ДЮШ-Левски!!!!!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

csimoen2
Мнения: 585
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот csimoen2 » 11 юли 2018 15:29

metodito написа:
sinfen14 написа:
metodito написа:Между другото, ако ще вземеме методист-чужденец за школата бих предпочел сърбин или хърватин, а не западняк. Тея западняци - те просто... не мислим на еднакви честоти с тях.

Пропускаш нещо много важно!Много голяма част от днешните сърби и хървати са родени или са израснали на Запад.Говорим за хората свързани с футбола на най-високо ниво.Тоест,дори и треньора Х да е със сръбски паспорт,то е много голяма вероятността този човек да е израснал в западна школа,да се е учил на западна методика и т.н.Например Сергей-Милинкович Савич е роден и израснал в Испания.От треньорите бих посочил Нико Ковач,който на практика си е чист германец.Славиша....

Ние се нуждаем от вкарване на Западна методика и начин на работа.Това дали ще стане чрез българин живял и изучил на Запад или чрез чужденец,не е толкова важно.Първия вариант ми се струва много по-труден.Сещам се за един Илия Груев...Обобщено казано нас трябва да ни "научат" на модерен и съвременен футбол - кое как се прави от А до Я.И в това няма нищо срамно и смешно.Просто сме изостанали.


Аз ти говоря за югославската треньорска школа. Само помисли, че на това световно имаше трима представители на тази школа. Отделно погледни в евротурнирите - Марибор, Риека, Динамо Загреб, Партизан и Звезда, Хайдук... Те винаги са имали сериозна треньорска школа.

Западняк не може да ни "разбере". И ние тях не разбираме.

Илия Груев е страшно надценяван специалист.


На база на какво са тези твои заключения - гледал си негови мачове, следиш развитието на отбора му, знаеш с какви финанси и футбилисти разполага, знаеш нивото на 2-ра бундеслига???

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21306
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот metodito » 11 юли 2018 15:33

csimoen2 написа:На база на какво са тези твои заключения - гледал си негови мачове, следиш развитието на отбора му, знаеш с какви финанси и футбилисти разполага, знаеш нивото на 2-ра бундеслига???

Да, два пълни негови мача съм гледал миналия сезон. А ти? Какво да е нивото на Втора бундеслига. Не бяха с лидерите. Такова е каквото е. Ами съдейки по стадиона, отбора му е по-богат от други в групата. Какво развитие? Той стои на едно място.

csimoen2
Мнения: 585
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот csimoen2 » 11 юли 2018 15:43

metodito написа:
csimoen2 написа:На база на какво са тези твои заключения - гледал си негови мачове, следиш развитието на отбора му, знаеш с какви финанси и футбилисти разполага, знаеш нивото на 2-ра бундеслига???

Да, два пълни негови мача съм гледал миналия сезон. А ти? Какво да е нивото на Втора бундеслига. Не бяха с лидерите. Такова е каквото е. Ами съдейки по стадиона, отбора му е по-богат от други в групата. Какво развитие? Той стои на едно място.


Аз не съм гледал негови мачове, само следя класирането на отбора, затова и питам.

Личното ми мнение е, че има бъдеще в него като треньор, все пак е млад, немците няма да го държат на работа, ще си сложат дойче тренер, ако не ставаше нищо от него :)

Не знам дали знаеш, но той качи отбора от трета във втора Бунделсига.
Завърши на 7-мо място последният сезон, като преди началото местните специалисти предричаха изпадане на отбора, заради бюджета и футболистите.
В града го обичат, президента също му гласува пълно доверие с договор до 2019 година, отборът търпи развитие, самата 2-ра Бундеслига събира повече хора по стадионите отколкото някой мачове във водещите първенства, групата е силна и равностойна...

Така че, изказването ти малко не се покрива с реалностите... явно е лично мнение, не подкрепено с факти...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21306
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот metodito » 12 юли 2018 10:30

csimoen2 написа:
metodito написа:
csimoen2 написа:На база на какво са тези твои заключения - гледал си негови мачове, следиш развитието на отбора му, знаеш с какви финанси и футбилисти разполага, знаеш нивото на 2-ра бундеслига???

Да, два пълни негови мача съм гледал миналия сезон. А ти? Какво да е нивото на Втора бундеслига. Не бяха с лидерите. Такова е каквото е. Ами съдейки по стадиона, отбора му е по-богат от други в групата. Какво развитие? Той стои на едно място.


Аз не съм гледал негови мачове, само следя класирането на отбора, затова и питам.

Личното ми мнение е, че има бъдеще в него като треньор, все пак е млад, немците няма да го държат на работа, ще си сложат дойче тренер, ако не ставаше нищо от него :)

Не знам дали знаеш, но той качи отбора от трета във втора Бунделсига.
Завърши на 7-мо място последният сезон, като преди началото местните специалисти предричаха изпадане на отбора, заради бюджета и футболистите.
В града го обичат, президента също му гласува пълно доверие с договор до 2019 година, отборът търпи развитие, самата 2-ра Бундеслига събира повече хора по стадионите отколкото някой мачове във водещите първенства, групата е силна и равностойна...

