Левски: Бивши играчи и треньори

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 22 яну 2019 16:20

Изображение

LM10
Мнения: 739
Регистриран на: 13 юли 2018 17:50
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот LM10 » 22 яну 2019 16:41

“Гошо ми е голям приятел, работили сме заедно и той е добър човек и добър треньор. Аз обаче приключих с Левски. Повече няма да говоря за този клуб. Не ме интересуват. Аз съм в Литекс и ще говоря за Литекс”, заяви Петрович.


Сръбската мастия отново се изтропа.
Изображение

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот specter » 22 яну 2019 16:53

ralka_levskarka написа:Аз разбирам Мъри, но не разбирам наглото му държание. Някой правилно попита, да не би да е Христос Спасителя? Надявам се един ден, когато сметне, че клубът Левски вече е готов за него, то самият клуб да не го иска. Интересно ми е, ако за тези 6 месеца има видно подобрение в играта, пак ли ще се търси Мъри? Айде не. Когато се имаш за голям треньор, трябва и да си скромен човек.
Успех в новото му начинание.


Съгласен съм. Малко взе да втръсва вече цялата тая ситуация с него, както и плюенето му по клуба през седмица колко е зле всичко. Гледам днес пак се е изказал и пак същите неща приказва. Да, зле е положението, факт. Не е нужно обаче да го натяква ама наистина през седмица и едно от последните изказвания, което беше черешката на тортата и мой фаворит - "Левски не е готов за моето завръщане". Брей, така било значи. С 300 зора се опитва да си развали доброто име и огромното уважение, което си е заслужил от всички, свързани с Левски и вече частично е успял като гледам коментари из интернет. Аз вече го написах веднъж, ама ще го напиша пак - не е единственият треньор, който при напълно уреден клуб откъм финанси и управление би се справил със задачите. Един от хилядите е...
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Plamen_i00
Мнения: 350
Регистриран на: 26 ное 2017 01:43
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Plamen_i00 » 22 яну 2019 20:12

metodito написа:
koisa написа:Ние обаче сме свикнали да оплюваме тези, които с право отказват, а не истинските виновници довели нещата до това сериозните специалисти да бягат или отказват на Левски.

Мъри донесе най-големите успехи на този клуб в последните 30 години, и има едно врякащо малцинство, което иска този човек далеч от "Левски". Което не спира да плюе по него, все едно е най-големия ни враг.



След последното му изказване не съм сигурен, че са малцинство тия, които не го искат на Герена.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 23 яну 2019 11:34

Plamen_i00 написа:
metodito написа:
koisa написа:Ние обаче сме свикнали да оплюваме тези, които с право отказват, а не истинските виновници довели нещата до това сериозните специалисти да бягат или отказват на Левски.

Мъри донесе най-големите успехи на този клуб в последните 30 години, и има едно врякащо малцинство, което иска този човек далеч от "Левски". Което не спира да плюе по него, все едно е най-големия ни враг.



След последното му изказване не съм сигурен, че са малцинство тия, които не го искат на Герена.

След онова, в което казва, че никакви предложения не са отправяни към него?
Ами, истината боли, ако не я приемаш. Аз разбирам хората, които подскачат на изказванията му, но не знам те дали разбират какво говори той. Защото, ако тези неща, за които говори бяха налице, нямаше да изпадаме във втората седмица, Стоев може да ни е направил шампиони, да влезем поне два пъти в Лига Европа, Роси щеше да е далеч по-успешен, а кой знае дали не нещо повече.И въобще без организация, без структура, без ясна визия, но и без желание на онези отгоре да налагат и спазват политики, да развиват инфраструктура (терени, стадион), да се назначат в школата можещи хора, въобще навсякъде да има ред, последните шест-седем години можеха да са различни. Нищо такова обаче няма. Дано новото ръководство почне да гради и след няколко години да може, като дойде един треньор, той да завари нормален отбор, да има работеща школа, и въобще да дойде и да почне да работи, а не да се чуди какви са му задълженията и какъв е тоя джоук. В нормалните клубове е така.
За да се справиш с проблем, трябва да признаеш съществуването му. Досега не беше налично. Нищо не е загубено все още. Просто трябва правилна работа, последователност, експертиза и търпение.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12285
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот TristaNNN » 23 яну 2019 17:32

Последните изказвания на Стоилов дават ясни сигнали, че не му се връща в Левски сега, а иска да работи в чужбина. Човекът е в правото си да избира къде да продължи професионалния си път и не е длъжен, ако не желае, да се връща в България, само и само, за да угоди на тоя и оня. Дали е, защото си е вдигнал летвата и иска да работи в по-престижен клуб и така да се развива като професионалист, дали е защото търси високи финансови облаги, за да си осигури спокойни старини, дали е защото не му допада сегашната ситуация в Левски, това ние не знаем със сигурност. Той си знае. И при положение, че не иска да се връща тук, което вече ясно заяви, не виждам смисъл някой да му предлага каквото и да е в момента.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот THE G.A.M.E » 23 яну 2019 22:23

Абе то хубаво, че си гледа интереса.
Ама аз като левскар, не бих си позволил думи, които да засегнат Клуба.
Сега... С право или без... Не е от такова значение. Ако обичаш нещо, просто не го нараняваш, точка.
Има нещо, вика му се - дипломатичност.

Не искам да си мисля, че злъчните подмятания са заради 40-те хилки, дето му дължи Клуба... Баси, за човек като него си е една проста заплата.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 24 яну 2019 11:13

THE G.A.M.E написа:Абе то хубаво, че си гледа интереса.
Ама аз като левскар, не бих си позволил думи, които да засегнат Клуба.
Сега... С право или без... Не е от такова значение. Ако обичаш нещо, просто не го нараняваш, точка.
Има нещо, вика му се - дипломатичност.

Не искам да си мисля, че злъчните подмятания са заради 40-те хилки, дето му дължи Клуба... Баси, за човек като него си е една проста заплата.

Пич, от позицията на какъв го казваш. Защото Стоилов го говори от мааалко по-различна позиция ми се струва. И в това да казваш истината няма нещо погрешно! Колкото и да мижиш, светът не изчезва. И миризмата не изчезва. Всички се надяваме, че с Павел Колев и Черепа нещата ще се променят, но досега и в момента, нещата са такива, каквито ги говори. И по-зле (да изчакаме да видим одита какво ще покаже).

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Eminem » 24 яну 2019 12:57

Дали някога ще приключи темата Стоилов ?
Той иска да дойде, когато организацията в клуба е перфектна и се работи професионално.
Напълно е прав да иска това, но както каза вече някой - ако организацията е перфектна и се работи правилно, няма да има нужда да идва, защото има хиляди добри треньори по света(дори по-добри и успешни от него), които могат да поемат отбора.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22637
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот NOMER14 » 24 яну 2019 19:45

metodito написа:
THE G.A.M.E написа:Абе то хубаво, че си гледа интереса.
Ама аз като левскар, не бих си позволил думи, които да засегнат Клуба.
Сега... С право или без... Не е от такова значение. Ако обичаш нещо, просто не го нараняваш, точка.
Има нещо, вика му се - дипломатичност.

Не искам да си мисля, че злъчните подмятания са заради 40-те хилки, дето му дължи Клуба... Баси, за човек като него си е една проста заплата.

Пич, от позицията на какъв го казваш.

Колегата "ИГРА" го казва от позицията на Левскар, който никога не е обличал червената фанелка и не е вкарвал гол на Левски. Никой не е по-голям от феновете на Левски, дори и успешните ни треньори и футболисти.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 145 госта