Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rhaegar » 28 мар 2024 08:12

Е да, десетокласник е къде къде по-престижно. Повече никой няма да каже нищо за Гонзо в това отношение.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21367
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 28 мар 2024 08:54

Тя дипломата, ако решаваше нещо...

Aronaks
Мнения: 840
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 28 мар 2024 09:08

Добре, как така се случи, че точно преди трите мача с първите три отбора, Левски е пълен с контузени и потенциално наказани поради картони? Имате ли някакво обяснение? Не трябваше ли тези картони да бъдат изчистени по-рано?

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2830
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот futbolqga » 28 мар 2024 09:34

Aronaks написа:Добре, как така се случи, че точно преди трите мача с първите три отбора, Левски е пълен с контузени и потенциално наказани поради картони? Имате ли някакво обяснение? Не трябваше ли тези картони да бъдат изчистени по-рано?

Картоните бяха изчистени по абсолютно перфектен начин, макар да не ми се вярва да беше планирано. Просто нямаме резервите, за да си позволим да "чистим" картони.

В момента единственият, който ни е важен и виси е Марин. Другите двама с по 4 картона са Келиан и Кристиян, но там съставът има най-голяма дълбочина (пък и двамата рядко играят едновременно, когато Кордоба е на линия).

Мен повече ме притесняват контузиите, но за повечето от тях нямаше какво да се направи. Половината отбори са сателити на Ловеч и Разград и срещу нас играят на кило кръв и метър кожа. Единствено при Лима проблемът дойде по естествен път, но там се очакваше - дойде при нас на кюфте, явно не спазвал никаква дисциплина.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rhaegar » 28 мар 2024 10:48

metodito написа:Тя дипломата, ако решаваше нещо...


Не решава, ама да изтъкваш като контра аргумент на подигравките, че всъщност е завършил десети клас, а не осми, е като да кажеш че някой политик не е откраднал 300 милиона, а само 270.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21367
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 28 мар 2024 11:09

Не знам конкретно как е в неговия случай, но да си учил до осми клас и до десети има разлика. Всички сме били ученици. Най-важното при Иванов е, че е управлявал структури и хора. И щом нито "Левски", нито Локо Пд не се се затриха при неговото управление, значи има все пак някакви качества. А не знам, за да заема тези позиции не се ли изисква висше? Просто ми е несъстоятелно с целия този шум около "несбъдналото се розово бъдеще" с Берба. Както и преди посочих - Киро Тъпото. Ма той е млад (не знам откога неопитността е гаранция за успех на ръководна длъжност), той знае езици (това...ок, полезно е, но не е достатъчно), бил е на "Запад". Това последното много като го чуят мед им капе от устата. Бербатов - изборът на националнихилистите. Лично аз бях за Касабов. Но самият той ми изглеждаше все едно на сила се е кандидатирал.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3987
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Странджата » 28 мар 2024 13:01

Мисля, че ключът от палатката е, че Гонзо по всяка вероятност е завършил като частен ученик. Но това е напълно законна форма, за разлика от дипломирането на редица прависти от ЮЗУ например. И не прави най-малкото чест на адвокат като този, който се изказа, да твърди за някого, че бил без диплома, при положение, че Гонзо е завършил висше образование (то също може да се завърши задочно, но трябва все пак да те има във всички протоколи например, а не като в горните случаи). Та проблемът с образованието на Гонзо още веднаж показва що за народ сме. Половината са завършили по милост, те даже не са били и частни ученици, та да се явяват поне формално на изпит, а в училищата са им писали тройки и без да са ходили даже - само са се появявали от време на време. Ама не - този или онзи били неграмотни! Като че ли някой от тези все грамотните може да обясни разликата между сега вече може да пише и така вече може да пише ..
А и оставка и вън не са правописни проблеми и не искат кой знае какво образование, освен ако не се наложи да са в изречение ...

csimoen2
Мнения: 585
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот csimoen2 » 28 мар 2024 14:44

metodito написа:Не знам конкретно как е в неговия случай, но да си учил до осми клас и до десети има разлика. Всички сме били ученици. Най-важното при Иванов е, че е управлявал структури и хора. И щом нито "Левски", нито Локо Пд не се се затриха при неговото управление, значи има все пак някакви качества. А не знам, за да заема тези позиции не се ли изисква висше? Просто ми е несъстоятелно с целия този шум около "несбъдналото се розово бъдеще" с Берба. Както и преди посочих - Киро Тъпото. Ма той е млад (не знам откога неопитността е гаранция за успех на ръководна длъжност), той знае езици (това...ок, полезно е, но не е достатъчно), бил е на "Запад". Това последното много като го чуят мед им капе от устата. Бербатов - изборът на националнихилистите. Лично аз бях за Касабов. Но самият той ми изглеждаше все едно на сила се е кандидатирал.


По време на управлението на Гонзо в Левски се тръгна към трупането на дългове, скъпа селекция, аматьорски решения на всяко ниво - като цяло катастрофа!!!

В Локо Пд - същата работа.

Да искаш да управлява Касабов е чист мазохизъм, по-тъпо нещо скоро не бях чел, все едно си за Бобката, не знам футболно какво за теб е добре и/или зле...

Да кажеш, че примера от Запад не е работещ е още по-безмислен коментар, защото всички отбори от нашата "черга" се развиват главоломно, именно по начин и модел на работа от Запада!

