Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 23 яну 2019 21:52

NOMER14 написа:Кпд-то на един футболист зависи и треньора. Ако във фирмата пратиш оператора да мете, а чистачката на машината резултати ще са плачевни.
Защо забравяте, Обертан вкара гола срещу Тирето, а не са рекушети и автогол. Продажните журналя от Диемите ли би внушиха, че е автогол?

Автогол е отвсякъде. Няма как да вкараш гол с НЕТОЧЕН удар.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот ChuckNorris » 23 яну 2019 22:05

t0bl3ro_bg написа:Огретена щял да остава и да се гради около него, майко мила :shock: :shock: :shock:


Обертан е с железен договор до 2022 година. Уредил си е една перфектна заплата и едва ли желае да си ходи. Затова искат, не искат ще трябва да го търпят. Освен това може би най-накрая Дерменджиев ще го постави на точната му позиция и може и да се разиграе.

tamkuan
Мнения: 265
Регистриран на: 05 юни 2009 15:00
Skype: tamkuan
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот tamkuan » 23 яну 2019 22:39

Аз пък мисля , че ни трябват още 2-3-ма с визитката на Обертан и тогава , когато тези хора докарът публика , и резултати да им броим парите.....

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 23 яну 2019 22:44

ChuckNorris написа:
t0bl3ro_bg написа:Огретена щял да остава и да се гради около него, майко мила :shock: :shock: :shock:


Обертан е с железен договор до 2022 година. Уредил си е една перфектна заплата и едва ли желае да си ходи. Затова искат, не искат ще трябва да го търпят. Освен това може би най-накрая Дерменджиев ще го постави на точната му позиция и може и да се разиграе.


В края на миналия сезон Роси прати Обертан на фланга и колкото да му е ниско КПД-то сигурно имаше най-голям брой успешни дрибли от играчите в ППЛ и създаваше повече положения от всички други наши играчи. Отделен въпрос е, че или някой все закъсняваше за центриранията му или все имаше някакво неразбирателство - нападателя тръгва към гол линията, като паса е към дъгата или обратно, което пък говори за лоша комуникация, но не и за слаб Обертан. При всички положения или трябва да е на десния фланг или въобще да не е в отбора, щото ползва другаде по терена от него няма. Предполагам, че Дерменджиев е наясно с това, защото Лудогорец много умело използваха крилата си.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот delqnski47 » 24 яну 2019 10:54

Божката се е активизирал нещо. :lol: След вас и жилищен комплекс ще си прави.58 000 м2 РЗП....
А щял да дава там 2-3 милки за задължения.Нищо работа. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот kiril.a.d » 24 яну 2019 12:01

TristaNNN написа:
kiril.a.d написа:
TristaNNN написа:
kiril.a.d написа:
ChuckNorris написа:
kiril.a.d написа:Извинете ме, чета днес статиите в Гонг, чета как Колев казва, че няма да има проблем с евролиценза, че ще има нови собственици... и се питам, сега, кой ще плати 1 100 000 евра на УЕФА?...Спас или новите? А знаете че нови собственици - пример Гришата - не обичат да плащат стари масрафи...Пък Спас, ако беше склонен да ги плати, да ги е платил, без да допуска увеличението със 100 000 евра глоба от УЕФА, че и заплашен лиценз...
Мисля, смятам...и все току виждам ЦСКА от 2015 г., със смяната на собствениците пролетния сезон, с отказа на Минджуците да платят парите, поне на ФИФА/УЕФА и предпочитанието отбора да фалира...
Не знам как ще се оправят финансите при вас, докарани до...нож, опрял в кокал!...За това и не съм гласувал в обявената анкета: хем имам мнение, хем не знам...нещата трябва да станат като в ЦСКА, но вие сте...друга бира, която обикновено правителствата обичат да "пият" ...


Щом Колев го казва, значи е така.
Или втория човек в БФС след Боби Михайлов, просто хей така ще си сложи главата в торбата и ще дойде да се излага като кифладжия. Нали както усети, че такова нещо можеше да стане при Спас Русев, категорично каза, че нама да дойде. Сега е дошъл, защото знае, че няма как да стане издънка.
И най-важното - публиката на Левски не е тази на ЦСКА. Червените лесно можеш да ги ликвидираш. Не така стоят нещата с най-обичания и подкрепян клуб в България. Нали ще стане революция, ако се допусне да се стигне до сценария с червените. Нашата публика не е съставена от припознавачи без морал. Да ни докарат някакво джудже със селската му трупа и ние да кажем, че това е Левски. Тоя филм е за други хора, които дори не заслужават коментар.

