Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21268
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 17 юли 2018 15:05

Serafim написа:
metodito написа:
Даже и не знаеш за какво приказвам.



Е то това ти е другия лаф. Ние никога не знаем какво приказваш, какво искаш да каже, нищо не разбираме... :lol:


Я, кои сте "вие"? :lol:

Serafim
Мнения: 5214
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 17 юли 2018 15:07

Еми една немалка част тука, които не се хвърляме да обвиняваме ръководството, че саботира клуба, понеже Прохазка и Панайотов не получиха нови договори и не наричаме Спас Срас.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21268
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 17 юли 2018 15:22

Serafim написа:Еми една немалка част тука, които не се хвърляме да обвиняваме ръководството, че саботира клуба, понеже Прохазка и Панайотов не получиха нови договори и не наричаме Спас Срас.

О, ма те не са виновни, така ли? Е как да наречеш човек, който казва това? Човек, не се прави. Много добре и ти вече усещаш как стоят нещата, нали? Така, да видим:

- бойкот срещу Петрович.

Петрович беше назначен от Гонзо . Пари за селекция не му бяха осигурени! Факт ли е? Факт е. Пелето на интервютата как се държеше, когато го питаха за Люпко? Носеха ли се слуховете, че Спас преговаря зад гърба му? Ако е вярно, че е говорил с Мъри - нещо, което ме съмнява сериозно(Спас каза на Томето нещо от рода на "нищо старо не ща" или някаква такава глупотевина, при въпрос за Мъри и Наско. Бил говорил с Мъри? Тогава едно мисли, друго приказва), то това значи, че в действителност Е разговарял зад гърба му, защото номинално Спас дойде след назначението на Люпко. Факт ли е? Това с намалението на бонусите за победа? Факт ли е? Факт е. Атаките към Люпко, факт ли са, от една част от стадиона (знаем добре кои)? Колко загуби имахме с Петрович през сезона? НУЛА. Факт ли е? Факт е! На кое място ни остави? На първо, нали?

- назначението на Топузаков/Митов/Букрев/Пелето. Хайде сега искам аргументирано да ми обясниш техните назначения и положителната страна от присъствието им. ОБОСНОВАНО!

- премахването на позицията спортен директор.

- оставянето на Роси след фиаското за Купата и точковата разлика от ВТОРИЯ. Обясни това.

- и чак тогава идва безпринципното освобождаване на Васко, поведението на Красимир Иванов, всичко онова, което се случи около Роман - истинския капитан на отбора. Това обоснови също.

Та, кого да обвинявам за горните неща. Аз предвиждам и следния сценарий, който се прокарва вече. За единствен виновник ще бъде нарочен Делио. И ще се следва тази линия, докато не се намери виновника с партиен билет. Може да се спретне някое и друго комплотче. И така.
Последна промяна от metodito на 17 юли 2018 15:26, променено общо 1 път.

Serafim
Мнения: 5214
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 17 юли 2018 15:25

Тоя разговор сме го водили десетки пъти. Няма смисъл от повече, просто защото ще кажа същото. Наречи ме просто матросов и платен и да се приключва. :lol:

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Warped » 17 юли 2018 15:25

metodito написа:
Това с намалението на бонусите за победа? Факт ли е? Факт е.

Честно ако това е пречило на футболистите. ебати футболистите. А че Петрович го изгониха, да така е
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21268
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 17 юли 2018 15:29

Serafim написа:Тоя разговор сме го водили десетки пъти. Няма смисъл от повече, просто защото ще кажа същото. Наречи ме просто матросов и платен и да се приключва. :lol:


Така, искам обяснение на това, което те питам. Хвърляш ръкавицата, ок. Поемам я. Особено ще ми е интересно обосновано да защитиш назначенията на Митов, Топузаков, Пелето и Букарев. Да ми посочиш техните постижения и достойнства в професионален план и как присъствието им е допринесло за развитието на клуба.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21268
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 17 юли 2018 15:31

Warped написа:
metodito написа:
Това с намалението на бонусите за победа? Факт ли е? Факт е.

Честно ако това е пречило на футболистите. ебати футболистите.

Питаш при положение, че нямаха загуба през сезона? :? Не се видя да им е попречило...

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Warped » 17 юли 2018 15:33

Това все пак са бонуси не заплати!!?! И как така не са имали загуба през сезона??? Колко мача имаш предвид
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12192
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 17 юли 2018 15:34

metodito написа:Що се отнася до Прохазка, да!, това беше кретенско изпълнение и не го казвам само аз!


"Можех да остана в Левски, ръководството ми предложи договор. Имаше и няколко други отбора, които се интересуваха от мен, но там нямаше нищо конкретно. Но когато ми се обадиха от Виктория, реших на момента, все пак това е чешкият доминатор", заяви Прохазка и говори за раздялата си с Левски.

"Участието в Шампионската лига не беше решаващо за избора ми, то просто беше един бонус. Трудно ми беше да напусна, бях изградил страхотна връзка с феновете. Тръгнах си емоционално, но просто знаех, че имам нужда от промяна.Просто ми трябваше ново предизвикателство", заяви Прохазка.

Белким, така уголомено, го прочетеш някой ден. :!:
Последна промяна от TristaNNN на 17 юли 2018 15:34, променено общо 1 път.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Serafim
Мнения: 5214
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 17 юли 2018 15:34

metodito написа:
Serafim написа:Тоя разговор сме го водили десетки пъти. Няма смисъл от повече, просто защото ще кажа същото. Наречи ме просто матросов и платен и да се приключва. :lol:


Така, искам обяснение на това, което те питам. Хвърляш ръкавицата, ок. Поемам я. Особено ще ми е интересно обосновано да защитиш назначенията на Митов, Топузаков, Пелето и Букарев. Да ми посочиш техните постижения и достойнства в професионален план и как присъствието им е допринесло за развитието на клуба.


Аз съм го казвал десетки пъти, като половината от тях поне към теб.
Аз бях един от хората тук, които най-много защитаваха Петрович. Чак разни образи, като Синчеца и Лавината ме наричаха Петровист. После настанаха времена други да ме наричат матросов... :lol:

Заради това, че имаш тенденцията да драматизираш и когато човек те остави стигаш до някакви абсурдни крайности в конспиративните си теории и заради това, че си доста тесногръд и не допускаш някой да има различно мнение от твоето, отдавна си се дискретидитирал за една част от малката ни левскарска общност тук. Отделно от това обичаш да определяш хората, като послушници, следващи дадени директиви и се е случвало да обиждаш. Също така намирам футболните ти разбирания за доста абсурдни. Примерно за това, че никой вече не играeл с крила и с центрирания.
Поради всички тия неща (и поради това, както казах, че вече съм ти отговарял многократно), не мисля, че може да изискваш каквито и да е обяснения от мен, пък и обосновани, на всичкото отгоре. :)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта