Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rane » 22 апр 2018 23:31

Betchualeng Arnaikem написа:Някога имах 1 познат правеше самоделки и имаше навика да ги гърми на полянките. Беше си сглобил някаква джаджа, с която отиваха адски далече.. Не знам колко, ама бая над 50те метра, при това се движеха много по-бързо отколкото при мятане. И между другото когато решаваше да цели конкретна "локация" параболата нерядко му се получаваше. Единия от братята ми имаше също нещо такова.

Като цяло не се ангажирам с мнение откъде е долетяла бомбичката, но не е невъзможно.
Чета ви от няколко дни локумите, дето ги разтягате за това разстояние от 50-на метра. Чак и уреди и джаджи намесихте.
Убеден съм, че едно 20% от мъжете с лекота ще го хвърлят, а ще има и такива сред тях, дето и на двойно по-далеч може да хвърлят.
50 метра са нищо, като разстояние! Преди години четох статия за някакво състезание из скандинавските страни по хвърляне на мобилни телефони. Та там победителя беше хвърлил телефона си на близо 100-на метра!
Не я знам колко тежи тази бомбичка, но 50 метра...това се хвърля с лекота от мъж в доста случай (разстоянието е 10-11 автомобила паркирани по дължина един след друг)

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 23 апр 2018 00:25

THE G.A.M.E написа:Ако не го осъдят ефективно, работата е ясна.


Те и да го осъдят, все едно някой ще гледа дали го вкарват в затвора.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 23 апр 2018 00:57

rane написа:
Betchualeng Arnaikem написа:Някога имах 1 познат правеше самоделки и имаше навика да ги гърми на полянките. Беше си сглобил някаква джаджа, с която отиваха адски далече.. Не знам колко, ама бая над 50те метра, при това се движеха много по-бързо отколкото при мятане. И между другото когато решаваше да цели конкретна "локация" параболата нерядко му се получаваше. Единия от братята ми имаше също нещо такова.

Като цяло не се ангажирам с мнение откъде е долетяла бомбичката, но не е невъзможно.
Чета ви от няколко дни локумите, дето ги разтягате за това разстояние от 50-на метра. Чак и уреди и джаджи намесихте.
Убеден съм, че едно 20% от мъжете с лекота ще го хвърлят, а ще има и такива сред тях, дето и на двойно по-далеч може да хвърлят.
50 метра са нищо, като разстояние! Преди години четох статия за някакво състезание из скандинавските страни по хвърляне на мобилни телефони. Та там победителя беше хвърлил телефона си на близо 100-на метра!
Не я знам колко тежи тази бомбичка, но 50 метра...това се хвърля с лекота от мъж в доста случай (разстоянието е 10-11 автомобила паркирани по дължина един след друг)

Аз коментирам какво съм виждал. Без подобни трикове не знам на колко може да се хвърли, защото не съм запознат с тегло, плътност и тям подобни на бомбичката. Затова и варианта да се метне на ръка не коментирам.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rane » 23 апр 2018 03:02

Betchualeng Arnaikem написа:[
Аз коментирам какво съм виждал. Без подобни трикове не знам на колко може да се хвърли, защото не съм запознат с тегло, плътност и тям подобни на бомбичката. Затова и варианта да се метне на ръка не коментирам.
Ами и аз не знам какво точно има. Чувал съм да ги наричат "миниумки", което ме навежда на мисълта, че има миниум. Мисля има и камък - сигурно, за да тежи повече :roll: Поне навремето (през комунизма де), келешите думкаха такива миниумки по трафопостовете и по мачовете. Дали и тази е била такава... не знам.

Дай ми камък с тегло 50-100 грама и ще го хвърля без проблеми на доста повече от 50 метра!

Потребителски аватар
Torino FC 1906
Мнения: 454
Регистриран на: 07 авг 2010 16:19
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Torino FC 1906 » 23 апр 2018 07:22

ЦСКА - СОФИЯ ( ЛИТЕКС ) , лобирали да ни накажат само с един мач :lol:
После исках оставката на дисциплинарната комисия :lol:
Цирк , дали им пука на някой за "нормалните" фенове ... ?

realno
Мнения: 6464
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот realno » 23 апр 2018 10:06

Днес по една от телевизиите казаха, че арестувания за бомбичката не дал логично обяснение, защо я е хвърли. Обзалагам се, че повечето от Сектор Б, не могат да дадат логично обяснение защо са там. Деградирали лумпени.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1891
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Sstefanov » 23 апр 2018 10:41

realno написа:Днес по една от телевизиите казаха, че арестувания за бомбичката не дал логично обяснение, защо я е хвърли. Обзалагам се, че повечето от Сектор Б, не могат да дадат логично обяснение защо са там. Деградирали лумпени.