Така че, изказването ти малко не се покрива с реалностите... явно е лично мнение, не подкрепено с факти...


Пич, нямаш спирка, нали? :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот sin4ec » 07 авг 2018 19:33

Вижте, западна методика има в школата и сега. Юруков много години е работил на запад, интересува се от новости, въвежда ги.
Работи се правилно, и резултатите на формациите ни в международни турнири го доказват.
Проблемът е друг. Децата и родителите им масово смятат, че тези 3-4 тренировки седмично са достатъчни, за да се развие един талант. А те са само основата. Работа трябва, много индивидуална работа. Дани Начев е уникален талант, ама я питайте неговите съседи( той е от едно от селата край Околовръстното ) къде седи това дете по цял ден от години?
С топката и на стадиона. Работи си сам за удар, за техника, за статични положения...
Или смятате, че тази техника я е направил на тренировките? :)
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
сини шампиони
Мнения: 993
Регистриран на: 16 фев 2012 19:05

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот сини шампиони » 07 авг 2018 20:46

sin4ec написа:Вижте, западна методика има в школата и сега. Юруков много години е работил на запад, интересува се от новости, въвежда ги.
Работи се правилно, и резултатите на формациите ни в международни турнири го доказват.
Проблемът е друг. Децата и родителите им масово смятат, че тези 3-4 тренировки седмично са достатъчни, за да се развие един талант. А те са само основата. Работа трябва, много индивидуална работа. Дани Начев е уникален талант, ама я питайте неговите съседи( той е от едно от селата край Околовръстното ) къде седи това дете по цял ден от години?
С топката и на стадиона. Работи си сам за удар, за техника, за статични положения...
Или смятате, че тази техника я е направил на тренировките? :)

Това хлапе го следя от доста време и поне за момента показва талант, за който доста хора биха завидели. Не съм много навътре с юношеския футбол и къде се къса нишката с мъжете, но това момче, ако продължи да се развива по този начин ще имаме халф, за който мечтаем да не кажа от поне 30 години, но през последните 10-15.
И само Левски оле

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот sin4ec » 07 авг 2018 20:54

сини шампиони написа:Това хлапе го следя от доста време и поне за момента показва талант, за който доста хора биха завидели. Не съм много навътре с юношеския футбол и къде се къса нишката с мъжете, но това момче, ако продължи да се развива по този начин ще имаме халф, за който мечтаем да не кажа от поне 30 години, но през последните 10-15.

Не е само талант, а и много работа. Само с талант нищо не става...
Тва лапе ще ни го чопнат я от Италия, я от Холандия. Вече е имало подобни опити.
И да, от времето на Ивелин не е имало такова нещо в школата ни! ;)
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
сини шампиони
Мнения: 993
Регистриран на: 16 фев 2012 19:05

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот сини шампиони » 07 авг 2018 20:59

sin4ec написа:
сини шампиони написа:Това хлапе го следя от доста време и поне за момента показва талант, за който доста хора биха завидели. Не съм много навътре с юношеския футбол и къде се къса нишката с мъжете, но това момче, ако продължи да се развива по този начин ще имаме халф, за който мечтаем да не кажа от поне 30 години, но през последните 10-15.

Не е само талант, а и много работа. Само с талант нищо не става...
Тва лапе ще ни го чопнат я от Италия, я от Холандия. Вече е имало подобни опити.
И да, от времето на Ивелин не е имало такова нещо в школата ни! ;)

Не знам, но колкото и кощунствено да звучи предпочитам такива момчета да бягат с 200 от тая помия. Само така след време може да имаме наистина силен национален отбор, а не както сега разни чалгари, които се раздават само в чалготеките и в чаршафите на поредната търсачка на бързо забогатяване. ;)
И само Левски оле

Потребителски аватар
noo
Мнения: 1023
Регистриран на: 27 ное 2009 09:03
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот noo » 07 авг 2018 21:06

сини шампиони написа:
sin4ec написа:
сини шампиони написа:Не знам, но колкото и кощунствено да звучи предпочитам такива момчета да бягат с 200 от тая помия. Само така след време може да имаме наистина силен национален отбор, а не както сега разни чалгари, които се раздават само в чалготеките и в чаршафите на поредната търсачка на бързо забогатяване. ;)

И къде ще избяга? Други се пробваха и виждаме резултата.

Потребителски аватар
сини шампиони
Мнения: 993
Регистриран на: 16 фев 2012 19:05

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот сини шампиони » 07 авг 2018 21:11

noo написа:
сини шампиони написа:
sin4ec написа:
сини шампиони написа:Не знам, но колкото и кощунствено да звучи предпочитам такива момчета да бягат с 200 от тая помия. Само така след време може да имаме наистина силен национален отбор, а не както сега разни чалгари, които се раздават само в чалготеките и в чаршафите на поредната търсачка на бързо забогатяване. ;)

И къде ще избяга? Други се пробваха и виждаме резултата.

То и тези дето останаха не прокопсаха, така че по добре някъде на запад докато са малки и да се обучават по съвременни методологии. ;)
И само Левски оле


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kolokolo, Martinez1948, tmanolov, W84me и 37 госта