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21367
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 28 мар 2024 15:06

csimoen2 написа:
metodito написа:Не знам конкретно как е в неговия случай, но да си учил до осми клас и до десети има разлика. Всички сме били ученици. Най-важното при Иванов е, че е управлявал структури и хора. И щом нито "Левски", нито Локо Пд не се се затриха при неговото управление, значи има все пак някакви качества. А не знам, за да заема тези позиции не се ли изисква висше? Просто ми е несъстоятелно с целия този шум около "несбъдналото се розово бъдеще" с Берба. Както и преди посочих - Киро Тъпото. Ма той е млад (не знам откога неопитността е гаранция за успех на ръководна длъжност), той знае езици (това...ок, полезно е, но не е достатъчно), бил е на "Запад". Това последното много като го чуят мед им капе от устата. Бербатов - изборът на националнихилистите. Лично аз бях за Касабов. Но самият той ми изглеждаше все едно на сила се е кандидатирал.


По време на управлението на Гонзо в Левски се тръгна към трупането на дългове, скъпа селекция, аматьорски решения на всяко ниво - като цяло катастрофа!!!

В Локо Пд - същата работа.

Да искаш да управлява Касабов е чист мазохизъм, по-тъпо нещо скоро не бях чел, все едно си за Бобката, не знам футболно какво за теб е добре и/или зле...

Да кажеш, че примера от Запад не е работещ е още по-безмислен коментар, защото всички отбори от нашата "черга" се развиват главоломно, именно по начин и модел на работа от Запада!

Хубав опит. Опитай пак. Ще ти се получи.
Когато Гонзо дойде в "Левски" Шиши беше започнал вече масирана атака къ Батков и бизнесите му. Положението беше опряло до кокала. Спомни си тогава и за футболистите. ;)
Да сравняваш Касабов, международник и юрист, администратор с опит, с вифаджията Боби е смешно.
Да вземеш опитен ръководител, който е натрупал умения и знания за управления там е едно. Да си мислиш, че някой, който е ритал топка на Запад ще е добър управник е все едно да мислиш, че отличен ученик ще бъде добър учител.
С Гонзо за директор е последното ни участие в групи в евротурнирите. С Гонзо за директор Локото става два пъти втори и играе в Европа.

csimoen2
Мнения: 585
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот csimoen2 » 28 мар 2024 17:43

metodito написа:
csimoen2 написа:
metodito написа:Не знам конкретно как е в неговия случай, но да си учил до осми клас и до десети има разлика. Всички сме били ученици. Най-важното при Иванов е, че е управлявал структури и хора. И щом нито "Левски", нито Локо Пд не се се затриха при неговото управление, значи има все пак някакви качества. А не знам, за да заема тези позиции не се ли изисква висше? Просто ми е несъстоятелно с целия този шум около "несбъдналото се розово бъдеще" с Берба. Както и преди посочих - Киро Тъпото. Ма той е млад (не знам откога неопитността е гаранция за успех на ръководна длъжност), той знае езици (това...ок, полезно е, но не е достатъчно), бил е на "Запад". Това последното много като го чуят мед им капе от устата. Бербатов - изборът на националнихилистите. Лично аз бях за Касабов. Но самият той ми изглеждаше все едно на сила се е кандидатирал.


По време на управлението на Гонзо в Левски се тръгна към трупането на дългове, скъпа селекция, аматьорски решения на всяко ниво - като цяло катастрофа!!!

В Локо Пд - същата работа.

Да искаш да управлява Касабов е чист мазохизъм, по-тъпо нещо скоро не бях чел, все едно си за Бобката, не знам футболно какво за теб е добре и/или зле...

Да кажеш, че примера от Запад не е работещ е още по-безмислен коментар, защото всички отбори от нашата "черга" се развиват главоломно, именно по начин и модел на работа от Запада!

Хубав опит. Опитай пак. Ще ти се получи.
Когато Гонзо дойде в "Левски" Шиши беше започнал вече масирана атака къ Батков и бизнесите му. Положението беше опряло до кокала. Спомни си тогава и за футболистите. ;)
Да сравняваш Касабов, международник и юрист, администратор с опит, с вифаджията Боби е смешно.
Да вземеш опитен ръководител, който е натрупал умения и знания за управления там е едно. Да си мислиш, че някой, който е ритал топка на Запад ще е добър управник е все едно да мислиш, че отличен ученик ще бъде добър учител.
С Гонзо за директор е последното ни участие в групи в евротурнирите. С Гонзо за директор Локото става два пъти втори и играе в Европа.


Само ти споменавам Китамбала ти става ясно...
А да искаш този Касабов - значи искаш да си останем 15 години назад, аман от такива "опитни" динозаври...

Никъде не съм споменал Бербатов, но ако го сравняваме с Касабов - познат е по цял свят, учредил Фондация, има познанства навсякъде и т.н.

Не може ли да разбереш, че Касабов е равно на досегашното ръководство.

Отговори ми с ДА или НЕ - Харесва ли ти управлението на БФС последните 18 години?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: alexdb, bubka, CSKA_99, darkblue67, drvasko98, groti, icemanbg33, kolokolo, metodito, miro_rz, Reckless, scooool, tiamat и 162 госта