Извинявай, но не съм съгласен и с теб! - и в ЦСКА дойдоха Минджуците, с големите обещания, щото явно не знаеха, какво е положението и даваха разни обещания...Може такива и на Павел Колев да са дали, пък Спас Русев, като истински, та и чужд бизнесмен, съвсем реално да му е казал какво е положението...Та и ти не слагай тигана, докато рибата е още в морето
Революции? - много на сериозно се взимате, освен ако не сте масово от ГЕРБ и Бойче да падне заради вас
Ей такава революция стана с феновете на ЦСКА, та чак Бойче се зае с "оправянето" на ЦСКА, вместо да го до"опраска" - [b]въпреки неговото желание, че и на Домуса, на който вече беше привърженик, ЦСКА да бъде съсипан и Домуса да докопа базите, и да пренесе Лудогорец в София! Дали с тире, или без тире, но на Домуса му е тясно в Разград!!!
И ако обичаш, за морал, при левскарите не ми говори, че ще ти припомня историята с Динамо София, който веднага припознахте ...И не се оправдавай с МВР и ДС! - и до сега сте там...А в тези две структури, имащи задължението да крепят всяка една държавна власт, просто...циганска работа!

Малеееее, тоя гелосания ви е създал направо доживотен комплекс, бре! Мине, не мине, все той е в основата на разни завери срещу фалиралите, а вече срещу пребоядисаните. :lol: Ама ти вярно ли мислиш, че ако Бойче беше решил да ви няма и да намести зализания насред стадиона без кенефи, вече нямаше да го е сторил? Та нали благодарение на Бойче и министърчето му, се допусна целия тоя позорен фарс с припознаването, бре, че и ви благословиха! Ръка трябва да им целувате на Бойче и Красенче, неблагодарници такива!

благодаря, разсмя ме, както винаги с твоята некомпетентност - ти, къде живееш?...Вече се съмнявам че живееш в България, в близките...70 години ...
Та, гелосания, след като го изгониха Титаните от ЦСКА, отиде и си направи ЦСКА №3, в Разград! - както Гришата в Ловеч си направи ЦСКА №2, щото не можа да оглави ЦСКА 1991 г....И сега, гелосания, с големите си връзки и финанси, вече осезателно напира към София, щото Разград му е тесен!!! - чакай да видим, какво ще стане с измисленото ЦСКА1948, ако се добере до ППЛ...Искаш ли да ти предположа, преливане на Лудогорец в ЦСКА1948? ...
За фалиране и пребоядисване, няма какво да говорим, защото има закупуване! А това, че вие не разбирате от такива нещо, си е ваш проблем...Както и не разбирате от закриване и откриване ;)...и все някой ви е виновен
Бойчо и действията му: - ми тогава идваха избори и се беше уплашил от цесекарската общност и "ББпп" и реши да има такъв отбор! - помниш ли как изтегли отбора си, Витоша Бистрица от мач с ЦСКА, още във "В" група? ...щото можело да станат още...ББ пп-та
Та не е лошо да си свалите фукараштината, до мястото което заемате и...може и да осъзнаете много неща, особено гледайки отстрани ;) вместо наистина да се правите на най-големия, че и обичан отбор! - в голяма заблуда сте...

ХА-ХА-ХА-ХА-ХА Тоя припознавач рано-рано се е подкарал с някаква пукница. :lol: :lol: :lol:

аз не, но ти намекнах че ти пишеш, като перманентно пиян...какво казваше Батков, за такива като теб?...така че, с теб нито диалог може да се води, нито да се разчита на каквато и да било компетентност от твоя страна...казвал съм ти го нали? - ама и ти рууупаш ли рупаш...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот kiril.a.d » 24 яну 2019 12:10

helic написа:
kiril.a.d написа:
helic написа:
kiril.a.d написа:Извинете ме, чета днес статиите в Гонг, чета как Колев казва, че няма да има проблем с евролиценза, че ще има нови собственици... и се питам, сега, кой ще плати 1 100 000 евра на УЕФА?...Спас или новите? А знаете че нови собственици - пример Гришата - не обичат да плащат стари масрафи...Пък Спас, ако беше склонен да ги плати, да ги е платил, без да допуска увеличението със 100 000 евра глоба от УЕФА, че и заплашен лиценз...
Мисля, смятам...и все току виждам ЦСКА от 2015 г., със смяната на собствениците пролетния сезон, с отказа на Минджуците да платят парите, поне на ФИФА/УЕФА и предпочитанието отбора да фалира...
Не знам как ще се оправят финансите при вас, докарани до...нож, опрял в кокал!...За това и не съм гласувал в обявената анкета: хем имам мнение, хем не знам...нещата трябва да станат като в ЦСКА, но вие сте...друга бира, която обикновено правителствата обичат да "пият" ;)...

извинявай, че така ще те разочаровам но НА УЕФА имаме да плащаме глоба от 100 К евро, не знам какъв милион и 100 те гонят :)

:) извинявай че ще те разочаровам, но тази глоба от 100 000 евра е наложена, заради неплатени задължения от около 1 000 000 евра!
Иначе, за какво мислиш че е глобата?...за отпадането от Вадуц ли? :lol:
Сори за бъзика, знам, много сте чувствителни, но не знам, защо не мислите преди да пишете нещо?....

