Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

На линия
vlong
Мнения: 4579
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 17 апр 2024 14:12

Сираков щял да говори по Дарик.Тези от Дарик не събират ли някъде въпроси от Левскарите,или си мислят ,че те са най-компетентни?
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21388
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 17 апр 2024 14:24

Aronaks написа:Знам, че форумът се че от разни журналисти, които обичат да си измислят новините на база на нещата написани тук. Та в този ред на мисли се обръщам към някой журналист, ако чете в момента. Да вземат да попитат г-н Павел Колев, който е така вещ по всички въпроси свързани с футбола, защо снощи започна срещата между Борусия Дортмунд и Атлетико Мадрид? Защо мачът не беше прекратен предварително, поради липсата на пътеки във фен сектора на Борусия? Никъде не видях пътеки във фен трибуната на домакините. Там нямаше къде игла да падне. Г-н Колев по БТВ обясняваше, как ако той бил делегат и това било европейски мач, Левски - тире София, въобще нямало да започне, защото нямало пътеки и хората били изпълнили до дупка Сектор Б.

Павката е експерт и можач, колкото политиците ни, Барби и всички останали. Обаче какво самочувствие вади, не е истина. Искрено ме разсмя с това за "двойния черен лебед" на времето.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12324
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 17 апр 2024 16:11

vlong написа:Сираков щял да говори по Дарик.Тези от Дарик не събират ли някъде въпроси от Левскарите,или си мислят ,че те са най-компетентни?

Не, палмсбрикчиите от Дарик просто са на хранилка при Палмс бет. Бай Грънчар даже и кабинет си има при тях. :)
Да били събирали въпроси от левскарите за Сираков, вика... :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Киро Пора
Мнения: 327
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Киро Пора » 17 апр 2024 16:24

metodito написа:
Aronaks написа:Знам, че форумът се че от разни журналисти, които обичат да си измислят новините на база на нещата написани тук. Та в този ред на мисли се обръщам към някой журналист, ако чете в момента. Да вземат да попитат г-н Павел Колев, който е така вещ по всички въпроси свързани с футбола, защо снощи започна срещата между Борусия Дортмунд и Атлетико Мадрид? Защо мачът не беше прекратен предварително, поради липсата на пътеки във фен сектора на Борусия? Никъде не видях пътеки във фен трибуната на домакините. Там нямаше къде игла да падне. Г-н Колев по БТВ обясняваше, как ако той бил делегат и това било европейски мач, Левски - тире София, въобще нямало да започне, защото нямало пътеки и хората били изпълнили до дупка Сектор Б.

Павката е експерт и можач, колкото политиците ни, Барби и всички останали. Обаче какво самочувствие вади, не е истина. Искрено ме разсмя с това за "двойния черен лебед" на времето.


Павката Колев е повечко имиджов образ и е ясно, че не е кой знае какъв изпълнителен директор. Може би е добър за някакво ниво на мидъл мениджър в УЕФА/ФИФА и в БФС.

Иначе сериозно ли мислите, че за мач от 1/4 на ШЛ ще се допусне да има повече хора в даден сектор от капацитета му? Или ще разрешат да се блокират пътеките или изходите?
Конкретно сектора с агитката на домакините в Дортмунд е по-особен и няма седящи места, което дава повече пространство за минаване.
Rail seats on the Yellow Wall
As with rail seats throughout Germany, there is a rail every two rows, eliminating the threat of crowd surges, and Jens was able to confirm that no supporter had ever suffered an injury here since the rail seats were installed in 1999. The ratio between seats and fans is approx 1:1.7, meaning that even when the Yellow Wall is full, there’s no threat of overcrowding.

Aronaks
Мнения: 840
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 17 апр 2024 16:33

Киро Пора написа:
metodito написа:
Aronaks написа:Знам, че форумът се че от разни журналисти, които обичат да си измислят новините на база на нещата написани тук. Та в този ред на мисли се обръщам към някой журналист, ако чете в момента. Да вземат да попитат г-н Павел Колев, който е така вещ по всички въпроси свързани с футбола, защо снощи започна срещата между Борусия Дортмунд и Атлетико Мадрид? Защо мачът не беше прекратен предварително, поради липсата на пътеки във фен сектора на Борусия? Никъде не видях пътеки във фен трибуната на домакините. Там нямаше къде игла да падне. Г-н Колев по БТВ обясняваше, как ако той бил делегат и това било европейски мач, Левски - тире София, въобще нямало да започне, защото нямало пътеки и хората били изпълнили до дупка Сектор Б.

Павката е експерт и можач, колкото политиците ни, Барби и всички останали. Обаче какво самочувствие вади, не е истина. Искрено ме разсмя с това за "двойния черен лебед" на времето.


Павката Колев е повечко имиджов образ и е ясно, че не е кой знае какъв изпълнителен директор. Може би е добър за някакво ниво на мидъл мениджър в УЕФА/ФИФА и в БФС.

