Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 22 апр 2018 21:46

PFC Litex написа:Кой идиот премахна казармата, сега нямаше да има такива олигофрени.

Страшни глупости. Направо е смешно да вярвате, че една година комбинация от скатаване, слушкане на малоумен старшина и изпълнението на безмислени изисквания прави от някого човек.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 22 апр 2018 21:49

peliforewer написа:
koisa написа:
Кашчей написа:На УЕФА преди 33 години не и мигна окото и остави английските фенове за 5 години без ЕКТ, а тези на Ливърпул за 6 или 8, не си спомням точно, а тук не можели..Могат, но не искат, това е истината. Сега по английските стадиони няма мрежи и заграждения, но няма и изцепки-значи може.

Аз не твърдя, че решението е правилно. Според мен заслужавахме три мача и по-голяма глоба... Но причината за решението от само един мач наказание не е тази, която казват люляците!

Но не е и тази която казваш ти,моята теза е че това беше врътка между Спас Русев и БФС,Вивател е спонсор на БФС,Левски не можеше да си позволи да загуби приходите от полуфинала с ЦСКА-София и мача с Ботев когато ще се чества Гунди и като прибавим задължителната глоба от 30 хил.лв. която щеше да последва след трите мача наказание финансовата загуба става доста голяма,сега част от приходите ще отидат в БФС или като спонсорски или на ръка към определени хора.Посещението на Спас Русев в четвъртък в БФС не е било случайно.

Това са изцяло люлякови конспирации, директиви и предположения, които никога, ама никога няма да узнаем дали имат дори 1% истина в тях. Аз цитирам думите на министъра на спорта, който ден по-рано каза, че няма как такъв мач да остане без публика. Кратко, точно и ясно! А болните мозъци в оранжево може да измислят каквито си искат сценарии...
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43871
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 22 апр 2018 22:01

„ЛСФК СЕКЮРИТИ“ ООД е регистрирано през октомври 2007 г. в София. Притежава Лиценз № 2453/19.02.2013 г. за извършване на частна охранителна дейност на територията на цялата страна. ЛСФК е абревиатура, която означава „Левски София Футболен Клуб“. В охранителната фирма са стюардите от „агитката“ на „Левски“. В нея участват националният фенклуб и „София Запад“. Дейността е свързана с охрана на фенския сектор по време на мачове. Фирмата работи съвместно с полицията. Управител на дружеството е Иван Славчев Филипов.

[/quote]

Значи с две думи, хора от СЗ и НКП "претърсват" други хора от СЗ и НКП, дали случайно не са си внесли на стадиона едни бомбички, те така, да си ги помятат. Разбира се, нищо не откриват. Че те така на другия мач може да дойдат с по един пищов и е така да си пострелят, колко му е?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 22 апр 2018 22:02

Някога имах 1 познат правеше самоделки и имаше навика да ги гърми на полянките. Беше си сглобил някаква джаджа, с която отиваха адски далече.. Не знам колко, ама бая над 50те метра, при това се движеха много по-бързо отколкото при мятане. И между другото когато решаваше да цели конкретна "локация" параболата нерядко му се получаваше. Единия от братята ми имаше също нещо такова.

Като цяло не се ангажирам с мнение откъде е долетяла бомбичката, но не е невъзможно.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

drizhelev1
Мнения: 271
Регистриран на: 25 ное 2010 19:37
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот drizhelev1 » 22 апр 2018 22:11

На лицето Исаев адвокат му не трябва. само на мен ли ми се струва, че самата полиция му адвокатства - то момчето незнаело, не искало, някой непознат му тикнал бомбичката в ръцете. А навсякъде казват , че незнаенето не те освобождава от наказателна отговорност.
BORN TO RUN

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ralka_levskarka » 22 апр 2018 22:21

Исаев не може да гледа, ама бомба ще мята.. Пак циркове.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 22 апр 2018 22:41

ralka_levskarka написа:Исаев не може да гледа, ама бомба ще мята.. Пак циркове.
И аз си мисля, че този са го намерили, колкото да кажат, че са хванали извършителя.
А несретника разбира се съдейства, вероятно срещу някви обещания.

Ако не го осъдят ефективно, работата е ясна.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1891
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Sstefanov » 22 апр 2018 22:42

drizhelev1 написа:На лицето Исаев адвокат му не трябва. само на мен ли ми се струва, че самата полиция му адвокатства - то момчето незнаело, не искало, някой непознат му тикнал бомбичката в ръцете. А навсякъде казват , че незнаенето не те освобождава от наказателна отговорност.

Как ви манипулират просто си нямате и на идея. Искаш да ми кажеш, че успяха да намерят някакъв измислен тип а не могат да намерят 2ма затворници рецидивисти, избягали от затвора. Вярвай бе народе, толкова лесно ви контролират, че сами си го набиввате с устата. Абсолютна Пр акция на ченгетата. Толкова ресурси хвърлиха, за да намерят масовият убиец, а той се оказа 25 годишен без никакво минало, никой в тези среди не го е чувал, обаче той взел, че хвърлил бомбата . хахахаха

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ralka_levskarka » 22 апр 2018 23:25

Естествено, че не е той. Уж с татус търсеха, сега пък не било с татус. Камерите бяха помогнали, сега не са.. Сами се оплитат като пиле в калчища. В профила на момчето няма абсолютно нищо, което да го свързва с Левски или с който да било друг отбор.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

drizhelev1
Мнения: 271
Регистриран на: 25 ное 2010 19:37
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот drizhelev1 » 22 апр 2018 23:30

Sstefanov написа:
drizhelev1 написа:На лицето Исаев адвокат му не трябва. само на мен ли ми се струва, че самата полиция му адвокатства - то момчето незнаело, не искало, някой непознат му тикнал бомбичката в ръцете. А навсякъде казват , че незнаенето не те освобождава от наказателна отговорност.

Как ви манипулират просто си нямате и на идея. Искаш да ми кажеш, че успяха да намерят някакъв измислен тип а не могат да намерят 2ма затворници рецидивисти, избягали от затвора. Вярвай бе народе, толкова лесно ви контролират, че сами си го набиввате с устата. Абсолютна Пр акция на ченгетата. Толкова ресурси хвърлиха, за да намерят масовият убиец, а той се оказа 25 годишен без никакво минало, никой в тези среди не го е чувал, обаче той взел, че хвърлил бомбата . хахахаха


Сега ще направят и една хубава сага - как е бил под въздействие на треви , не е бил на себе си, виждал е Розово пони и ще се размине само с условна присъда.
BORN TO RUN


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: darkblue67, TristaNNN и 74 госта