Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4220
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 25 ное 2021 22:47

Kris_men2000 написа:
LoveAndPeace написа:
Kris_men2000 написа:
mikata написа:Moже да се направи някакво коледно намаление от 15-20% във фенмагазина през декември. Да се зареди с размери защото
от повечето дрехи няма голям избор :roll:
Може да се направят щандове по моловете в големите градове,но там ще трябват пари и хора.


Ние пари за Левски ли ще събираме или ще търсим далаверата на гърба на отбора?

Човече , спри да се изживяваш като последна инстанция.


Защо?Нещо обиждам ли те или те засягам лично? Ако е така моля да ме извиниш.Ако нямаш пари обади ми се да ти пратя но не ме нападай когато защитавам Левски срещу далаверджии и просяци.Мразя тези които искат да печелят или да живеят на гърба на Левски.Аман от жалки мизерници.

Рокфелер от България , мен не ме мисли. Всъщност хубаво ще е да използваш главата за нещо повече от баланс , че да не си разбиеш зъбите - Мисли!
Mikata предлага клуба да бъде проактивен и чрез намаления , бонуси и разширява на партньорската мрежа да достигне до потенциални клиенти , които НЕ ходят на мачове , респективно не биха отишли във фен магазина или поръчали онлайн от него.
Сигурно ти е трудно да го осъзнаеш , но между кръчмарските сметки на ПК и Нойзи за 1М+ левскари и реалността в която едва 20 000 си купихме членски карти има една дупка от .......1 000 000 човека до които би било хубаво да се потърси път.
Мисли!

Plamen_i00
Мнения: 350
Регистриран на: 26 ное 2017 01:43
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Plamen_i00 » 25 ное 2021 22:53

Kris_men2000 написа:
Kotooshu написа:Мдаа, да се чуди човек това дали е форум на Левски, когато фалираше комунистическия тумор четях такива неща!


На мен ми се струва.че това е форум на злодеите срещу ЛЕВСКИ.Всеки плюе Левски и хвали или одобрява всяко действие или решение срещу Левски. Всяко гадно или вредно действие срещу Левски получава веднага 10 одобрителни коментара от "най-върлите фенове " на Левски. ЖАЛКАРИ СКАПАНИ.

Всъщност ти одобряваш действия срещу Левски. Идва Сираков в тежко финансово положение и първата му работа е да направи клуба с 1млн лева по-беден. Тези пари може да са капката, която да доведе до фалит, обаче ти го защитаваш. Това за много пари, които са съдбовни в този момент. Като правиш такъв разход трябва да си готов лично да си го поемеш.

vlong
Мнения: 4514
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 26 ное 2021 07:35

Един ,който не е истински левскар

Агентът Майез Мустафа е опростил на Левски над 210 хил. лева. Това разкри изпълнителният директор на "сините" Ивайло Ивков. Импресариото е постигнал договореност с клуба да му бъдат изплатени само 88 хил. лева по шест дела, които е спечелил.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 26 ное 2021 08:48

Може да ги е опростил заради новия договор на Бари :cry:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32517
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 26 ное 2021 08:57

Сираков: От лятото Левски ще се бори на всички фронтове, шампионската титла - до 2 години

Ивков: Ситуацията в Левски е критична

Последно? :lol:

Това е и едно изказване на Сираков от 24 май 2021:

„Аз лично, а и всички вие предполагам, изпращаме най-тежката година в синята история. Аз, когато дойдох преди година обещах, че Левски няма да фалира и мисля, че това го изпълних. Не съм обещавал резултати, но сега ви ги обещавам.

Не съм сигурен, че са постигнати кой знае какви резултати.
Такива изказвания на Сираков не трябва да има, защото по-важни са действията, а те противоречат на казаното от него.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 26 ное 2021 09:05

Сираков е казал и това,че върне ли се човек от Дубай ще откаже домуса от футбола.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

tmanolov
Мнения: 4000
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 26 ное 2021 10:40

rhaegar написа:Ех, добре че не сме фенове на отбор, претендиращ да има морални ценности и не се подиграваме на оранжевите за липсата на такива.

Абсолютно съгласен съм с Тристан по тоя въпрос, Хубчев е прав да е обиден и да си иска парите. Ако се бяха опитали да преговарят с него преди да го освободят, съм сигурен че щеше да отстъпи и да не си търси цялата дължима сума, но след като постъпиха така селски и той реагира подобаващо.

+1 И за теб, и за Тристан - г-н мъжът на г-жа Раева е виновен за това положение. Само и единствено той. А защо го е направил, ако има топки, нека излезе и да каже. Ако Ивков смени г-н мъжът на г-ба Раева като приносител на акциите, ефектът сред левскарите ще е мигновен - много голяма част от привържениците ни не се асоциират по никакъв начин с него. Аз също не се асоциирам - купих си златна карта след идването на Мъри (ще речете, че той го е довел и ще сте прави, така е). На човек, който неведнъж се е доказал като изключително приближен на припоците, струган неведнъж и дваж, заебал отбора по времето на Тампере (случайно, разбира се) и т.н., да не изборявам и достигнал абсолютният връх с бай Дик - вяра нямам. Ама никаква. И като мен са хиляди. Добре че са Палмите и Ивков!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 26 ное 2021 13:26

Чудесна новина за магазина в Бургас. Помня още в началото на 90-те в един магазин в Търново имаше "левскарски щанд", който оцеля много години. Хората наистина си пазаруваха от него. Вярно е, че вече може да си купиш онлайн всичко, но по си е различно...

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 ное 2021 17:16

rhaegar написа:Кво да кажем за лихвите? Дължат ли му се? Дължат се. Иска ли ги? Иска ги. Прав ли е да си ги иска? Прав е. Ще си му ги платят като попове и другия път ще си помислят преди да покажат вратата на когото и да е без преговори за това.
За съжаление съдейки от последните 7-8 години, поука не се взима.
И този път едвали ще стане, понеже имаме пресните ( многобройни ) примери със сигурно 3 дузина играчи ( най-вече чужденци ) на които договорите са прекратени едностранно от страна на Клуба.
След което ест. те си искат кинтите, а ние почваме - "Ууу, срам немат, не знаят ли к'во е Левски", изливайки гнева си върху играчите, а не върху тези, дето, първо, са ги довели и 2-ро, им прекратяват договорите без споразумение.

Тъй че, аз лично съм сериозен песимист върху заключението ти. :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rhaegar » 26 ное 2021 17:24

THE G.A.M.E написа:
rhaegar написа:Кво да кажем за лихвите? Дължат ли му се? Дължат се. Иска ли ги? Иска ги. Прав ли е да си ги иска? Прав е. Ще си му ги платят като попове и другия път ще си помислят преди да покажат вратата на когото и да е без преговори за това.
За съжаление съдейки от последните 7-8 години, поука не се взима.
И този път едвали ще стане, понеже имаме пресните ( многобройни ) примери със сигурно 3 дузина играчи ( най-вече чужденци ) на които договорите са прекратени едностранно от страна на Клуба.
След което ест. те си искат кинтите, а ние почваме - "Ууу, срам немат, не знаят ли к'во е Левски", изливайки гнева си върху играчите, а не върху тези, дето, първо, са ги довели и 2-ро, им прекратяват договорите без споразумение.

Тъй че, аз лично съм сериозен песимист върху заключението ти. :roll:


Различни хора, различни ръководства. Може пък на сегашните да им светне някаква лампичка в главата. Надявам се.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: beroe1986, Google [Bot], groti, TristaNNN и 85 госта