Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот specter » 20 авг 2018 19:58

goro_man написа:
specter написа:
goro_man написа:Тука като чета сме страшна работа титла чакаме искаме 12 точки от 4 мача :o
Или поне 10 айде отнас да мине червените са трагични Лудогорец играли много слабо обаче изпуснали да ги разгромят ( което определено изби рибата ) а като се огледам на стадиона....ами малко сме както искате така го разбирайте...


Тъй като аз бях писал такива неща, каквито си описал в коментара си (сигурно и някой друг, де), та ще ти отговоря - кое точно не е така? Не можем ли да се надяваме да вземем поне 10 точки в мачове срещу Етър, Берое, Локо Пд и Витоша? И защо си мислиш, че са взаимоизключващи се твърдения това, че някой като е слаб не може да разгроми друг, който е двойно по-слаб? :) Не знам по какъв начин точно е избило рибата, ти ще кажеш...

П. П.: Аз докато отговоря и видях, че Серафим вече те е попитал точно същото...

Ако за теб Лудогорец след 20-те положения срещу сработеният тим на оранжевите,след пълното обезличаване на Десподов/Мауридес е слаб а Левски с играта си срещу Септември на тяхното ниво прав си не ми отговаряи...


Леле-мале, какво възхваляване на този звезден отбор на тирето, това трудоемко обезличаване на тези мегазвезди на футбола Десподов и Мауридес... :lol: И да, Лудогорец към момента е по-слаб в сравнение с предишните години, а преименуваните не са абсолютно нищо впечатляващо и това ми впечатление не е изградено след този мач. Не знам освен това как успя да направиш паралел между нашия мач със Септември, в който се играе по един начин и дерби мач с голям заряд, в който се играе по коренно различен начин. :roll:
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 20 авг 2018 20:43

sinfen14 написа:Станислав Иванов не е научен дори да тича правилно.Тоест,вече е свършил с футбола за съжаление.Губи се из терена,има страшно много брак в действията му.Освен това е БАВЕН.На 19 години той вече е БАВЕН бре....
ПС- Отчет от Боримиров за свършената работа като директор на ДЮШ - КОГА ?

Правилното тичане се учи по прост и ефективен начин: с ходене на лека атлетика. 1 час седмично е напълно достатъчен, ако се почне от 8-9 годишни. Това са 35-40 часа годишно. Има и друг вариант: лятото да се ходи два месеца плътно и така да се направят пак същия брой часове.
За жалост, школите ни нехаят за това. Всеки се оправя сам. Децата свикват да тичат неправилно и колкото по-големи стават, става все по-трудно да се избие вредния навик. Веднъж попитах треньора: как смята да играе футбол с деца, които не могат да тичат и скачат правилно? Вдигане на рамене. Кондиционен щял да дойде. Някога. Ще дойде, Дедо Мраз ще дойде... :shock:
Все пак трябва да се отбележи, че по лекоатлетическите школи лятно време се виждат футболистчета. Това е инициатива на родителите им, и се плаща от тях, но все е нещо. Натоварванията са тежки, упражненията са тежки, понякога и досадни, но повярвайте: всяка капчица пот, проляна на тези тренировки си струва.
Справка: на първата тренировка на футболния отбор наличните 14 бяха пуснати да въртят обиколки на стадиона. Кросче, един вид. До 6-тата обиколка всички бяха окапали, с изключение на двамата "страдалци" от лекоатлетическите писти, които си избягаха 10-те обиколки като момченца. На спринтовите отсечки и двамата дадоха време под 8.5 на 50 метра, докато другите бяха над 9.
Това е положението!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот eelche » 20 авг 2018 21:32

blue avalanche написа:При него положенията НЕ ВЛИЗАТ!!!
Той обърка и пасовете, заставането, ВСИЧКО!!
Кой ще е този треньор, дето ще го учи на А, В-то във футбола? Ми той, Стоянович, трябва да си остави всичката друга работа и да се занимава само с него.
Ако му стовариш на главата и Кабов, Найденов, Юруков, Петков и др.??? Къде ще му излезе краят?
Даже "гуруто на правилният футбол" вдигна ръце от М.Огнянов!!!
Или си "Мбапе" и като те вземат при мъжете почваш да "късаш мрежи" или отиваш да джиткаш в Ботев Вр и Монтана. Като се изучиш - заповядай!!!
Бог ще ми прости, но нямам търпение да чакам Стасита и Насита 3 години да се учат в мъжкия отбор на Левски.



+1914 Абсолютна трагедия са Иванов,Кабов,Юруков и Димитров. По-добре с 11 чужденци,отколкото с некадърни и приключили с футбола юношки...
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 21 авг 2018 09:13

Единствената "трагедия" е да четеш възрастен човек да троли млади хора (случаЕнос?) и да дава крайни оценки без да притежава експертизата за това.

