Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот JackPackage » 14 авг 2018 11:15

koisa написа:
JackPackage написа:"Не знам", не знам дали знаеш но след като продадохме Мапуку, той е с няколко месечна контузия там, не съм сигурен дори дали е изиграл и 1 мач за новия си отбор (в момента също го дават с контузия до края на август) :roll:

Ако бяхме отказали тези 200-300 или колкото бяха там хиляди евро и ние го държахме контузен при нас пак щеше да се почне как клуба се ощетява, задето не продаваме за такива пари чуплив играч и само му плащаме заплатата (спр. Ривалдиньо) :roll:

Че той не се ли контузи в Китай? Едва ли са толкова глупави китайците да вземат контузен играч... Освен това няма гаранция, че същата контузия щеше да го сполети тук. Предвид с какви нападатели останахме, за мен все още е грешка продажбата му!

А каква е гаранцията че тази контузия (ако става въпрос за хронични проблеми каквито слухове имаше) нямаше да се появи при нас :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот specter » 14 авг 2018 11:22

С какво пък чак толкова го запомнихте Мапуку, което сегашните ни нападатели не правят? :roll: В 26 мача - 9 гола и 1 асистенция. Головете му са срещу Пирин (4), Славия (1), Дунав (2) и Сутиеска (2). Асистенцията му също срещу Дунав. Беше идеален за резерва, но нищо повече, а такива и сега си ги имаме в изобилие...
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот delqnski47 » 14 авг 2018 11:24

specter написа:Това се появи в сайта на "Труд" вчера. Не знам ръководството ни как я мисли, но много да внимават каква ще им е следващата реакция към тази откровена повърня, която са изляли върху клуба ни тея псевдо журналистчета. Откровено си ни взеха за ташак и тук реакцията вече трябва да се превърне в действие, а действието в завеждане на съдебно дело :!: :!:


И за какво ще ги осъдиш? :lol: :lol: За цитат...така ли? :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот specter » 14 авг 2018 11:27

delqnski47 написа:
specter написа:Това се появи в сайта на "Труд" вчера. Не знам ръководството ни как я мисли, но много да внимават каква ще им е следващата реакция към тази откровена повърня, която са изляли върху клуба ни тея псевдо журналистчета. Откровено си ни взеха за ташак и тук реакцията вече трябва да се превърне в действие, а действието в завеждане на съдебно дело :!: :!:


И за какво ще ги осъдиш? :lol: :lol: За цитат...така ли? :lol:


Не е хубаво да се пробваш да се присмиваш на някого, когато не си разбрал напълно конкретната ситуация, защото така смехът се обръща срещу теб. ;)
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот delqnski47 » 14 авг 2018 11:30

specter написа:
delqnski47 написа:
specter написа:Това се появи в сайта на "Труд" вчера. Не знам ръководството ни как я мисли, но много да внимават каква ще им е следващата реакция към тази откровена повърня, която са изляли върху клуба ни тея псевдо журналистчета. Откровено си ни взеха за ташак и тук реакцията вече трябва да се превърне в действие, а действието в завеждане на съдебно дело :!: :!:


И за какво ще ги осъдиш? :lol: :lol: За цитат...така ли? :lol:


Не е хубаво да се пробваш да се присмиваш на някого, когато не си разбрал напълно конкретната ситуация, защото така смехът се обръща срещу теб. ;)

Че отговорът на ''Труд'' е все едно я писал първокласник е факт. :lol: Но не разбрах само кво съдебно дело ще им завеждаш.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 14 авг 2018 11:31

JackPackage написа:
koisa написа:
JackPackage написа:"Не знам", не знам дали знаеш но след като продадохме Мапуку, той е с няколко месечна контузия там, не съм сигурен дори дали е изиграл и 1 мач за новия си отбор (в момента също го дават с контузия до края на август) :roll:

Ако бяхме отказали тези 200-300 или колкото бяха там хиляди евро и ние го държахме контузен при нас пак щеше да се почне как клуба се ощетява, задето не продаваме за такива пари чуплив играч и само му плащаме заплатата (спр. Ривалдиньо) :roll:

Че той не се ли контузи в Китай? Едва ли са толкова глупави китайците да вземат контузен играч... Освен това няма гаранция, че същата контузия щеше да го сполети тук. Предвид с какви нападатели останахме, за мен все още е грешка продажбата му!

А каква е гаранцията че тази контузия (ако става въпрос за хронични проблеми каквито слухове имаше) нямаше да се появи при нас :roll:

То подобни слухове имаше цяла година и за Рошу, но се оказа повече треньорска контузия, отколкото хронична... Сега сигурно си цъка в Румъния.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

drvasko98
Мнения: 6927
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот drvasko98 » 14 авг 2018 12:42

specter написа:С какво пък чак толкова го запомнихте Мапуку, което сегашните ни нападатели не правят? :roll: ..


Със срамният факт, че това е играчът, поради който от 8 години насам имаме преодолян един противник в ЕКТ. надявам се другият сезон да забравим този факт.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 14 авг 2018 14:01

Доколкото разбрах, тирето също са искали Райнов преди 2 седмици, но той е отказал да играе при тях. 8-)
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 14 авг 2018 15:02

Българският защитник на Фиорентина Петко Христов ще трябва да почака, за да получи възможност да се докаже в първия отбор на "виолетовите". Клубът смята да го преотстъпи за новия сезон.
Според известния италиански журналист Джанлука Ди Марцио той ще играе в Серия С. Петко ще премине в Тернана, който през миналия сезон завърши последен в Серия Б и изпадна.
През лятото българинът бе взет на лагера в Моена от треньора Стефано Пиоли, който искаше да прецени развитието му и да вземе решение дали да разчита на него. Говореше се, че ако Пиоли реши, че той има нужда от трупане на опит извън Флоренция, може да го прати да игра за Кремонезе в Серия Б.
След смъртта на капитана на "виолетовите" Давиде Астори Петко дори имаше надежда да влезе трайно в първия отбор, но изглежда, че клубът е преценил, че той има нужда да натрупа повече опит, преди да се бори за правото си да играе в Серия А.

Не за друго, ами понеже тук ми проглушиха ушите как Дебелия Венци продавал супермегаталанти на супермегацени.
Аз,лично, виждам поредния Марио Кирев... Или Вутов...

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот specter » 14 авг 2018 15:26

koisa написа:Доколкото разбрах, тирето също са искали Райнов преди 2 седмици, но той е отказал да играе при тях. 8-)


Аз доколкото знам Райнов е левскарче, така че нищо чудно... 8-)
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 105 госта