Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
DAsh
Мнения: 170
Регистриран на: 24 ное 2009 21:47
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот DAsh » 21 яну 2019 09:53

Успех на новият треньор! Но проблемът според мен е във футболистите. Това е вторият треньор, който сменят, просто щото така си искат.
Последна промяна от DAsh на 21 яну 2019 09:56, променено общо 1 път.
Ил. Илиев, Сираков, Боримиров, Сираков, Боримиров, Сираков, Сираков
7 е добро число......

И днес йощ Балканът, щом буря зафаща,
спомня тоз ден бурен, шуми и препраща
славата му дивна като някой ек
от урва на урва и от век на век!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 21 яну 2019 09:54

Много добра новина, ако е истина. :oops: Дано Вангелий го последва същата съдба...
Досегашният шеф в Левски Красимир Иванов ще се раздели с постовете си. До петък той бе изпълнителен директор на "сините". Такъв вече е Павел Колев.

Иванов бе и финансов директор на клуба. Тази длъжност също ще бъде овакантена от него.

Всичко това ще бъде официализирано тази седмица, пише "Тема спорт".

Красимир Иванов дойде в Левски по покана на Спас Русев. Това стана през есента на 2016 година. В началото той бе само финансов директор, а след това и изпълнителен такъв, заедно с Диана Иванова.

В последната година имаше доста забележки към работата му, както от един от акционерите - тръст "Синя България", така и от много фенове на Левски.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Ами сега...?! Васил Божков и братя Ганеви официално влязоха в Левски

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 21 яну 2019 10:00

Димитър Ганев ще е новият силен човек в Левски, научи Sportal.bg. Бизнесменът е един от собствениците на Националната лотария, която ръководи заедно със своя брат Милен. Именно той ще е най-отгоре в йерархията на сините, а негова дясна ръка ще бъде новоназначеният изпълнителен директор Павел Колев.
Братята Ганеви и Васил Божков ще осигуряват по-голямата част от бюджета на Левски. Основната цел обаче ще е до няколко години сините да намалят загубите си до минимум и дори да започнат да се самоиздържат.

Много нови имена, дано да е за добро : Братя Ганеви, Васил Божков, Павел Колев, Георги Дерменджиев.... Това са част от новите лица в любимия ни клуб. Чудя се само какво още прави К. Вангелов в Клуба......
С тия, по-надолу в йерархията, ще се оправя Павел Колев. Дано получи желаните правомощия и да "почисти" клуба от лапачи и псевдолевскари, които досега си вегетираха на гърба му и само си получаваха заплатките.

ДА ПОЖЕЛАЕМ САМО УСПЕХИ НА ЛЕВСКИ !

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1383
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот olimpi » 21 яну 2019 10:05

Serafim написа:
olimpi написа:
Дано се поопрвят нещата, ВБ не е глупак, има усет за нещата, да не гоорим за връзки и влияние и се надявам да ни се подредим къщичката....другото е отказ от гледане на български футбол поне за мен.


Абсолютно същото може да се каже и бе казано и за Русев. Богат, тактичен, възпитан и с реномето на човек, който обича да изпипва нещата, ама... За това според мен нищо, абсолютно нищо няма да се промени в Левски.



Въобще няма база за сравнение между пернишки кюмюр, бил водитель (нарочно руска дума използвам) на партийни величия, но попил от тук и там и "излъчващ" финес, с човек колкото и противоречив като минало (ачик ачик мутра, навярно също вързана с ДС - Магурата), но завършил НПМГ и после приложна математика.

Отделно като влияние, връзки и познанства единият е подставено лице, дръгият дори да е бил се е развил до човек с влияние и близък до властта.


Хич ама хич не ми е кеф и ми се реве, но алтернативата е А окръжна.


Апропо някои неща от българската действителност са ми далечни, но от друга страна се виждат по-добре от дистанция.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 21 яну 2019 10:11

Имах големи надежди за Стоянович, съжалявам, че нещата не се получиха, но явно и той излезе мастия с тия преговори с Латвия. Играчите са жалки, това също е ясно.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 21 яну 2019 10:16

На вниманието на Черепа... Моуриньо е свободен! :lol:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 21 яну 2019 10:22

koisa написа:На вниманието на Черепа... Моуриньо е свободен! :lol:

:lol:
Тая шуба ще я сменим само за оная шуба :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот t0bl3ro_bg » 21 яну 2019 10:26

DAsh написа:Успех на новият треньор! Но проблемът според мен е във футболистите. Това е вторият треньор, който сменят, просто щото така си искат.


Много правилно !
Нищо чудно и него да уволнят примадонките.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот bilyaletdinov » 21 яну 2019 10:27

Отлично :!: Айде сега Усмивката да ходи да си продава хладилници и перални :arrow: :arrow: :arrow:
Вангелий трябва да е следващия :idea:
[wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg]


И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
boglev
Мнения: 790
Регистриран на: 27 юли 2009 13:12
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот boglev » 21 яну 2019 10:53

groti написа:
miro_rz написа:Вие не се спрахте , след Стойчо Стоев и Ивайло Петев сега и Дерменджиев . Някой ден да не видим и Бруно Рибейро !

Дерменджиев е добър треньор и ще видите това в Европа на лято !


Не ви следях отблизо, та какво би казал за дисциплината при Чичо Гошо? Вашите звезди как го приемаха? И защо го разкарахте 2 пъти?


Не съм фен на лудогорец, но така се случи, че имах наблюдения - Дерменджиев е прекалено възпитан и тих за треньор, особено в Левски. Бразилците му се бяха качили на главата, В. Стоянов и той, затова и футболистите смениха няколко треньора, за да се върне Дерменджиев. Затова и го махнаха първия път, не държеше съблекалнята, беше си разграден двор. Аз съм по-скоро песимист, но ще видим.
«Войну убивают войной, кровь смывают кровью, зло вернется к тому, кто его сотворил!»


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 67 госта