Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

peliforewer
Мнения: 9490
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот peliforewer » 12 яну 2019 11:01

damyanov1963 написа:Незнам какъв е Павел Колев, може да става, може и да не става, но факт ли е, че при Русев с големите обещания, втори човек отказва да стане директор в Левски - ами да, ФАКТ Е !

Написах тук още през декември как ще се развият нещата с Павел Колев.Едва ли трябва да съжалявате за него,нито е бил кой знае какъв журналист,нито е и много добър като футболен деятел,просто има късмета да е протеже на Боби Михайлов,който явно го гласи за свой заместник.Вчерашните му интервюта бяха алабалистика за наивници и интересно че някои се хванаха,особено журналистите от Гонг.Трябвало да се издържат отборите от трансфери на собствени кадри,а не знае ли че заради некадърното управление на БФС нашето първенство никой не го приема насериозно и футболистите ни нямат цената на съседните нам държави.Трябвало да му гарантират дългосрочен план за развитие,че кой български отбор може да предложи такъв като ситуациите във футболните клубове се променят за дни,почива собственик или фалира,оттегля се основен спонсор и др.,нали уж за това е учил Колев да управлява футболни клубове във всяка ситуация,а не само като са финансово осигурени,такива и аз мога да управлявам.Колев имаше шанса да покаже дали е читав ако беше поел поста в Левски,ако заздрави клуба щеше да е на гребена на вълната,ако не успее едва ли някой можеше да го обвини,а щеше да получи уважение че се е отказал от топлото място в БФС заради отбора на сърцето си,както уж твърди,да не говорим че можеше да се договори с Боби за определен период от време да отиде в Левски и ако нещата се получат да остане,ако не да се върне в БФС.Без да се хвалям но преди много години принудих с мой коментар Павел Колев да напише коментар във форума от свое име и да отговори на мои критики към него,беше още пресаташе в БФС,написа ми как не бил доволен от работата си в БФС,как щял да напусне и да започне нов проект.За сламени хора не трябва да съжалявате,на Левски му трябват един-двама луди,но в добрия смисъл на думата,които да спасят потъващия кораб,такива които да не мислят за облаги,за имидж,за спокойствие, а да рискуват за Левски.[offtopic]Не знам защо но ми се струва че се почва една кампания да накарат Стоянович да си отиде,от вчера вече трети треньор е гласен на неговото място.[/offtopic]
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 12 яну 2019 11:38

peliforewer написа:
damyanov1963 написа:Незнам какъв е Павел Колев, може да става, може и да не става, но факт ли е, че при Русев с големите обещания, втори човек отказва да стане директор в Левски - ами да, ФАКТ Е !

Написах тук още през декември как ще се развият нещата с Павел Колев.Едва ли трябва да съжалявате за него,нито е бил кой знае какъв журналист,нито е и много добър като футболен деятел,просто има късмета да е протеже на Боби Михайлов,който явно го гласи за свой заместник.Вчерашните му интервюта бяха алабалистика за наивници и интересно че някои се хванаха,особено журналистите от Гонг.Трябвало да се издържат отборите от трансфери на собствени кадри,а не знае ли че заради некадърното управление на БФС нашето първенство никой не го приема насериозно и футболистите ни нямат цената на съседните нам държави.Трябвало да му гарантират дългосрочен план за развитие,че кой български отбор може да предложи такъв като ситуациите във футболните клубове се променят за дни,почива собственик или фалира,оттегля се основен спонсор и др.,нали уж за това е учил Колев да управлява футболни клубове във всяка ситуация,а не само като са финансово осигурени,такива и аз мога да управлявам.Колев имаше шанса да покаже дали е читав ако беше поел поста в Левски,ако заздрави клуба щеше да е на гребена на вълната,ако не успее едва ли някой можеше да го обвини,а щеше да получи уважение че се е отказал от топлото място в БФС заради отбора на сърцето си,както уж твърди,да не говорим че можеше да се договори с Боби за определен период от време да отиде в Левски и ако нещата се получат да остане,ако не да се върне в БФС.Без да се хвалям но преди много години принудих с мой коментар Павел Колев да напише коментар във форума от свое име и да отговори на мои критики към него,беше още пресаташе в БФС,написа ми как не бил доволен от работата си в БФС,как щял да напусне и да започне нов проект.За сламени хора не трябва да съжалявате,на Левски му трябват един-двама луди,но в добрия смисъл на думата,които да спасят потъващия кораб,такива които да не мислят за облаги,за имидж,за спокойствие, а да рискуват за Левски.[offtopic]Не знам защо но ми се струва че се почва една кампания да накарат Стоянович да си отиде,от вчера вече трети треньор е гласен на неговото място.[/offtopic]


Напълно подкрепям мнението ти, именно защото Колев е в БФС, а не защото поставям под съмнение качествата му, като управник, визионер и опита, който има. Как да му се дадат някакви гаранции, като състоянието на клубовете до голяма степен се определя и от Федерацията. Или трябва собственика да е мултимилионер, дето да изсипва по един камион с пари на година за играчи и "комфорт" или просто отбора ще крета. Сами виждате кой какво продава извън България - отбора на Ганчев, защото той от времето си в Литекс умее да налага млади играчи, както и латиноси до известна степен благодарение на Стоилов, който си има конктатите, Лудогорец, който от 3-4 години насам продава играчи за средно 3-4 млн. евро на сезон, благодарение на първоначалните инвестиции и участията в ЕКТ и Славия, които продават предимно млади играчи, но не и чак за баснословните суми, за които Венци говори. Всички други отбори - алъш-вериш. Договори за по една година, освобождаване, свободни трансфери и това е. Нещо спонсорски договори от БФС за клубовете? Наградни фондове? Пари от ТВ права? Изключително занижени критерии за издаване на лицензи, вкараха някакви отбори, като Верея, Локо ГО, Нефтохимик и тн., колкото да има някакъв калабалък и накрая нищо. Националния отбор, който е директно под контрола на БФС дълги години бе просто една платформа определени клубове и мениджъри да налагат техните си играчи за продажба. И това бе публична тайна. А малдежките гарнитури представляваха просто някакви момчета-турсти, отишли да разгелдат това и онова из Европа през квалификационните цикли. Нали преди време имаше изискване един играч под 21 да е сред стартовите 11? И после изчезна това правило. И Лудогорец правеха смени в 15-та минута. Сега ако не се лъжа има такова правило във Втора лига... На Втора лига ли ще разчитаме да подготвят млади български футболисти? Дето 2/3 от клубовете не покриват и минималните изисквания за лиценз и освен 5-6 клуба, ако по някакви щастливо стечение на обстоятелствата спечелят бараж/промоция за ППЛ, ще се откажат, щото нямат нито стадион, нито база, нито ще им се плащат разходи за наем и охрана...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21359
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 12 яну 2019 11:40

В смисъл, Срас - невинен? Пак? Абе, лудите умора нямат. Ама тъпите два пъти.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21359
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 12 яну 2019 11:43

W84me написа:Момчета, стига вече, на никой не му пука за Левски и като цяло за футбола, на повечето левскари вече им е през оная работа. Всичко е една голяма измама. Да се свършва по-скоро.

И при мен вече настъпва едно равнодушие към всичко. Сценарият е до болка познат. Да се свършва, да ни слагат тире, двуоеточие или не знам какво и това е.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21359
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 12 яну 2019 11:45

peliforewer написа:Незнам какъв е Павел Колев, може да става, може и да не става, но факт ли е, че при Русев с големите обещания, втори човек отказва да стане директор в Левски - ами да, ФАКТ Е !

Написах тук още през декември как ще се развият нещата с Павел Колев.Едва ли трябва да съжалявате за него,нито .[/offtopic][/quote]
Не става дума за конкретното лице, име. Наистина ли не разбираш какво стана? Абе, тоя пикай отгоре ни от три години, ний си мислим дъжд вали? :evil:

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14220
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот damyanov1963 » 12 яну 2019 11:57

metodito написа:
W84me написа:Момчета, стига вече, на никой не му пука за Левски и като цяло за футбола, на повечето левскари вече им е през оная работа. Всичко е една голяма измама. Да се свършва по-скоро.

И при мен вече настъпва едно равнодушие към всичко. Сценарият е до болка познат. Да се свършва, да ни слагат тире, двуоеточие или не знам какво и това е.

Ами то страшното - а именно, да се докарат привържениците на Левски до състояние да не им пука за отбора е на път да стане. Сетне остава по-лесното, за да се докара до фалита.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 12 яну 2019 12:00

metodito написа:В смисъл, Срас - невинен? Пак? Абе, лудите умора нямат. Ама тъпите два пъти.


Стига пък и ти. Никъде не съм казал, че Спас не е виновен за нищо, а че Колев иска някаква сигурност, а такава няма кой да му даде в български клуб, защото клубовете зависят от парите на един единствен човек - собственика. Като този собственик реши да събере цирка и да спре да дава пари, то клуба отива в канала. Без значение дали е Верея - клуб на 10-12 години или ЦСКА. Защото БФС по никакъв начин не подкрепя клубовете, нито ги предпазва от евентуален фалит, а Колев е член на управата на БФС.
Все едно да е питал Спас: "Спасе, ти обещаваш ли, че в следващите 3-4 години (срока на договора му) ще вадиш по 15млн. лева за бюджет, по 3млн. за трансфери, да оправиш стадиона, да изградиш нови терени за ДЮШ, назначиш нови специалисти в школата от Европа и да си назнача за треньор някое име, дето ще иска по 2млн. лв. годишна заплата?" И Спас е казал не. А понеже критериите на БФС за лиценз и за развитие на футбола в БГ са толкова ниски, то клубовете (и Левски вкл.) не разполагат с никакви активи. Повечето нямат стадиони, а тези, дето имат, са за скрап. Базите са на санитарния минимум, играчите ни не струват колкото тези в Румъния или Сърбия, та дори и колкото в Черна Гора и Босна. И Колев от много години е в БФС, сещаш ли се?

