Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 12 юни 2018 12:10

TristaNNN написа:Не, лельо, не казвам, че Митрев е причината за всичко, та можеше да си спестиш воплите и цитатите. Просто отговорих на коментара ти, че грешките му са започнали след паузата и си позволих да анализирам туй-онуй в играта на Левски преди това, за да аргументирам мнението си.

Кой си ти, че да анализираш в присъствието на Методи Гацов Бацов? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Че и да спориш с него... :shock:
Той Делио Роси(Прохазка на бека) и Арсен Венгер(Йозил на крилото) направи на саздърма, че тебе ли... :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 12 юни 2018 12:19

Ами, добре.

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 12 юни 2018 13:00

Между другото Йозил игра немалко на крилото в нац. отбор на Германия, далеч преди да отиде в Арсенал. И то с доста голям успех.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 12 юни 2018 14:06

blue avalanche написа:
TristaNNN написа:Не, лельо, не казвам, че Митрев е причината за всичко, та можеше да си спестиш воплите и цитатите. Просто отговорих на коментара ти, че грешките му са започнали след паузата и си позволих да анализирам туй-онуй в играта на Левски преди това, за да аргументирам мнението си.

Кой си ти, че да анализираш в присъствието на Методи Гацов Бацов? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Че и да спориш с него... :shock:
Той Делио Роси(Прохазка на бека) и Арсен Венгер(Йозил на крилото) направи на саздърма, че тебе ли... :lol: :lol: :lol:


Тролим ли, тролим ли, дядо Попе?

vvessel
Мнения: 4314
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот vvessel » 12 юни 2018 16:48

metodito написа:
blue avalanche написа:
TristaNNN написа:Не, лельо, не казвам, че Митрев е причината за всичко, та можеше да си спестиш воплите и цитатите. Просто отговорих на коментара ти, че грешките му са започнали след паузата и си позволих да анализирам туй-онуй в играта на Левски преди това, за да аргументирам мнението си.

Кой си ти, че да анализираш в присъствието на Методи Гацов Бацов? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Че и да спориш с него... :shock:
Той Делио Роси(Прохазка на бека) и Арсен Венгер(Йозил на крилото) направи на саздърма, че тебе ли... :lol: :lol: :lol:


Тролим ли, тролим ли, дядо Попе?

Методи, ще извиняваш, ама наистина си на всяка манджа мерудия и вече хората почват да се бъзикат с основание.
Къде адекватно, къде не дотам, пишеш ли пишеш, все едно си длъжен да отговориш на всеки във форума.
Но това не е проблем, проблема е ,че си извърташ мнението и все на мрънкане го избиваш.
Вкарай малко принципност и логика , за да има смисъл от дискусия, приятелски ти го казвам.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 12 юни 2018 17:17

[offtopic]Не знам аз как изглеждам отстрани, но блу-то си е обикновен трол за мен и ще си го троля. Иначе пак да питам за кое съм си менил мнението, човек? За Русев ли? Как съм отговорил нещо на един от оранжевия форум? Да, така отговорих. И наистина се надявах за него, но той за броени месеци ми промени мнението с действията си. За Роси нямах окончателно мнение почти до края на първенството. Сега имам и държа на него. Трябва ли да го повтарям във всеки пост? Може и да не е така, както го мисля. За кое друго? Че искам да виждам повече българи? Никога не съм се отмятал. Но щом Русев е избрал тази линия, това е. За това, че това ръководство няма ясна визия и стратегия засега. И за това ли? Или за Божката? Да, против съм да се троли капитана и затова се намесвам. И не смятам, че той е единствената причина за провалите на "Левски" този сезон, но видиш ли понеже трябва да бъде нарочен някой - само и само да не е Русев или Роси - то най-удобната изкупителна жертва е "Неможката". Тук има хора де ще ти изкарат от десет кладенеца вода, ама няма да признаят очевадни неща. Ако си мислиш, че не помня как Локо София му вкара от близо 40 метра на времето, помня го. swarm trolling, знаеш ли какво е? Ми против съм. Това не беше такъв форум. Има един друг (под)форум, дето приличат на зомбирани матросовци. За мерудията... може. Това го приемам. :mrgreen:[/offtopic]

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Warped » 12 юни 2018 17:32

Няма матросовци в тоя форум. Има само хора с различни мнения. Виж колко хора са против Русев, Роси и тн,. И ако има провал в Европа ще бъдат и още повече. За Неможката, да той е най лошия вратар на Левски от години насам. Колкото до българите, искате да ги виждате ама предлагате да се купуват чужденци..?? И по важното, е че в момента няма българи с класа 1во място 8-)
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

vvessel
Мнения: 4314
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот vvessel » 12 юни 2018 17:36

