Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 21 яну 2019 08:58

modor написа:
miro_rz написа:Вие не се спрахте , след Стойчо Стоев и Ивайло Петев сега и Дерменджиев . Някой ден да не видим и Бруно Рибейро !

Дерменджиев е добър треньор и ще видите това в Европа на лято !

Нека първо да видим дали ще играем там. Евентуално и бараж ни чака :lol:


Само да не се обърка и да дойде с анцуг и шуба на Лудогорец на първата тренировка. :)

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 21 яну 2019 09:00

Serafim написа:
modor написа:
miro_rz написа:Вие не се спрахте , след Стойчо Стоев и Ивайло Петев сега и Дерменджиев . Някой ден да не видим и Бруно Рибейро !

Дерменджиев е добър треньор и ще видите това в Европа на лято !

Нека първо да видим дали ще играем там. Евентуално и бараж ни чака :lol:


Само да не се обърка и да дойде с анцуг и шуба на Лудогорец на първата тренировка. :)

Нещо като Кокала в Локо Пловдив :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот bilyaletdinov » 21 яну 2019 09:06

Първите действия на Павел Колев вдъхват доверие. Много правилно се разделя с треньора. Добро решение и за двете страни. Няма смисъл да се губят 6месеца.
Дали Дерменджиев ще се справи при нас? Трудно е да се каже. Факт е, че при него Разград играха най-качествения си футбол.
Да видим следващите стъпки на Колев. Всички очакваме нов СТД и шеф на школата.
Както и да кажем довиждане на Усмивката и Вангелий.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3319
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот groti » 21 яну 2019 09:14

miro_rz написа:Вие не се спрахте , след Стойчо Стоев и Ивайло Петев сега и Дерменджиев . Някой ден да не видим и Бруно Рибейро !

Дерменджиев е добър треньор и ще видите това в Европа на лято !


Не ви следях отблизо, та какво би казал за дисциплината при Чичо Гошо? Вашите звезди как го приемаха? И защо го разкарахте 2 пъти?
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21183
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 21 яну 2019 09:19

Гласувах, че нямам мнение.
Одобрявам смяната на Иванов и Русев, както и на Боримиров. За Славиша съм на кантар.

За Черепа... То или ще е комунист или ще е мафиот (бащицата ни). Комунистите (Русев, Батков, Лупи) не са им техни парите - обикновени крадци. Не знаят как да ги управляват, а и не ги интересува - не са техни. Мафиотът (Ганчев, Черепа)- поне се е потрудил за тях. :lol:
Павел Колев. Има впечатляващо CV. Има добър опит като организатор и като администратор. Супер важно. Другото - ще видим. Това, че е левскар, въобще не е за подценяване. Технически не е, но, знаете.
Дерменджиев... Тук съм на голям кантар. Най-вече заради това, че от всичките титли на Лудогорец, само една или две бяха без помощ на съдиите, и е трудно да се каже. Като стил е малко като Гочето - добър тактик, но понякога твърде консервативен... А и ми се искаше да видя "Левски" със Славиша пролетта. И поначало честите треньорски смени не са ок. Дано поне този го оставят. Добър-лош, да го оставят. Едно съм сигурен. С Дерменджиев "български "Левски" пак няма да видя. Кой знае, де. Дано.

Дано не продадат Костов и запазят Давид и Милош. И да продадат Обертан.

Лично аз бях за треньор Мъри и шеф Наско. Наско и Черепа щяха да са много добра двойка - и двамата хищници.
Последна промяна от metodito на 21 яну 2019 09:27, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот wilge » 21 яну 2019 09:26

Бъдещето ще покаже дали Левски ще е по- успешен с Дерменджиев, но този ход на ръководството е повече от правилен. Първоначално имах доверие на Славиша и вярвах на желанието и възможностите му. Но след офертата от Латвия главата му се размъти. Тези неуспехи не са плод на случайността. Той не изпусна юздите, той целенасочено заряза отбора. Мислите му витаеха по прибалтийския бряг. То не бе холестерол, то не бяха други причини. Мислех, че е различен тип човек, мъжкар. А той зад гърба на ръководството преговарял с други. Пълно разочарование. От постъпката му. Футболни качества явно има. Морални- не. И този фалшив вой, че не му водят исканите от него играчи. И аз да бях, и аз нямаше да му водя. Защото след четири месеца като си бие камшика и дойде нов треньор какво става? Да е жив и здрав! Щом в Прибалтика ще му е по- добре нека ходи там. Но можеше като мъж да каже, че има предложение и смята да приеме. Левски по неговите думи е турболентно място, пък в национален отбор без претенции е уютно и спокойно. И толкоз. Защо изобщо ходи до Кипър? От Коледа до сега можеше новият треньор да си набележи играчи и вече да се подготвят с отбора. Като първи ход новите ръководители показват, че се заемат сериозно с отбора и няма да търпят никакви шикалкавения и половинчати работи. Но като се спомням първите думи на един който обеща козирка, титла и какво ли още не, не мога да съм спокоен. Все пак не забравям в коя държава живеем.

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот onegavon » 21 яну 2019 09:30

specter написа:Тоя Димитър Ганев ще е по-хубаво да не припарва изобщо до Герена, камо ли да го видим със синьо шалче. Специално от такива хора Левски няма нужда. Създадоха си някакъв клуб там 1948, за да дразнят преименуваните и като не им се получи, сега чрез нас ли ще опитват? Тоя е толкова тъмночервен, че ако наистина се окаже "силният човек на Герена" дори бих се замислил дали да не преустановя ходенето си на мачове. Това ще е безкрайно голяма гавра с нас, не знам дали го осъзнавате. Надявам се да е просто поредната простотия от Спортал.


Ами съблечете го бе! :)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21183
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 21 яну 2019 09:34

Има едно нещо, което е сигурно след промените - тирето се отлага! С Русев или по-точно този зад него, бавно и сигурно отивахме натам. Ако някой може да ми обясни обаче как стават тези промени. За пет години, това ще е на хартия четвърти собственик!!! Или може би всичко е фиктивно?

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот bilyaletdinov » 21 яну 2019 09:36

ОСлавиша няма как да си тръгне едностранно оъ Левски. Това, че бившите шефове са балъци и го оставиха да води отбори си е изцяло наш проблем. Факт е, че след като видя организационния батак реши да си бие камшика.
Правилно решение на Колев.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 21 яну 2019 09:47

Не съм особено въодушевен от смяната на Стоянович с Деременджиев, но както всеки нов треньор и той заслужава нужното търпение и време. Пък после ще го съдим според постигнатото. 8-)
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: rhaegar, Sstefanov и 63 госта