Ей овчице, замазаха ли то очите с поредната лъжа и манипулация. Ченгетата толкова усилено търсеха закУравелият престъпник, че едвам не се насраха в гащите. А пък тези където избягаха от затвора, какво да ги търсим, по важно де се създава напрежение между футболните фенове. Кое е това лице, защо не го покажат, защо не кажат, как го откриха и разпознаха, защо не кажат точно от къде е хвърлена бомбата? Лице без никакви присъди, ще хвърля бомба на мач, като му е ясно, че ще го хванат, нещо много удобно звучи. 25 годишен келеш, може да надхитри всичките ченгета, да си вкара бомба и да я хвърли с такава точност, че да се пръсне в стъкло и да рани кука.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 23 апр 2018 11:04

Sstefanov написа:
realno написа:Днес по една от телевизиите казаха, че арестувания за бомбичката не дал логично обяснение, защо я е хвърли. Обзалагам се, че повечето от Сектор Б, не могат да дадат логично обяснение защо са там. Деградирали лумпени.

Ей овчице, замазаха ли то очите с поредната лъжа и манипулация. Ченгетата толкова усилено търсеха закУравелият престъпник, че едвам не се насраха в гащите. А пък тези където избягаха от затвора, какво да ги търсим, по важно де се създава напрежение между футболните фенове. Кое е това лице, защо не го покажат, защо не кажат, как го откриха и разпознаха, защо не кажат точно от къде е хвърлена бомбата? Лице без никакви присъди, ще хвърля бомба на мач, като му е ясно, че ще го хванат, нещо много удобно звучи. 25 годишен келеш, може да надхитри всичките ченгета, да си вкара бомба и да я хвърли с такава точност, че да се пръсне в стъкло и да рани кука.
Какво имаш предвид? Че всичко е постановка или че "намериха" виновника, както оня с шесторното убийство и всички други престъпления?

Потребителски аватар
Torino FC 1906
Мнения: 454
Регистриран на: 07 авг 2010 16:19
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Torino FC 1906 » 23 апр 2018 11:14

Чистачка на стадиона дали е разпитана ? .... възможно ли е и нея да я подведат под съдебна отговорност :roll:

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1891
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Sstefanov » 23 апр 2018 11:19

metodito написа:
Sstefanov написа:
realno написа:Днес по една от телевизиите казаха, че арестувания за бомбичката не дал логично обяснение, защо я е хвърли. Обзалагам се, че повечето от Сектор Б, не могат да дадат логично обяснение защо са там. Деградирали лумпени.

Ей овчице, замазаха ли то очите с поредната лъжа и манипулация. Ченгетата толкова усилено търсеха закУравелият престъпник, че едвам не се насраха в гащите. А пък тези където избягаха от затвора, какво да ги търсим, по важно де се създава напрежение между футболните фенове. Кое е това лице, защо не го покажат, защо не кажат, как го откриха и разпознаха, защо не кажат точно от къде е хвърлена бомбата? Лице без никакви присъди, ще хвърля бомба на мач, като му е ясно, че ще го хванат, нещо много удобно звучи. 25 годишен келеш, може да надхитри всичките ченгета, да си вкара бомба и да я хвърли с такава точност, че да се пръсне в стъкло и да рани кука.
Какво имаш предвид? Че всичко е постановка или че "намериха" виновника, както оня с шесторното убийство и всички други престъпления?

Имам впредвид, че бомбата е хвърлена от подставено лице на СЗ, ясно е че този човек е с криминално минало и според мен изобщо не е бил в сектора ами на пистата, сега просто ченгетата си измиват ръцете с някакъв тип, който е никой и няма да бъде съден жестоко, ами още на втора инстанция ще ги измъкнат до условна.
Другият вариант, който ми споделиха хора с които сме били 15-16 години в сектор Б заедно е, че куките сами са си го направили тоя фарс, за да може да се затегне тяхното присъствие и контрола и да им капят повече кинти, защото това са доста пари за тях и са чисти. В тази държава даже няма да ме изненада, да са си жертвали някой колега с (леки наранявания) за да стане работата. Театър беше и онова сбиване на лаута, където ченгетата ги ескортираха до сектора без да ги докоснат, е хванаха 1-2ма за пред камерите. Реално жената, не е уцелена с бомба, ами е пръснато стъкло - което я наранява, а шибаните журналя, писаха все едно е обезобразена, а ако е била в "толкова тежко състояние" нямаше да пускат посетители при нея толкова бързо. Лошо за момичето, че е ранена и нека се възтанови бързо и да гради семейство, но отново искат да си измият ръцете с футболните фенове, все едно ние сме най голямото зло в България. А разни рецидивисти бягат от затвора без никакъв проблем и както виждате няма и помен от тях.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 146 госта