ДЮШ-Левски!!!!!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот blue avalanche » 13 сеп 2018 18:12

specter написа:
Треньорът на "сините" Славиша Стоянович каза след загубата на Левски U19 от Лудогорец с 3:1, че юношите на "сините" отстъпват на противника си физически. Стоянович добави, че си е харесал още юноши за първия отбор.

„Въпреки загубата, юношите ми направиха добро впечатление. Получи се хубав мач. Вижда се, че Лудогорец превъзхождаше физически нашите момчета.

Харесаха ми футболистите, които тренират с мъжкия отбор, играят по-здраво.

Освен физически, може би Лудогорец ги превъзхожда тактически, правят бързи контраатаки и си личи,че са добре организирани.

Харесах си още юноши за първия отбор. Има момчета, които са много близо до тази стъпка в кариерата им. Ако тренират усърдно и работят ще получат шанс, защото аз имам желание да налагам млади играчи", каза Стоянович за Канал 3.


Боримиров дали има да каже нещо по темата? :roll: Очевидно е, че Славиша на първо място би предпочел да работи с подготвени юноши за първия състав, съдейки по всичките му изказвания, но откъде да дойдат... :oops:

От Лудогорец. Може би е време и ние да привлечем юноши на ДРУГИ отбори. Все пак, далеч не всички юноши на Л-ц ще влязат в мъжкия отбор.
Трябва да спрем това високомерно отношение, че, видите ли, нашата ДЮШ е най-великата и нашите юноши са най-най...
Очевидно - НЕ СА!!!

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот tiamat » 14 сеп 2018 22:02

sin4ec написа:2003 наистина ни е много талантлив набор. Да, Марк-Емилио беше в Италия, доколкото знам родителите му отидоха да работят там. В 2003 е и едно уникално дете от селата край София-аз лично от времето на Ивелин Попов не съм гледал такова нещо...и ЦЗ, и ЦН има в този набор, абе има!
А Боримиров да не боботи много, щото тези деца нямат условия за самостоятелна работа!


Марк-Емилио бил преминал при тирейци...

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот sin4ec » 14 сеп 2018 22:16

tiamat написа:
sin4ec написа:2003 наистина ни е много талантлив набор. Да, Марк-Емилио беше в Италия, доколкото знам родителите му отидоха да работят там. В 2003 е и едно уникално дете от селата край София-аз лично от времето на Ивелин Попов не съм гледал такова нещо...и ЦЗ, и ЦН има в този набор, абе има!
А Боримиров да не боботи много, щото тези деца нямат условия за самостоятелна работа!


Марк-Емилио бил преминал при тирейци...

Глупост превелика! Там ще му падне нивото още повече...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот sin4ec » 14 сеп 2018 22:25

Не са! Защото трябва работа, а не масовки! Аз лично махнах моето от Левски, още трима ме последваха. 4 деца с качества за един набор са много. Две от тях отидоха в скромен малък клуб, и резултатът веднага бе налице-класиране в топ 4.
Не може школа с претенции да взима треньори от къде да е, недоказали с нищо качествата си. Та след време верно Левски може да привлече тези 4 деца-от други отбори. Тъжно, но факт.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот sin4ec » 29 сеп 2018 21:10

И в потвърждение на горното ми мнение:
Днес, в деня на триумфа над Литекс, набор 2008-републикански шампион за 2017, градски шампион и финалист на републиканското за 2018, пада с 0-1 от същия Литекс набор 2008, когото е бил като маче у дирек!
Захари Сираков, който тренираше тоз тим отиде на 2004( и си личи!). А тук е назначен незнаен воин от лъвчета-мъвчета, и резултатът е налице!
Набор 2009 пък, след като ги наака Любенов( няма представа защо), ги пое някой си от Люлин-Мулин, и падат с 1-4 от Национал!
Дерзайте!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот blue avalanche » 02 окт 2018 19:55

Някой знае ли защо Септември(до 19) участва в Младежката ШЛ, а ние не??? :shock:
Смятат, че е под тяхното достойнство? Или календарът им е страшно претрупан?
Или има някаква друга, но не много смешна причина?

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот specter » 02 окт 2018 22:43

blue avalanche написа:Някой знае ли защо Септември(до 19) участва в Младежката ШЛ, а ние не??? :shock:
Смятат, че е под тяхното достойнство? Или календарът им е страшно претрупан?
Или има някаква друга, но не много смешна причина?



Юношите старша възраст на Септември (София) спечелиха купата на БФС и ще участват в Младежката Шампионска Лига. Възпитаниците на Антон Кирилов се наложиха с 2:1 над Черно море и триумфираха с така желания трофей.


Явно чрез тая купа е класирането за младежката ШЛ... А Септември са ни отстранили нас на полуфинала в два мача с общ резултат 2:1.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот blue avalanche » 02 окт 2018 22:48

specter написа:
blue avalanche написа:Някой знае ли защо Септември(до 19) участва в Младежката ШЛ, а ние не??? :shock:
Смятат, че е под тяхното достойнство? Или календарът им е страшно претрупан?
Или има някаква друга, но не много смешна причина?



Юношите старша възраст на Септември (София) спечелиха купата на БФС и ще участват в Младежката Шампионска Лига. Възпитаниците на Антон Кирилов се наложиха с 2:1 над Черно море и триумфираха с така желания трофей.


Явно чрез тая купа е класирането за младежката ШЛ... А Септември са ни отстранили нас на полуфинала в два мача с общ резултат 2:1.

Значи за никакъв чеп не стават! Да я закриват тая школа. Излишен харчлък!
А тука някои ореваха орталъка заради тея смотаняци! :evil:

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот Corwin » 04 окт 2018 15:03

А някой знае ли какво става с Дидо Иванов? Това момче буквално изчезна от лицето на земята (сещам се за Холгер Бадщубер, дано историята не е същата) :(

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот blue avalanche » 04 окт 2018 16:05

Corwin написа:А някой знае ли какво става с Дидо Иванов? Това момче буквално изчезна от лицето на земята (сещам се за Холгер Бадщубер, дано историята не е същата) :(

А аз се сещам за доста футболисти, които, след такава контузия, вече не са същите. Не че преди контузията Деян беше някакъв Бекенбауер...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1, Testa_di_Legno, TristaNNN, Киро Пора и 49 госта