Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22571
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот NOMER14 » 16 сеп 2021 22:23

W84me написа:Къде пишете номера на картата при поръчка от сайта?

Пелени ли ще поръчваш?

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23087
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот W84me » 16 сеп 2021 22:44

NOMER14 написа:
W84me написа:Къде пишете номера на картата при поръчка от сайта?

Пелени ли ще поръчваш?

Поръчах тия тренировъчните, комплект с долницата

https://fanshop.levski.bg/product/gorni ... Ha-0-zkyfU
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23087
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот W84me » 16 сеп 2021 23:21

TristaNNN написа:
W84me написа:Къде пишете номера на картата при поръчка от сайта?

Където сварим - в коментари, в забележки, абе - каквото позволява и където има поле за свободен текст. :) Моите коментари с номер на карта досега все са били отразявани.

Досега не се бях възползвал от отстъпката, но викам един път да взема и аз нещо, само давам :mrgreen: Даже не знам колко е
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 17 сеп 2021 08:22

ikar написа:
metodito написа:Пак ще си говорим след първите мачове (и червени картони) за "Левски". Привличането му противоречи също така и на представената от Мъри "визия". Млад? Перспективен?

Далеч по-полезен ще бъде за отбора от Краев и Маринчо ?

Сигурно. Аз, когато съм го гледал срещу "Левски" с Разград (в "Ботев" не го помня), той и Моци всеки мач са били за гонене. Дано се разминем с него.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 17 сеп 2021 08:25

groti написа:
mikata написа:
Д-р Андрей Переход е новият член в медицинския щаб на на представителния отбор на „ПФК Левски“.
Д-р Переход е роден на 26 ноември 1988 година в Минск, Беларус. Завършва медицинското си образование през 2012 година със специалност ортопедия и травматология. През 2015 година започва работа в латвийския „Спартак“ (Юрмала). От 2016 до 2020 година е лекар на казахстанските „Шахтьор“ (Караганда), „Атирау“, „Иртиш“ (Павлодар) и „Астана“.
В биографията му личат стажове в европейския шампион „Челси“ и германския „Херта“, както и участия в симпозиуми на UEFA в Париж, Рим и Мадрид.
Той е притежател на сертификати за изкаран курс по плазмолифтинг през 2017 година, спешна медицинска помощ ниво А на УЕФА от 2018 година и кинезитерапевт (КТ1-КТ2) от 2018-ата.
„ПФК Левски“ приветства с добре дошъл на „Герена“ д-р Андрей Переход и му пожелава много бъдещи успехи в „сините“ редици


Изображение

Прекрасна новина, носеща оптимизъм лично за мен. Привличането на кондиционния треньор и сега на доктора бяха от крайна нужда за отбора. Според мен още малко и ще заприличаме на работещ клуб.

Да, наистина добра новина. Това с докторите в последните години беше скандално. Един си тръгва, друг идва. Вземат счупени футболисти, които използват клуба за пансион.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3154
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот wilge » 17 сеп 2021 08:51

NOMER14 написа:Много критикуваните Жаднотото и Живко поне си ги бъзикаха.

Да, но те са си левскари израснали на Герена, а не дошли от Хасково и Търново, и станали левскари. Но като се сещам за внуците на Вуцов и Барзов тутакси се примирявам. Действията определят човека повече от думите.

На линия
tmanolov
Мнения: 3987
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 17 сеп 2021 09:53

TristaNNN написа:
tmanolov написа:Интервю с Цанко Цветанов от днес:

-Последен въпрос – на 26 септември е вечното дерби ЦСКА – Левски. Какво е за вас ЦСКА?
-Вечният съперник, който ме предизвиква да ставам по-добър.

не че нещо, но мен от въпросния отговор ме е срам. И честно казано продажността на нашето ръководство е нещото, което подкопава морално всички сини устои. Кой трябва д аим обясни на всички, начело със "собственика", че ЦСКА умря и ако не могат да говорят, да си мълчат и да не се излагат. И няма какво да се лъжем - Тирето в това отношение е много, ама много по-напред от нас - и като работа с медии, и като реване от съдии, и като контакти на всички нива. Ще речете, че опира до пари, а ние пари нямаме, и ще сте прави, но поне да следват ясна и точна линия - не е чак толкова трудно - ЦСКА умря, това е пребоядисан Литекс и който твърди нещо друго, не е добре дошъл на Герена. За това нещо пари не трябват, трябват топки, а нашият "собственик" май е известен с други атрибути...

