Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23087
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот W84me » 16 сеп 2021 18:45

Къде пишете номера на картата при поръчка от сайта?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

vlong
Мнения: 4510
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 16 сеп 2021 20:17

Това наистина е гадно и тъжно.Да нямат топки да кажат истината.Само с едно наперено поведение щяха да получат пълна подкрепа от всички Левскари и да сплотят всички.
Що за шибани обвързаности,няма ли вече мъже в таз държава?
САМО ЛЕВСКИ!

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Serafim » 16 сеп 2021 20:19

Това с Анисе може да се окаже страхотен удар. Мисля, че е професионалист и с голямо желание, така че предполагам, че няма да се е отпуснал и ще тренира здраво да навлезе във форма.
Според мен, ако бе останал в Лудогорец и в момента щеше да е най-добрия им дефанзивен халф. Ние в тази зона сме супер зле. Р.Цонев не е деф.халф, а и играта в защита му е чужда. За Краев какво да кажем. Към момента повече пречи на отбора с присъстието си.

ikar
Мнения: 1272
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот ikar » 16 сеп 2021 20:22

Анисе май е подписал с клуб от Египет?

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 16 сеп 2021 20:24

Вчера замина за Египет
https://www.instagram.com/stories/anice ... 557429655/
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kris_men2000 » 16 сеп 2021 21:56

NOMER14 написа:Крис,
Боримиров е насравнима величина.
Той е най-реализираният син футболист у нас и зад граница.
А за националния е единственият българин с 2 световни и 2 европейски първенства.


Много си прав но при липса на какъвто и да е надежден български играч Анисе за момента е надеждна алтернатива за 6 месеца.А след това не ми се вярва да се роди следващият млад Боримиров нито ще го открием близките 5 години и затова остава или Анисе играе при нас още 4-5 години или намираме ДЗ но на 23-24 години чужденец.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kris_men2000 » 16 сеп 2021 22:05

ikar написа:Анисе май е подписал с клуб от Египет?


Е ми да е жив и здрав.Ние дърпаме ръчната и продължаваме с наличните до зимата а след това Мъри и Наско ще решават глобалните проблеми по зимната селекция.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12254
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 16 сеп 2021 22:19

tmanolov написа:Интервю с Цанко Цветанов от днес:

-Последен въпрос – на 26 септември е вечното дерби ЦСКА – Левски. Какво е за вас ЦСКА?
-Вечният съперник, който ме предизвиква да ставам по-добър.

не че нещо, но мен от въпросния отговор ме е срам. И честно казано продажността на нашето ръководство е нещото, което подкопава морално всички сини устои. Кой трябва д аим обясни на всички, начело със "собственика", че ЦСКА умря и ако не могат да говорят, да си мълчат и да не се излагат. И няма какво да се лъжем - Тирето в това отношение е много, ама много по-напред от нас - и като работа с медии, и като реване от съдии, и като контакти на всички нива. Ще речете, че опира до пари, а ние пари нямаме, и ще сте прави, но поне да следват ясна и точна линия - не е чак толкова трудно - ЦСКА умря, това е пребоядисан Литекс и който твърди нещо друго, не е добре дошъл на Герена. За това нещо пари не трябват, трябват топки, а нашият "собственик" май е известен с други атрибути...

А мен ме е и гнус. Имаш ли представа какъв мощен допинг за всякакви кампании ще е мото от сорта на "Ние се борим за нашата чест, защото не искаме да сме опозорени и ашладисани с провинциална ашлама като фалиралите, защото ние сме Левски!", или нещо подобно, за всякакви кампании! Само дето, подобни слова трябва да дойдат от ръководните фактори в клуба, а те, за жалост са, както май е видно, пó припознавачи дори и от георгиатанасовците. Последен почтен в това отношение ръководител беше Павел Колев, с всичките му кусури, ала все пак не е малко да наричаш урудчето на ГЕРБ с истинското му име. Мъри много ме разочарова в това отношение, а едва ли той и брата на ГГ не се сещат какъв импулс би имали техните слова, ако са подчертано неприпознавачески. :|
Последна промяна от TristaNNN на 16 сеп 2021 22:28, променено общо 1 път.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12254
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 16 сеп 2021 22:21

W84me написа:Къде пишете номера на картата при поръчка от сайта?

Където сварим - в коментари, в забележки, абе - каквото позволява и където има поле за свободен текст. :) Моите коментари с номер на карта досега все са били отразявани.
Последна промяна от TristaNNN на 16 сеп 2021 22:42, променено общо 1 път.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22571
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот NOMER14 » 16 сеп 2021 22:23

Много критикуваните Жаднотото и Живко поне си ги бъзикаха.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта