Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот JackPackage » 17 юли 2018 16:21

Stailio написа:Метката и за селски кмет не става. Нещата са му тъмна Индия.

Много му е трудна играта деба... :| :oops:
Повече щеше да му отива да е фен на тирейците :roll: :?
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21357
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 17 юли 2018 16:28

JackPackage написа:
Stailio написа:Метката и за селски кмет не става. Нещата са му тъмна Индия.

Много му е трудна играта деба... :| :oops:
Повече щеше да му отива да е фен на тирейците :roll: :?


Е, тука се пооляхте лекинко.

LM10
Мнения: 739
Регистриран на: 13 юли 2018 17:50
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот LM10 » 17 юли 2018 16:35

Чудя се защо още ги дъвчете Васко и Роман. След привличането на Тиам първият стана дълбока резерва, а словакът реши да направи крачка напред и да играе в ШЛ. Да Панайотов е по-добър от Белмонт, както и Прохазка като бек ще създаде повече опасности пред противниковата врата отколкото Кабрал и Пиргов е по-добър от Белаид, ама не му се искаше да бъде дълбока резерва. Така че на Васко решението може да е продиктувано от същата причина, защото трудно би помирисал терен, когато Тиам е здрав и не е наказан.

Пък и кой знае какво се върти из главата Роси, може повече да си харесав Кабрал и Белмонт :mrgreen: :mrgreen:
Последна промяна от LM10 на 17 юли 2018 16:40, променено общо 1 път.
Изображение

csimoen2
Мнения: 585
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот csimoen2 » 17 юли 2018 16:39

groti написа:
metodito написа:За мен има два възможни варианта оттук-нататък. Айде, три. :mrgreen:

Първи. Отстраняваме или не Вадуц, Роси лети още в сряда. Назначава се някой измежду Гочето, Ясен, Люпко, Стойчо (аз знаете за кой съм). Понеже нямаме даже достатъчна бройка титуляри, и най-вероятно Спас няма да даде пари за нови, интегрират се Дидо - за резерва на централните защитници (този несретник Белаид не трябва да помирисва терен), Пепи Иванов за заместник на Полачек, Илийката на мястото на Кабрал. Митрев, Йерсо и Белаид се оставят да тичат за здраве. Те и без това, друго не правят. Всъщност, не, Митрев и Белаид неведнъж са навредили. Само така ще бъде спасен сезона.

Втори. Оставя се Роси. Отписваме сезона, играем във втората седмица.

Трети вариант. Краудсорсваме едно събличане на Роси и минаваме към вариант 1. :mrgreen: Лошото е, че има вероятност да ги набие. :lol:

Ако обаче, Спас уволни Роси и назначи пак някакъв такъв - значи е ясна работата. Много е важно ако бъде уволнен, да бъде сложен някой, на когото му е позната обстановката на Герена. А не някой, който тепърва ще му разказват къде е дошъл.


Да..дайте да въртим едни и същи нон стоп. Сръбският алкохолик, Стойчо, Ясен и Гочето (wtf??). Ама къде забрави Грозданов, Грозни? Вариантите са два : 1- отстраняваме туристите и всички си затварят устите. 2- Отпадаме геройски с пореден подвиг и статисти като Кабрал и Белмонт изчезват. Роси изчезва. Назначава се нов треньор - по възможност чужденец и за пореден път отписваме сезона и градим отначало.
А, има и друг вариант - независимо от резултата днес Спас и Краси се хващат да работят яко. Намира се СТД (не Сираков, както ще ревнат много), взимат се още 2-3 истински футболисти (не като изредените преди няколко реда). Ако се прецени се взима нов треньор, ако не се вземе нов се говори сериозно с Роси да разбере какво точно е Левски в България и се продължава.


независимо от резултата днес Спас и Краси се хващат да работят яко. [/quote]

Ако до момента двамата не са "работили яко" - значи са в Левски за кеф и заплата, оттук следва и двамата ВЪН!!!


се говори сериозно с Роси да разбере какво точно е Левски в България и се продължава.[/quote]

Ако стигнем до момента, след 1 година ръководене на отбора, загубен финал, на безброй точки за първи и втори, след отчайващо слаб първи мач за новият сезон (и то в Европа) да обясняваме на Роси какво и как е Левски - смятай той за какви ни има..
Това не е сериозно даже да си го помислиш...

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот groti » 17 юли 2018 16:39

metodito написа:И аз не съм ок с фейковете ви, ама това е форум и всеки може да си "мели" каквото иска, стига да не е с нецензурна лексика. И "алкохолик" ще го наричаш, когато му стигнеш успехите. Дотогава нали знаеш какво може да направиш? Що се отнася до Прохазка, да!, това беше кретенско изпълнение и не го казвам само аз! Това беше типа играч, който много ни липсваше във Вадуц - който да поеме отговорността и да промени нещата - така, както го е правил не един и два пъти! Но в мъглата, която заслепява очите на няколко човека тук, не могат да разберата каква щета беше това за отбора и за клуба! Или просто заслепени в защита на Срас и Дельо, никога няма да го признаят. Понеже директивата е такава!!!

И за Петрович също беше такова! Защото той щеше да ни направи шампиони и да изгради отбор, но явно на мнозина това не им се понрави! Виждам и на теб така! На теб въобще май не ти стига сивото вещество да осъзнаеш за какъв треньор става дума.