Вълчан
Мнения: 4276
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Вълчан » 12 яну 2019 12:07

Kris_men2000 написа:
Вълчан написа:Какъв пък треньор може да бъде този португалец.Никакъв.Мъри ще направи голяма грешка ако се върне във България.Естествено отборът ще тръгне нагоре със него .То и няма накъде надолу.Всички ще ревнат че това е човека.И година и половина макс по късно ще бъде натирен като неможещ.Не чакаите Мъри като месия.



Вълчане явно такива като теб като чуят за Мъри и Сираков и ги изприщва от страх даже и на петите.Голям страх голямо шубе от тандема СС.Явно всички "доброжелатели" на Левски всяка сутрин палите по свещичка и се молите силно
Богу дух да не се завърне тандема СС в Левски ,че тогава жална ви майка на всички делиормански еднодневки, тирета и робски слуги.

Въх въх.....жална ви маика.... :o Нека се държим малко по умно ако ти е възможно разбира се.Та кои тук от форума иска слаб син отбор.Стоилов наистина не е лош треньор.Но за съжаление само за страни като Азърбаиджан ....България....Грузия....Албания...Във тази ситуация тои не би помогнал кои знае колко.Със няколко класни покупки обаче и сегашният ще се справи.Какво пък някои може да има против една легенда като Сираков.При него единственото е че малко остър и на моменти не се усеща.Вече футболистите са други.....манталитетът е различен...характерите им са други..Имат си мениджъри които ще го разкъсат ако се държи като палячо от 80 години.Аз специално да паля свещичка за отбор на които симпатизирам от 1985 година да не се стабилизира е просто комично. Бактън от такива фенове като теб дето не търпят различно мнение. :)

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 12 яну 2019 12:24

metodito написа:
W84me написа:Момчета, стига вече, на никой не му пука за Левски и като цяло за футбола, на повечето левскари вече им е през оная работа. Всичко е една голяма измама. Да се свършва по-скоро.

И при мен вече настъпва едно равнодушие към всичко. Сценарият е до болка познат. Да се свършва, да ни слагат тире, двуоеточие или не знам какво и това е.

Аз не съм стигнал до такъв момент да не ми пука и вероятно няма да се стигне до такъв, докато отбора е все още жив... Ей, за туй си "мрънкам" и хуля съсипниците на Левски. Никога няма да седна да защитавам хората, които съсипват клуба с малоумната си неадекватност и аматьорщина. Пък нека да ми обясняват колко е велик $па$, защото довел Роси, Обертан и Гомес. Колко велик скаут е Вангелий и колко много разбира от футбол продавача на телевизори. :oops:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21359
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 12 яну 2019 12:49

Serafim написа:
metodito написа:В смисъл, Срас - невинен? Пак? Абе, лудите умора нямат. Ама тъпите два пъти.


Стига пък и ти. Никъде не съм казал, че Спас не е виновен за нищо, а че Колев иска някаква сигурност, а такава няма кой да му даде в български клуб, защото клубовете зависят от парите на един единствен човек - собственика. Като този собственик реши да събере цирка и да спре да дава пари, то клуба отива в канала. Без значение дали е Верея - клуб на 10-12 години или ЦСКА. Защото БФС по никакъв начин не подкрепя клубовете, нито ги предпазва от евентуален фалит, а Колев е член на управата на БФС.
Все едно да е питал Спас: "Спасе, ти обещаваш ли, че в следващите 3-4 години (срока на договора му) ще вадиш по 15млн. лева за бюджет, по 3млн. за трансфери, да оправиш стадиона, да изградиш нови терени за ДЮШ, назначиш нови специалисти в школата от Европа и да си назнача за треньор някое име, дето ще иска по 2млн. лв. годишна заплата?" И Спас е казал не. А понеже критериите на БФС за лиценз и за развитие на футбола в БГ са толкова ниски, то клубовете (и Левски вкл.) не разполагат с никакви активи. Повечето нямат стадиони, а тези, дето имат, са за скрап. Базите са на санитарния минимум, играчите ни не струват колкото тези в Румъния или Сърбия, та дори и колкото в Черна Гора и Босна. И Колев от много години е в БФС, сещаш ли се?

Ако Русев има сериозни намерения за "Левски" ще му предостави гаранциите. Не ги мисли т.нар. "президенти". Те много добре си знаят защо са там, където са. Вероятно Колев не е Пеленцето, нито Красимир Иванов. Той работа си има - в БФС - и може да си живурка там 100 години. Демек, без хляб не е останал. Вероятно наистина има план. Отсреща е нямало желание. За мен е това.
[offtopic]Между другото и Роси според мен също е имал дългосрочен план, който е бил за повече от сезон, но някой форсира нещата. Може и да не е така.[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: drvasko98, Google [Bot], TristaNNN и 143 госта