metodito написа:[offtopic]Не знам аз как изглеждам отстрани, но блу-то си е обикновен трол за мен и ще си го троля. Иначе пак да питам за кое съм си менил мнението, човек? За Русев ли? Как съм отговорил нещо на един от оранжевия форум? Да, така отговорих. И наистина се надявах за него, но той за броени месеци ми промени мнението с действията си. За Роси нямах окончателно мнение почти до края на първенството. Сега имам и държа на него. Трябва ли да го повтарям във всеки пост? Може и да не е така, както го мисля. За кое друго? Че искам да виждам повече българи? Никога не съм се отмятал. Но щом Русев е избрал тази линия, това е. За това, че това ръководство няма ясна визия и стратегия засега. И за това ли? Или за Божката? Да, против съм да се троли капитана и затова се намесвам. И не смятам, че той е единствената причина за провалите на "Левски" този сезон, но видиш ли понеже трябва да бъде нарочен някой - само и само да не е Русев или Роси - то най-удобната изкупителна жертва е "Неможката". Тук има хора де ще ти изкарат от десет кладенеца вода, ама няма да признаят очевадни неща. Ако си мислиш, че не помня как Локо София му вкара от близо 40 метра на времето, помня го. swarm trolling, знаеш ли какво е? Ми против съм. Това не беше такъв форум. Има един друг (под)форум, дето приличат на зомбирани матросовци. За мерудията... може. Това го приемам. :mrgreen:[/offtopic]

[offtopic]Ами не искам да ти анализирам изказванията подробно, но поне с такова впечатление оставам. Най-пресния пример е как хем защитаваш абсурдното мнение на някой си Крис, хем се изказваш обективно за Сираков. Относно Митрев, хората имат пълно основание да го критикуват, но никой не е казал, че той е виновен за всичко, но ти обръщаш нещата.Относно Роси, така и не разбрах какво ти е мнението - с едни - едно, с други - друго, изобщо хлъзгава риба си , а пък хората с ясно мнение били матросовци и т.н. и т.н. ... да не влизаме в безмислени дискусии[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 12 юни 2018 18:08

vvessel написа:[offtopic]Ами не искам да ти анализирам изказванията подробно, но поне с такова впечатление оставам. Най-пресния пример е как хем защитаваш абсурдното мнение на някой си Крис, хем се изказваш обективно за Сираков. Относно Митрев, хората имат пълно основание да го критикуват, но никой не е казал, че той е виновен за всичко, но ти обръщаш нещата.Относно Роси, така и не разбрах какво ти е мнението - с едни - едно, с други - друго, изобщо хлъзгава риба си , а пък хората с ясно мнение били матросовци и т.н. и т.н. ... да не влизаме в безмислени дискусии[/offtopic]

[offtopic]Сигурно четири пъти съм го написал или пет за синьор Роси. Интересен треньор, можещ, но не са един за други с "Левски". Различни концепции, философии за играта. Както искаш го наречи. Така смятам и както казах, може и да бъркам. Може би виждаш, че за разлика от началото вече не съм активен толкова в темата за Роси. Човекът остава още един сезон в "Левски" и се надявам да ме опровергае и да спечелим титлата. И другото, което е, че мисля, че с него в Европа може да се представим добре, но в първенството, титла с него няма да имаме. Това е.
Относно Наско, не съм съгласен с този хейт към Роси, който проявява в няколко интервюта. Това е много низко. Иначе Наско е дал много на всички нас като директор. И да се пише за Нешко Милованович и за т.нар. "сафари" във всеки пост е е6аси идиотщината. Никой не знае СЪС СИГУРНОСТ какво се случи, но хипотезите и спекулациите биват представяни като истина А титлите, европейските победи, парите, които са дошли с тях? Ти виждал ли си човек, който постъпва само добре или само зле? Нормално е мнението ми да е НЮАНСИРАНО. А отделно от това, ако с времето човек си промени мнението за нещо, не е ли нормално? В природата няма чисто черно или чисто бяло, така е и с отношението.[/offtopic]

vvessel
Мнения: 4314
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот vvessel » 12 юни 2018 18:19

metodito написа:[offtopic]Сигурно четири пъти съм го написал или пет за синьор Роси. Интересен треньор, можещ, но не са един за други с "Левски". Различни концепции, философии за играта. Както искаш го наречи. Така смятам и както казах, може и да бъркам. Може би виждаш, че за разлика от началото вече не съм активен толкова в темата за Роси. Човекът остава още един сезон в "Левски" и се надявам да ме опровергае и да спечелим титлата. И другото, което е, че мисля, че с него в Европа може да се представим добре, но в първенството, титла с него няма да имаме. Това е.
Относно Наско, не съм съгласен с този хейт към Роси, който проявява в няколко интервюта. Това е много низко. Иначе Наско е дал много на всички нас като директор. И да се пише за Нешко Милованович и за т.нар. "сафари" във всеки пост е е6аси идиотщината. Никой не знае СЪС СИГУРНОСТ какво се случи, но хипотезите и спекулациите биват представяни като истина А титлите, европейските победи, парите, които са дошли с тях? Ти виждал ли си човек, който постъпва само добре или само зле? Нормално е мнението ми да е НЮАНСИРАНО. А ако с времето човек си промени мнението за нещо, не е ли нормално?[/offtopic]

[offtopic]За мен Наско си е предател по душа и когато не взима от Левски , взима от други да плюе по Левски, но това си е мое мнение. Преди мнението ми за него беше съвсем различно, но с времето добих представа що за човек е. Съвсем нормално е човек да си мени мнението, но не и в рамките на ден. Както и да е. Мнението е като задника - всеки си има и понякога смърди :)[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: olimpi, TristaNNN и 133 госта