Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 14 авг 2018 22:34

Малко за разведряване на обстановката.
Барселона направи поредния си трансфер, този път изходящ Каталунският гранд продаде на италианския Сасуоло своя бразилски бранител Марлон /22 г./.

Барселона закупи футболиста за сумата от 5,4 милиона от Ница преди две години, а сега излиза на печалба от сделката, която възлиза на 12 милиона евро.

Не е много по темата, ама някой може ли да обясни как стават тея неща? С 2 въшливи мача за Барса и от 5,4 става 12??? Освен ако не е пране на пари?
Изображение

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Eminem » 14 авг 2018 22:35

W84me написа:В Русе след края на мача беше същата картинка, като ги питам, защо го псуват, те вдигат рамене. Малоумна Зган.

Повече ме боли от състоянието на публиката, отколкото от футболните провали.
Левскарските идеали са мъртви.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 14 авг 2018 22:43

Още след "бомбардировката" на мача със Сиони УЕФА трябваше да ни изхвърли от ЕКТ и тогава щяхме да сме в групите на ШЛ...ама ДРУГ ПЪТ!!!
Деградирали боклуци!!!
Че аз ако сметна глобите, които клубът е платил заради тях - ще се съберат пари за един голаджия от Сегунда, бре!!!
Малеееее...

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот specter » 14 авг 2018 22:49

В тази връзка, ние между капките ли минахме тоя път след поредните изцепки на едни хора по време на мача с Вадуц, или просто все още не са минали заседанията на УЕФА? Не че го искам, но ми е странно как все още не са ни избухали някое огромно наказание... :roll: Убеден съм, че мятането на седалки и останалите глупости, които сътвори тази групичка не са останали незабелязани от делегатите на УЕФА...
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ChuckNorris » 14 авг 2018 23:49

specter написа:В тази връзка, ние между капките ли минахме тоя път след поредните изцепки на едни хора по време на мача с Вадуц, или просто все още не са минали заседанията на УЕФА? Не че го искам, но ми е странно как все още не са ни избухали някое огромно наказание... :roll: Убеден съм, че мятането на седалки и останалите глупости, които сътвори тази групичка не са останали незабелязани от делегатите на УЕФА...


От тогава мина един месец. Ако щяха да ни наказват, вече да са го направили. Май наистина ще минем между капките.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот delqnski47 » 15 авг 2018 00:14

ralka_levskarka написа:
Мартин Райнов: Мама каза, по-добре Локо вместо ЦСКА

На мама момчето. :mrgreen:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14214
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот damyanov1963 » 15 авг 2018 03:09

delqnski47 написа:
ralka_levskarka написа:
Мартин Райнов: Мама каза, по-добре Локо вместо ЦСКА

На мама момчето. :mrgreen:

Ти откога стана мама бре :mrgreen:
[offtopic]Я да видим, дали ще ми изтриеш мнението и в нашия форум, както го правиш във вашия, без да съм написал нито една обидна дума![/offtopic]
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ralka_levskarka » 15 авг 2018 08:15

Май остават часове докато Жорди и Левски се разделят.
Пожелавам му всичко най-хубаво и нека бъде жив и здрав!
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 15 авг 2018 08:31

ralka_levskarka написа:Май остават часове докато Жорди и Левски се разделят.
Пожелавам му всичко най-хубаво и нека бъде жив и здрав!

Да не си е запазил билет за самолета?
Терминал 1 или 2? :)

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот wilge » 15 авг 2018 09:03

W84me написа:
wilge написа:При всички случай по- добре три заплати неустойка, отколкото 13 при неговото вегетиране.

Наистина вегетира, само 5 асистенции за 4 мача. :mrgreen: :mrgreen:

Ако ти си доволен футболист с петцифрена заплата в евро да играе на 10 % от възможностите си, аз не съм. Да! Гомес е много качествен играч, особено за ППЛ, но демонстрацията на пренебрежение към българската футболна действителност, на откровено нежелание за игра не му прави чест. Да си го видял да се радва след гол? Неадекватното му поведение в стил Роси естествено го води по пътя на италианеца. И двамата имат качества, но не са за тук. Сигурно има много причини Гомес да е недоволен, за едни е виновен клуба, за други- той. Нежеланието на двете страни да тушират недоволството води до раздяла. Аз лично предпочитам българин в отбора. Гледах Динамо Загреб, Спартак Търнава, Црвена звезда, БАТЕ Борисов, МОЛ Види. Все отбори с които преди години бяхме от една черга. Те имат по 2-3 чужденци и са запазили нивото си. Ние къде сме? Аз бих задържал само Обертан, Паулиньо, Тиам, Яблонеца и Холмар. Останалите нямат място в Левски. Има по- качествени и по- нископлатени българи. Но така се получава като няма СТД който да мисли по въпроса, а не трансферната политика да се определя от интереси на разни футболни агенти и мениджъри.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: k20dan4o, mikata, sokoleto46, TristaNNN и 133 госта