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот terata » 21 авг 2018 09:44

metodito написа:Единствената "трагедия" е да четеш възрастен човек да троли млади хора (случаЕнос?) и да дава крайни оценки без да притежава експертизата за това.

В едно твое мнение нарече talqnskoto mente идиот, задето сложил любимеца ти на бека. Та, ти предполагам имаш повече успехи в треньорският занаят от menteto за да даваш подобни крайни оценки. А и не само на него. :oops: Явно единствен ти разполагаш с "експертизата". Иначе си прав и аз мисля, че не случаенОс, а колегата просто е платен да ги троли(както и всички, които не са на твоето мнение и най-вече аз) иначе те са едни безподобни звезди, бъдещите Роналдо и Меси, а Срас, taliqnskoto mente и др. не им дават да разгърнат неземния си потенциал. Дано Славишата успее да извади наяве дълбоко скрития им талант.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 21 авг 2018 10:03

Малките грам не се възползват от шансовете, които получават. Това е напълно необяснимо за мен. Да кажеш, че тренират с мъжете от няколко месеца, а повечето тренират от 2-3 години.
Да не казвам тежка дума, но Стаси след няколко години го виждам някъде по Ботев Пд/Берое (в най-добрия случай) или по изпадащите отбори. :(
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 21 авг 2018 10:34

terata написа:
metodito написа:Единствената "трагедия" е да четеш възрастен човек да троли млади хора (случаЕнос?) и да дава крайни оценки без да притежава експертизата за това.

В едно твое мнение нарече talqnskoto mente идиот, задето сложил любимеца ти на бека. Та, ти предполагам имаш повече успехи в треньорският занаят от menteto за да даваш подобни крайни оценки. А и не само на него. :oops: Явно единствен ти разполагаш с "експертизата". Иначе си прав и аз мисля, че не случаенОс, а колегата просто е платен да ги троли(както и всички, които не са на твоето мнение и най-вече аз) иначе те са едни безподобни звезди, бъдещите Роналдо и Меси, а Срас, taliqnskoto mente и др. не им дават да разгърнат неземния си потенциал. Дано Славишата успее да извади наяве дълбоко скрития им талант.


:?:
Заяждаш се или просто така? Никога не съм си позволявал да обиждам синьор Роси? Ако съм, покажи ми? Може и да съм казал нещо в афект, но това е било един път. Винаги съм говорил с уважение за човека. Иначе, да, вярвам, че Славиша може да ни изкара някое момче за футболист.
Последна промяна от metodito на 21 авг 2018 10:44, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 21 авг 2018 10:42

koisa написа:Малките грам не се възползват от шансовете, които получават. Това е напълно необяснимо за мен. Да кажеш, че тренират с мъжете от няколко месеца, а повечето тренират от 2-3 години.
Да не казвам тежка дума, но Стаси след няколко години го виждам някъде по Ботев Пд/Берое (в най-добрия случай) или по изпадащите отбори. :(

Ами, от него зависи. А аз не мога да разбера защо точно само Стаси. В смисъл, Мъри изпробва доста малчугани. Тези, които не ставаха им даваше пак шанс и ако не се възползват... Ако нещо им липсва със сигурност, то това е самочувствие. Ето, Стаси има скорост и техника, но е един плах такъв... Докато Дидо примерно, още от първия мач, все едно е бил досега твърд титуляр.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 21 авг 2018 11:27

С никаква техника не разполага Станислав Иванов!!!
На мача с Дунав, когато влезе резерва и имаше 50 квадрата ПРАЗНО поле пред себе си(щото беше контраатака), той, все пак, успя да се блъсне в защитника! И, естествено, да опропасти всичко!!!
За спиране на топка, дрибъл, пас на средно и дълго разстояние по-добре да не говорим, че...
За да не се създава впечатление, че говорим само за Иванов - абсолютно всичко се отнася и за останалите.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3154
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот wilge » 21 авг 2018 15:03

metodito написа:Единствената "трагедия" е да четеш възрастен човек да троли млади хора (случаЕнос?) и да дава крайни оценки без да притежава експертизата за това.

Относно подчертаната от мен дума. Като я прочетох и се сетих за един виц от соца.
Трима милиционери били изпратени на междуселски път да глобят някой шофьор. Понеже колите били малко и за това минавали рядко, те започнали следния разговор: Четох, че на Маркс има живот. казал единия. Това е само хипотенуза- контрирал го другия. Върникнал спор и се допитали до третия, белким разреши спора. Не съм експертиза по този въпрос. Дълбокомислено заключил той."


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Giovanni и 53 госта