Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 19 юни 2018 11:06

Голяма загриженост от оранжевия лагер. Ще минем и без нея, мерси.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 юни 2018 11:09

шивача написа:Така като гледам всички отбори биха предпочели да се паднат с вас 8-) Вие сте им пътя към втори кръг. Но според мен ще продължите след кански мъки, без значение с кой ще играете.
То и срещу Сутиеска щяхме да имаме проблеми. :lol:
Левски се дъни срещу... Не точно слабаци ( отдавна българският футбол не е в позицията да е фаворит срещу който и да е, което разбира се е жалко и тъжно ) ... Но да ги наречем, срещу тимове без традиции в Евротурнирте.
Но това не се случва постоянно, въпреки твърденията на Левски-мразците.
Случва се средно през 2-3 години.
Тази година не е годината, в което това ще се случи.

По съм притеснен за догодина. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 юни 2018 11:10

Малта, Лихтенщайн и Андора са перфектни летни дестинации. 8-)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32567
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот 1914.1902 » 19 юни 2018 11:26

Само съперника на Левски е важен гледам , няма да се учудя , ако и във всекидневната тема на ЦСКА-София се коментира същото . :lol: :lol:

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот ivan56 » 19 юни 2018 11:54

Успех и на вас, в жребия.
И дано имате лек съперник от поставените, да го биете и да му вземете коефицента
Тия първите, който и да ви се падне, трябва да го отнесете.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12286
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 19 юни 2018 12:14

THE G.A.M.E написа:Малта, Лихтенщайн и Андора са перфектни летни дестинации. 8-)

Аз чакам да видя кога и къде точно ще гостуваме във втори кръг и арееееее - бой една седмица отпуска в чужденеция с любимия Левски. 8-) Билети, хотели, пътуване и другите подробности ще ги мисля в движение. Па ако недай Боже не стигнем дотам, ще си кесам из нашите курорти.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 19 юни 2018 12:40

Синята мачова фланелка за сезон 2018/2019 в продажба!
„Сини“ привърженици, от утре (20.06) след 9:00 часа в магазина на „Герена“, както и онлайн, ще бъде пусната първата пратка от официалната синя мачова фланелка за сезон 2018/2019.

Налични ще са размери от S до XXL от мъжкия вариант на цена от 89 лева, както и размери от XS до XL (от 6 до 15 години) за деца на цена от 79 лева.

Количествата са ограничени, като обръщаме внимание, че това е първата пратка, която клубът получава, и веднага пуска в продажба за своите привърженици.

За всички останали зареждания на официалната екипировка ще бъдете информирани своевременно!

Очакваме ви,

САМО ЛЕВСКИ!
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот шивача » 19 юни 2018 13:47

THE G.A.M.E написа:
шивача написа:Така като гледам всички отбори биха предпочели да се паднат с вас 8-) Вие сте им пътя към втори кръг. Но според мен ще продължите след кански мъки, без значение с кой ще играете.
То и срещу Сутиеска щяхме да имаме проблеми. :lol:
Левски се дъни срещу... Не точно слабаци ( отдавна българският футбол не е в позицията да е фаворит срещу който и да е, което разбира се е жалко и тъжно ) ... Но да ги наречем, срещу тимове без традиции в Евротурнирте.
Но това не се случва постоянно, въпреки твърденията на Левски-мразците.
Случва се средно през 2-3 години.
Тази година не е годината, в което това ще се случи.

По съм притеснен за догодина. :lol:

Виж ся, вие дори с Реал да играете ще отпаднете с няква гавра. Това е съдба. Тая година пак ще бъде същия цирк, няма как :!:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот LSFC 1914 » 19 юни 2018 13:48

шивача написа:
LSFC 1914 написа:
шивача написа:ако се паднат с тея, с палавото име, значи Съдбата им е приготвила нещичко :mrgreen:


Съдбата и на теб е приготвила нещо... да си вечен ГОРД ПРИПОЗНАВАЧ. :mrgreen: :geek:

Колега, пишеш ми се едно си със старческа деменция? Нищо няма в теб, затова не ти отговарям и на личните, щото ми идват олигофренски. Покажи някъв интелект, нещичко да видя поне, да ти обърна фнимание. ;)


Вижда се какъв интелект имаш... :lol: Фнимавай да не отпаднете преди жребия, припознавачо :!:

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Red_Neck » 19 юни 2018 14:29

1914.1902 написа:Само съперника на Левски е важен гледам , няма да се учудя , ако и във всекидневната тема на ЦСКА-София се коментира същото . :lol: :lol:

[offtopic]Стискаме палци да ви се падне грузинския колос "Чакай кур@, Сашке" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/offtopic]
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ugly bug, vlong и 116 госта