Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот DrAvalanche » 26 май 2018 10:30

Не само няма да продаваме, ами ще добавяме. Следващия сезон на много отборчета ще им е необходим вазелин, за да им е удобен секса :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43868
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 26 май 2018 15:49

Аз искам да кажа нещо за "модела с бея". Както се вижда, той може да бъде доста успешен. На североизток от София им се получават нещата. Едва ли Петев, Стоев, чичо Гошо или оня случаен португалец са имали някаква сериозна дума в преговорите с играчи, дори се съмнявам че са ги избирали те. За Херо повече мисля, че би имал отговорна роля, ама не много повече. Та ако беят има пари и желание да ги инвестира, нещата се случват.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32554
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот 1914.1902 » 26 май 2018 16:07

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=cJwEw1mlWVc[/youtube]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21339
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 26 май 2018 17:04

rhaegar написа:Аз искам да кажа нещо за "модела с бея". Както се вижда, той може да бъде доста успешен. На североизток от София им се получават нещата. Едва ли Петев, Стоев, чичо Гошо или оня случаен португалец са имали някаква сериозна дума в преговорите с играчи, дори се съмнявам че са ги избирали те. За Херо повече мисля, че би имал отговорна роля, ама не много повече. Та ако беят има пари и желание да ги инвестира, нещата се случват.

А ако да речем "бея" вземат, че го отстрелят, както се случи с Локо Пд и както по нашите ширини е нормално. Или ако беят сбърка с управляващите нещо? За мен трябва да има разпределена отговорност и парични потоци от много страни, а не само от една. Както и управителен съвет и "план за непредвидени случаи". Примерно. Вид гаранционен фонд де не се пипа, не знам. Умните хора са го измислили и знаят как. Просто да ни се осигури защитено и устойчиво развитие.


От друга страна обаче... точно пък тук "по нашите ширини", "екипна работа" е много неразбираема фраза. Така че и това си има обяснение с бея. Ние демокрация не щем. Дай ни Бат Бойко, дай ни бай Тошо...

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Elliah » 26 май 2018 19:48

metodito написа:
rhaegar написа:Аз искам да кажа нещо за "модела с бея". Както се вижда, той може да бъде доста успешен. На североизток от София им се получават нещата. Едва ли Петев, Стоев, чичо Гошо или оня случаен португалец са имали някаква сериозна дума в преговорите с играчи, дори се съмнявам че са ги избирали те. За Херо повече мисля, че би имал отговорна роля, ама не много повече. Та ако беят има пари и желание да ги инвестира, нещата се случват.

А ако да речем "бея" вземат, че го отстрелят, както се случи с Локо Пд и както по нашите ширини е нормално. Или ако беят сбърка с управляващите нещо? За мен трябва да има разпределена отговорност и парични потоци от много страни, а не само от една. Както и управителен съвет и "план за непредвидени случаи". Примерно. Вид гаранционен фонд де не се пипа, не знам. Умните хора са го измислили и знаят как. Просто да ни се осигури защитено и устойчиво развитие.


От друга страна обаче... точно пък тук "по нашите ширини", "екипна работа" е много неразбираема фраза. Така че и това си има обяснение с бея. Ние демокрация не щем. Дай ни Бат Бойко, дай ни бай Тошо...

Даже не знаеш, колко си прав. :)
Преди около 1700 години това е една от причините император Константин да премести столицата на римската империя във Византион. Изтокът винаги е изповядвал някакъв култ към личноста, а това носи позитиви на хората, които държат властта. Понякога носи и позитиви за самите хора де, за да бъдем честни. В повечето случаи, обаче, ефекта е като цяло негативен.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21339
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 26 май 2018 20:02

Ами, то това за екипната работа не знам дали е плюс или минус. Ние сме големи индивидуалисти. И принципно сме много рогати. Понякога това е добре - ако трябва се взема важно решение, но няма кой да поеме отговорност, от друга, няма как сам човек да върши всичко. Ей Красимир Иванов. Той човекът освен финансист го натоварват и с други задължения. Сякаш да управляваш пари единствено е лесна работа. И ако се получават... грешки, кой ще е виновен?

maxi1914
Мнения: 1374
Регистриран на: 08 мар 2015 15:21
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот maxi1914 » 26 май 2018 20:43

Elliah написа:
metodito написа:
rhaegar написа:Аз искам да кажа нещо за "модела с бея". Както се вижда, той може да бъде доста успешен. На североизток от София им се получават нещата. Едва ли Петев, Стоев, чичо Гошо или оня случаен португалец са имали някаква сериозна дума в преговорите с играчи, дори се съмнявам че са ги избирали те. За Херо повече мисля, че би имал отговорна роля, ама не много повече. Та ако беят има пари и желание да ги инвестира, нещата се случват.

А ако да речем "бея" вземат, че го отстрелят, както се случи с Локо Пд и както по нашите ширини е нормално. Или ако беят сбърка с управляващите нещо? За мен трябва да има разпределена отговорност и парични потоци от много страни, а не само от една. Както и управителен съвет и "план за непредвидени случаи". Примерно. Вид гаранционен фонд де не се пипа, не знам. Умните хора са го измислили и знаят как. Просто да ни се осигури защитено и устойчиво развитие.


От друга страна обаче... точно пък тук "по нашите ширини", "екипна работа" е много неразбираема фраза. Така че и това си има обяснение с бея. Ние демокрация не щем. Дай ни Бат Бойко, дай ни бай Тошо...

Даже не знаеш, колко си прав. :)
Преди около 1700 години това е една от причините император Константин да премести столицата на римската империя във Византион. Изтокът винаги е изповядвал някакъв култ към личноста, а това носи позитиви на хората, които държат властта. Понякога носи и позитиви за самите хора де, за да бъдем честни. В повечето случаи, обаче, ефекта е като цяло негативен.

Столицата на римската империя не е местена . Тези хора не са глупави . Знаят как да изкарват пари и да харчат . Нормално е всичко да минава през тях . Ти ако си ще позволиш ли някой да се разполага с твойте пари ?
[quote="ugly bug"]Перуци е на стадиона във Франция.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 26 май 2018 20:49

Целта винаги е била една-място в ЛЕ. Друг въпрос е, че това трябваше да стане през спечелване на Купата. Не се получи, за жалост.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3646
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот DarkPsy » 26 май 2018 21:03

Дева тоя некадърник Славиша Йоканович. Вкара Фулъм във Висшата лига :)

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4392
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Kotooshu » 26 май 2018 21:23

DarkPsy написа:Дева тоя некадърник Славиша Йоканович. Вкара Фулъм във Висшата лига :)


Навремето , Влади Гаджев и ко се сърдеха , че Йока ги кара да учат как да се позиционират на терена :) ... и други елементарни нещица , центриране , спиране 8-)
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: LoveAndPeace, TristaNNN и 63 госта