Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот JackPackage » 20 авг 2018 16:42

Стоянович е спечелил титлата в Сърбия и като е налагал юноши, но сърбите продават юношите си за по 5+ млн евро, печелят СП за юноши, а нашите тука им дай само Преслава и ги чакай до 24г да са още млади надежди :|

Нивото на юношите ни (всички отбори, не само нашите) е потресаващо слабо :|
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

goro_man
Мнения: 594
Регистриран на: 18 авг 2008 16:07
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот goro_man » 20 авг 2018 16:54

Тука като чета сме страшна работа титла чакаме искаме 12 точки от 4 мача :o
Или поне 10 айде отнас да мине червените са трагични Лудогорец играли много слабо обаче изпуснали да ги разгромят ( което определено изби рибата ) а като се огледам на стадиона....ами малко сме както искате така го разбирайте...

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 20 авг 2018 17:23

Що си мислиш, че два отбора не може да са слаби, но в същото време единия да разгроми другия?

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот specter » 20 авг 2018 17:35

goro_man написа:Тука като чета сме страшна работа титла чакаме искаме 12 точки от 4 мача :o
Или поне 10 айде отнас да мине червените са трагични Лудогорец играли много слабо обаче изпуснали да ги разгромят ( което определено изби рибата ) а като се огледам на стадиона....ами малко сме както искате така го разбирайте...


Тъй като аз бях писал такива неща, каквито си описал в коментара си (сигурно и някой друг, де), та ще ти отговоря - кое точно не е така? Не можем ли да се надяваме да вземем поне 10 точки в мачове срещу Етър, Берое, Локо Пд и Витоша? И защо си мислиш, че са взаимоизключващи се твърдения това, че някой като е слаб не може да разгроми друг, който е двойно по-слаб? :) Не знам по какъв начин точно е избило рибата, ти ще кажеш...

П. П.: Аз докато отговоря и видях, че Серафим вече те е попитал точно същото...
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 20 авг 2018 17:41

Пуснете си някое "дерби" измежду произволни два отбора: Дунав, Локо, Витоша, Верея, Славия, Етър, Септември, Ботев Враца и тн. Толкова са зле отборите, че има шансове за гол през няма и 10 минути. Просто невинаги успяват да достигнат до удар, камо ли точен, заради нивото. Но тъй като тактически са доста зле, шансове бол.

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот terata » 20 авг 2018 17:54

Е как тирето ще са слаби :o В тъпспорта има статия от днес как преименуването им тренерче и поне на нивото на Клоп, а левия им фланг бил кат на Барселона. :) А по въпроса за нашите юношки, отворете си инстаграма на Илия Юруков и ще ви стане ясно що от повечето му връстници нищо няма да излезе. И никакви бази, терени и треньори нема да променят това.

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sinfen14 » 20 авг 2018 18:00

Станислав Иванов не е научен дори да тича правилно.Тоест,вече е свършил с футбола за съжаление.Губи се из терена,има страшно много брак в действията му.Освен това е БАВЕН.На 19 години той вече е БАВЕН бре....

ПС- Отчет от Боримиров за свършената работа като директор на ДЮШ - КОГА ?

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ralka_levskarka » 20 авг 2018 18:06

Днес си взех билет за мача, но не пише сектори, миналата година също не пишеше, но все пак да питам - така са си, нали? :mrgreen:
[rimg]https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/39715627_671287403245183_141501593102057472_n.jpg?_nc_cat=0&oh=05bd79d04db96d900b645fa7a920d7a5&oe=5C00A7DA[/rimg]
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

SANSIRO7
Мнения: 2225
Регистриран на: 14 май 2010 16:12
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот SANSIRO7 » 20 авг 2018 19:24

Диемаджиите яко заработват припознавайки. В мача им с Монтана, 1948 ците са наричани "противника на Монтана", " играчите на Валентин Илиев" , "домакините"и как ли още не, но нито веднъж не чух абривиатурата на фалиралия отбор. Тя е запазена явно за ГГпомазаните.

goro_man
Мнения: 594
Регистриран на: 18 авг 2008 16:07
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот goro_man » 20 авг 2018 19:46

specter написа:
goro_man написа:Тука като чета сме страшна работа титла чакаме искаме 12 точки от 4 мача :o
Или поне 10 айде отнас да мине червените са трагични Лудогорец играли много слабо обаче изпуснали да ги разгромят ( което определено изби рибата ) а като се огледам на стадиона....ами малко сме както искате така го разбирайте...


Тъй като аз бях писал такива неща, каквито си описал в коментара си (сигурно и някой друг, де), та ще ти отговоря - кое точно не е така? Не можем ли да се надяваме да вземем поне 10 точки в мачове срещу Етър, Берое, Локо Пд и Витоша? И защо си мислиш, че са взаимоизключващи се твърдения това, че някой като е слаб не може да разгроми друг, който е двойно по-слаб? :) Не знам по какъв начин точно е избило рибата, ти ще кажеш...

П. П.: Аз докато отговоря и видях, че Серафим вече те е попитал точно същото...

Ако за теб Лудогорец след 20-те положения срещу сработеният тим на оранжевите,след пълното обезличаване на Десподов/Мауридес е слаб а Левски с играта си срещу Септември на тяхното ниво прав си не ми отговаряи...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: olimpi и 145 госта