Иначе сериозно ли мислите, че за мач от 1/4 на ШЛ ще се допусне да има повече хора в даден сектор от капацитета му? Или ще разрешат да се блокират пътеките или изходите?
Конкретно сектора с агитката на домакините в Дортмунд е по-особен и няма седящи места, което дава повече пространство за минаване.
Rail seats on the Yellow Wall
As with rail seats throughout Germany, there is a rail every two rows, eliminating the threat of crowd surges, and Jens was able to confirm that no supporter had ever suffered an injury here since the rail seats were installed in 1999. The ratio between seats and fans is approx 1:1.7, meaning that even when the Yellow Wall is full, there’s no threat of overcrowding.


Не съм казал, че са допуснали да има повече хора. Просто на телевизионното излъчване изглежда, че няма никакви пътеки и сектора си е пълен.

tmanolov
Мнения: 4058
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 17 апр 2024 16:40

Aronaks написа:
Киро Пора написа:
metodito написа:
Aronaks написа:Знам, че форумът се че от разни журналисти, които обичат да си измислят новините на база на нещата написани тук. Та в този ред на мисли се обръщам към някой журналист, ако чете в момента. Да вземат да попитат г-н Павел Колев, който е така вещ по всички въпроси свързани с футбола, защо снощи започна срещата между Борусия Дортмунд и Атлетико Мадрид? Защо мачът не беше прекратен предварително, поради липсата на пътеки във фен сектора на Борусия? Никъде не видях пътеки във фен трибуната на домакините. Там нямаше къде игла да падне. Г-н Колев по БТВ обясняваше, как ако той бил делегат и това било европейски мач, Левски - тире София, въобще нямало да започне, защото нямало пътеки и хората били изпълнили до дупка Сектор Б.

Павката е експерт и можач, колкото политиците ни, Барби и всички останали. Обаче какво самочувствие вади, не е истина. Искрено ме разсмя с това за "двойния черен лебед" на времето.


Павката Колев е повечко имиджов образ и е ясно, че не е кой знае какъв изпълнителен директор. Може би е добър за някакво ниво на мидъл мениджър в УЕФА/ФИФА и в БФС.

Иначе сериозно ли мислите, че за мач от 1/4 на ШЛ ще се допусне да има повече хора в даден сектор от капацитета му? Или ще разрешат да се блокират пътеките или изходите?
Конкретно сектора с агитката на домакините в Дортмунд е по-особен и няма седящи места, което дава повече пространство за минаване.
Rail seats on the Yellow Wall
As with rail seats throughout Germany, there is a rail every two rows, eliminating the threat of crowd surges, and Jens was able to confirm that no supporter had ever suffered an injury here since the rail seats were installed in 1999. The ratio between seats and fans is approx 1:1.7, meaning that even when the Yellow Wall is full, there’s no threat of overcrowding.


Не съм казал, че са допуснали да има повече хора. Просто на телевизионното излъчване изглежда, че няма никакви пътеки и сектора си е пълен.


Доколкото помня, Борусия са задължени да слагат седалки на въпросната Жълта стена за мачовете в ЕКТ, ерго въпросът ти си е съвсем на място - в ЕКТ, хеле пък 1/4 финал в ШЛ, е абсолютно забранено да има места за правостоящи
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Киро Пора
Мнения: 327
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Киро Пора » 17 апр 2024 16:46

От миналата година, УЕФА разреши правостоящи в няколко държави - https://www.dw.com/en/europe-wants-to-s ... a-62618330

На линия
Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2835
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот futbolqga » 17 апр 2024 17:04

Понеже стана дума за Сдружението, пък колегата Тристан така и не каза какви ги вършат там, реших да погледна колко истина има в думите на блюстителя на прозрачността Митето Костадинов, който в началото на годината в един подкаст отрече всички слухове за отлив.

Гледам, че Сдружението е имало общо събрание, но ги е хванало срам да качат протокол, каквато е обичайната практика. За сметка на това, финансовото им отчетче не лъже - общо 100 хил. от членски внос за миналата година, или общо точно 500 члена. Интересното е, че симпатягите са изхарчили 60 хил., или общо 60% от всички дарения за годината, за дейности, различни от дарения към клуба.

Гледайки числата, очертава се сдружението в близко време да сгъне цирка съвсем, след като вече и сайтът им умря. Откраднаха, каквото успяха, ама вече няма достатъчно наивници, май.

Киро Пора
Мнения: 327
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Киро Пора » 17 апр 2024 17:28

Сдружението е обърнало краката тотално. Дори в тези дни, когато бележим исторически загуби, те пак не могат да привлекат някакви симпатии и мисля, че това казва достатъчно. Не знам кой с мозък, малко повече от нужния да ходиш в права линия е решил, че с такива лица в управата на сдружението ще се придобие масовост. Кой нормален иска да се асоциира със СЗ и наркодругарите им. Язък за идеята, иначе, защото е хубава и носи малко романтика.

Иначе ЛнЛ играят много удобна роля на плашило - "ако не е Наско, Младежа ще вземе акциите", което е перфектно за сегашното ръководство.

На линия
Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2835
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот futbolqga » 17 апр 2024 17:40

Сираков току-що потвърди, че Кордоба е пътник. Един от двамата футболисти в този отбор изчезва. Остава да видим Маринчо...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: drvasko98, futbolqga, vlong и 40 госта