека, примерно.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот blue avalanche » 06 май 2019 15:44

koisa написа:Освен това за един халф не е чак такъв проблем да играе като крило или нападател, ако има съответните качества за такъв или просто да запълни дупка в определен мач.

Ами и аз това казвам, ама какви сълзи и сополи се ляха тука - "Бедоя на крилото". :cry:
Да не говорим за сълзите и сополите, че бездарните треньори така и не намерили мястото на супермегаталангите Краев и Вутов.
Що се отнася до халфове и бекове:
Д.Алвеш халф ли е или бек?
Ф.Лам халф ли беше или бек?
Д.Алаба халф ли е или бек?
И т.н., и т.н.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот koisa » 06 май 2019 17:12

blue avalanche написа:
koisa написа:Освен това за един халф не е чак такъв проблем да играе като крило или нападател, ако има съответните качества за такъв или просто да запълни дупка в определен мач.

Ами и аз това казвам, ама какви сълзи и сополи се ляха тука - "Бедоя на крилото". :cry:
Да не говорим за сълзите и сополите, че бездарните треньори така и не намерили мястото на супермегаталангите Краев и Вутов.
Що се отнася до халфове и бекове:
Д.Алвеш халф ли е или бек?
Ф.Лам халф ли беше или бек?
Д.Алаба халф ли е или бек?
И т.н., и т.н.

След като някой не е паснал на крилото, бека и т.н. значи решението да бъде преместен на нетипична за него позиция е било грешно! Това ти обяснявам! Различно е при всеки играч. Един може да пасне, друг не. Един може да се приспособи бързо на новата си позиция, друг може тотално да се провали още първия мач. Факторите за взимане на едно такова решение (смяна на позицията) са много. Няма никакво място за сравнение между Краев, Цонев, Вутов, Найденов, Прохазка, Бедоя и т.н всички играли на различни позиции.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Serafim » 06 май 2019 17:38

И двамата братя, макар повече Радослав, са ползвани по крилата и зад нападателя и като опорни халфове още в Левски по времето на Гонзо и Стоев.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 141 госта