извинявай, че за пореден път ще те разочаровам, но неплатените задължения от около 1 000 000 не са задължения към УЕФА! Да ти го напиша ли по-бавно, за да го схванеш?

о-о, взе че призна за какво е глобата? - и това е добре за начало...И към кого е това задължение от 1 милион евра, по което чак УЕФА взима отношение?...Щото в България имате задължения от порядъка на 20 милиона лева ;)...
Не се ли сещаш, че този 1 милион, трябва да е задължение в международен аспект, та чак УЕФА да вземе отношение? ;)...По вътрешни задължения, взимат отношение съответните държави и федерации! И ако не е съответното държавно благосклонно прикриване, не само "Левски" ами и Реал Мадрид може да изгърми!!! - ей на, за сега, нещо водата се мъти около ПСЖ и Ман. Сити, ама да видим до къде ще стигне, след като и те са от клуба на богатите ;)...
Ама вие не сте, та ви треснаха от УЕФА ;)...вие сте само от клуба на държавните отбори ;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот kiril.a.d » 24 яну 2019 12:16

NOMER14 написа:Кпд-то на един футболист зависи и треньора. Ако във фирмата пратиш оператора да мете, а чистачката на машината резултати ще са плачевни.
Защо забравяте, Обертан вкара гола срещу Тирето, а не са рекушети и автогол. Продажните журналя от Диемите ли би внушиха, че е автогол?

Подкрепям!!! - рикошет, не е автогол, но така го водят във футбола...За този гол, Витя няма вина! За разлика от други 5 гола, които му вкараха, от общо 8!
За това и пиша при нас, че Витя е слаб вратар, който го покрива силната защита на ЦСКА!!!
Но, дори тук журналята покриват слабостта му, заради някакви си статистика за само 8 гола...А и Джони Велинов се включва към дрънканиците им, щото Витя е негова отговорност ;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4398
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Kotooshu » 24 яну 2019 12:55

kiril.a.d написа:
NOMER14 написа:Кпд-то на един футболист зависи и треньора. Ако във фирмата пратиш оператора да мете, а чистачката на машината резултати ще са плачевни.
Защо забравяте, Обертан вкара гола срещу Тирето, а не са рекушети и автогол. Продажните журналя от Диемите ли би внушиха, че е автогол?

Подкрепям!!! - рикошет, не е автогол, но така го водят във футбола...За този гол, Витя няма вина! За разлика от други 5 гола, които му вкараха, от общо 8!
За това и пиша при нас, че Витя е слаб вратар, който го покрива силната защита на ЦСКА!!!
Но, дори тук журналята покриват слабостта му, заради някакви си статистика за само 8 гола...А и Джони Велинов се включва към дрънканиците им, щото Витя е негова отговорност ;)
...


Във форума на Левски правиш разбор на вратаря на Литекс , някой си Витя , та и Джонката Велинов , отговорности ... бла,бла,бла :mrgreen:
Наистина трябва да спрете да пиете толкова рано :mrgreen:

Иначе наздраве
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ZuMxQ2NUbrw[/youtube]
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот kiril.a.d » 24 яну 2019 13:31

Kotooshu написа:
kiril.a.d написа:
NOMER14 написа:Кпд-то на един футболист зависи и треньора. Ако във фирмата пратиш оператора да мете, а чистачката на машината резултати ще са плачевни.
Защо забравяте, Обертан вкара гола срещу Тирето, а не са рекушети и автогол. Продажните журналя от Диемите ли би внушиха, че е автогол?

Подкрепям!!! - рикошет, не е автогол, но така го водят във футбола...За този гол, Витя няма вина! За разлика от други 5 гола, които му вкараха, от общо 8!
За това и пиша при нас, че Витя е слаб вратар, който го покрива силната защита на ЦСКА!!!
Но, дори тук журналята покриват слабостта му, заради някакви си статистика за само 8 гола...А и Джони Велинов се включва към дрънканиците им, щото Витя е негова отговорност ;)
...


Във форума на Левски правиш разбор на вратаря на Литекс , някой си Витя , та и Джонката Велинов , отговорности ... бла,бла,бла :mrgreen:
Наистина трябва да спрете да пиете толкова рано :mrgreen:

Иначе наздраве
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ZuMxQ2NUbrw[/youtube]

:) разборът е предизвикан от ваш фен, а аз, само се обосновавам!
Но, ако не можеш да разбираш за какво става дума...че и някакъв си Литекс забъркваш тук, наистина не е добре да започваш от толкова рано!...
...и не, не мога да кажа наздраве, при положение че си от тези, които Батков окачествяващи като употребяващи разни наркотични вещества...не знам на друсането, как му се казва...Но нереалността на светът ти се вижда и с просто око ;)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 137 госта