Честно..нещо последната година и ти и делянски яко се вкарахте във филма. Ти май си прекалил с Цайтгайст и като феновете на онзи покойния отбор виждаш директиви навсякъде. Смешна работа :) Няма да влизам в малоумни и излишни обяснения кой какъв е, какво е правил през годините, как се е изнизал, кога, какво е говорил и т.н. Никой не оспорва треньорските качества на сръбската скара - най-добрият треньор стъпвал в България..но като човек е кофти.
Иначе ме разпозна.. аз не искам Левски да стане шампион защото взимам пари от брат ми ГГ за създавам раздор и дезориентация във форума на ГОНГ :lol: Ти си единственият трезво мислещ и неразбран гений в този форум. След години ще ти създадат паметник посмъртно, щото нали гениите и новаторите не ги оценяваме докато са живи :lol: :lol:
За Роман вече няма какво да се каже. Човекът избра да играе в ШЛ за повече пари, на по-хубаво място и срещу по-добри отбори. Общо взето щеше да е пълен тъпак ако не го беше направил. Дали щеше да промени мача.. не знам. То и Паулиньо щеше... и Обертан щеше ако не се опитваше да влезе с топката във вратата. И кабрал щеше, ако се беше контузил на загрявката. И Стаси щеше ако изобщо не беше излизал и си бяхме останали с 10 човека. И Роси щеше, ако си беше наредил отбора правилно и го беше мотивирал. И Спас щеше ако беше купил играчите, които Роси искаше.. ама вече няма. Каруцата се обърна.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12290
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 17 юли 2018 16:51

groti написа:....Дали щеше да промени мача.. не знам. То и Паулиньо щеше... и Обертан щеше ако не се опитваше да влезе с топката във вратата. И кабрал щеше, ако се беше контузил на загрявката. И Стаси щеше ако изобщо не беше излизал и си бяхме останали с 10 човека. И Роси щеше, ако си беше наредил отбора правилно и го беше мотивирал. И Спас щеше ако беше купил играчите, които Роси искаше.. ама вече няма. Каруцата се обърна....

И Борислав Стойчев щеше, че едва ли би пропуснал да вкара топката, барабар с двама защитници във вратата при ситуацията на Яблонски. И Ники Кръстев щеше да хване гола, че са му по-дълги ръцете. И Алекс Боримиров щеше да играе по-добре от Кабрал на крилото. И Сашо Александров Алвеша с шпагат щеше да е вдигнал негъра с всичките му крака във въздуха още преди оня да си е нагласил топката за стрелба. И Гонзо щеше да вкара положението на Буш, сигурен съм!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21357
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 17 юли 2018 16:57

Нищо не ми е ставало. В последните няколко месеца настъпи странна промяна в този форум. От какво е продиктувана няма да спекулирам... Няколко човека тук, още преди няколко месеца почнаха да изразяват недоволство към Роси. Аз самият не бях от тях. Все пак човекът сега беше дошъл. Даже напротив възхвалявах страхотната игра в дефанзивен план и се опитвах да си обясня някакви неща в поведението и воденето на мачовете на Роси, които впоследствие си обясних. За съжаление. Та, тези малцината, които се изказваха против Роси, на тях се нахвърляха вкупом по няколко човека. Бяха наричани "мрънкалници", "чорбари" и какво ли не. Нарича се swarm trolling мисля - подобни атаки. Всеки дръзнал да изкаже мнение срещу някой от ръководството беше анатемосван. А самите тези хора използваха една и съща лексика, поведение и тъ нъ. Така. Когато водещи футболисти и ръководители от миналото на "Левски" почнаха да се изказват критично към управлението на "Левски", те бяха веднага анатемосани - "физкултурници", некадърници, изсипа се такава помия, пич, такава помия с каквато не са ги заливали и най-големите анти-левскари. В този форум даже pin-наха един парцал, който може да го прочете всеки. Значи, мнението ми за хора като Курдов и Гиби... не искам да го споделям, но Мъри да бъде така оплюван, обиждан. От свои. Днес се публикуват мнения на Фифи Перото и Аладжов. И те ли са некадърници, драги господа?

И да не ги обобщавам в една група? Да не ги бъзикам? О, не гъдела е много голям. Фактът, че се активизираха един-двама така днес е много показателен.

А на това дете скъпо там, де ме изкарва припознавач. Пич, те си боготворяха Лупи и боклукчиите и всички онези, които ги убиха впоследствие, а всеки несъгласен - отлъчван! На нещо да ти прилича? Айде със здраве. И успех с амбразурата. И това с амбразурата не е за всеки, а само за тези, които се засягат. Ако някой ти каже, че си глупак, а ти не си, най-логичното е да не ти пука. Ако си глупак, ще се обидиш. ;)
Последна промяна от metodito на 17 юли 2018 17:04, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Балкански Орел » 17 юли 2018 16:59

Човек като ви чете ще си помисли, че с Прохазка сме взели 2-3 титли и някоя друга купа.Голям Бог го изкарахте, колко мача срещу ЦСКА (Литекс) загубихме, когато той е бил титуляр и е бил невидим, срещу Лудогорец, Ботев и т.н.
Ако тоя човек е причината да падаме от Вадуц, направо да закриваме клуба ебах му майката.
[center]Levski & Lazio[/center]

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 17 юли 2018 17:11

А най-интересното е, че Методи казва, че се били активизирали един-двама точно днес. А той самия хвърля съчки в едва телеещия огън с дежурното "Васко и Роман" и после като пламне пожар... не е виновен. :lol:

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21357
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 17 юли 2018 17:20

Не съм се крил и не мисля да го правя. Утре обаче тук ще стане мазало като отстраним Вадуц днес. И дано си разбрал това, което написах за "амбразурата". Казах ти да не се засягаш, ама не се усети.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto и 146 госта