А мен ме е и гнус. Имаш ли представа какъв мощен допинг за всякакви кампании ще е мото от сорта на "Ние се борим за нашата чест, защото не искаме да сме опозорени и ашладисани с провинциална ашлама като фалиралите, защото ние сме Левски!", или нещо подобно, за всякакви кампании! Само дето, подобни слова трябва да дойдат от ръководните фактори в клуба, а те, за жалост са, както май е видно, пó припознавачи дори и от георгиатанасовците. Последен почтен в това отношение ръководител беше Павел Колев, с всичките му кусури, ала все пак не е малко да наричаш урудчето на ГЕРБ с истинското му име. Мъри много ме разочарова в това отношение, а едва ли той и брата на ГГ не се сещат какъв импулс би имали техните слова, ако са подчертано неприпознавачески. :|


Абсолютно съм съгласен, но затова си имам теза, която се потвърждава с всеки изминал ден - изказал съм я много отдавна, преди 6-7 години. А тезата е, че БХ не искаше да ни има такива, каквито бяхме - силни и можещи да свалят правителства. Затова плати на отрепките на НКПСЗ (сори, знам, че имаш общо с тях) със закрила да си правят наркобизнеса в Западна София, те пък разбиха публиката и сектор Б стана посмешище, а отделно стовариха една торба глоби и мачове на закрити врати в Европа (все загуба на кинти), появи се Тотонев, който взриви сектор А, без да има осигурено финасиране за нов сектор (загуба на кинти), създаде се Лудогорец с директивата да е шампион (няма как да ме убедите, че първите им два пъти титлите са били плод само на луд късмет) - пак загуба на кинти. И резултатът беше предизвестен - Левски в предфалитно състояние. Защо Левски трябваше да стига дотук - за да има контрол върху феновете, защото БХ си градеше мини империйката с герП, а там застрашаващи хегемонията му не му трябват.

Със "собственика" ни ситуацията е същата - скъсан повече и от Стоичков (да не казвам Кюрда), задължен на високия господин от Микре, задължен на БХ, припознат за спасител от НКПСЗ - идеален беше. Ще каже някой, ми то друг нямаше, добре че беше поне този, за да прескочим фалита, и ще има резон. Да, трябваше някой да вземе акциите, които по закон отиваха в БХ, да му избърше задника с това, което Черепа му направи като номер, от който пострада Левски. Ок, нека да бъде дори Сираков, когото меко казано не понасям от времето със свалените гащи и дори периодът с приказката не може да заличи онзи спомен, но да излезе и да каже това, което си написал и ти.

Но не, ние имаме мимикриращ "собственик", който няма и един лев, който няма никаква комуникация с феновете, който един път не ни разграничи от припоците, който прави грешка след грешка (тоя милион, дето го дължим на Хубчев е изцяло негово дело, ма не виждам да е извадил някой личен лев, за да плати), който се обвърза с мижитурки като Тити и т.н. Да, Левски не фалира (основно заради феновете, а не заради "собственика" - аз, дето съм дребосък, съм дал 1000 лева в последната година и половина, а той?), да, доведе Мъри (имам мнение и за него, но там мълча поне 6 месеца), но не направи нищо, за да ни върне към сините устои, към това да сме морален съдник (колко лесно беше да върне дарението на Шиши и да обяви сметка, за да се съберат тези половин милион - с радост щях да дам поне 200 лева, за да се избегне резилът), към това да сме истинкият пример за останалите...

Айде, стана дълго, а такива дълги пише само honda-та :)
П.С. А такива като Барзов, Вуцов, Вълчев и прочие припоци, трябва да бъдат с отнет достъп до Герена дори и като зрители - бахте легендите, дето внуците им са диви припоци, а те леят помия върху Левски през ден в оранжевите медии. без изрязване на туморите, няма кка да опазим здравото да се развива занапред!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 17 сеп 2021 13:19

Има нови артикули
https://fanshop.levski.bg/
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kris_men2000 » 17 сеп 2021 15:46

Гледам Мъри е привикал 14 годишен вратар от юношите.Прилича ми на Донорума от Милан. А дано .
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3372
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 17 сеп 2021 15:55

Интересно... Магазинът за артикули става все по-приличен. Дали е свързано с Палмите и изхвърлянето на някои групировки от тая ниша
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], TristaNNN, W84me, Киро Пора и 51 госта