Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sinfen14 » 23 май 2018 15:50

metodito написа:Това, което каза за Йорга ми направи супер лошо впечатление, но статистиката, не знам дали е вярна, човек. За Хайдук е вярна! И за 0-1 с Лудогорец е вярна.

http://fpleague.bg/bg/live?matchID=3986
Тук е най-точна,понеже се следи и отича статистиката,на живо по време на самия мач.За първенство и купа,взимай под внимание статистиката оттук.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 23 май 2018 15:52

sinfen14 написа:
metodito написа:Това, което каза за Йорга ми направи супер лошо впечатление, но статистиката, не знам дали е вярна, човек. За Хайдук е вярна! И за 0-1 с Лудогорец е вярна.

http://fpleague.bg/bg/live?matchID=3986
Тук е най-точна,понеже се следи и отича статистиката,на живо по време на самия мач.За първенство и купа,взимай под внимание статистиката оттук.


Да, тази звучи доста по-логично.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13727
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Red_Neck » 23 май 2018 16:28

Serafim написа:
Red_Neck написа:
Popokatepetal написа:Като сме по темата, какво става с вашата двустранна игра с Ливърпул.....

Не знам, но при нас няма половин година официални двустранни игри, ... 17 точки разлика са показателни ;)


Показателно е, че говорехте за купа и титла, сякаш имате някакви футболни аргументи. А се видя, че нямате нито за едното, нито за другото. Още по-показателно е, че си намерихте изкупителните жертви в лицето на треньорското ръководство и някои играчи. Говорете си за точки и разлики, ние поне не сме си правили илюзии, че сме нещо повече. Обаче за вас ей така ще минат годинките, 2-3-5... в приказки за директиви, договорки можеду Левски и Лудогорец, БФС, УЕФА, ФИФА, ФУФА и тн. Нищо чудно през 2019 1948 да са в ППЛ. Тогава ще рязко ще нарастнат "вечните дербита". :lol: :lol: :lol:

:mrgreen: :mrgreen:
... не бе, нямаше договорки :)
Имаше само шпалири, наколенки, целуване на задници, лъскане на перуката на Боби и т.н. :)
Дори не е унизително да бъдеш част от сателитната система на Киро, ... предполагам :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Popokatepetal
Мнения: 676
Регистриран на: 22 апр 2013 22:12
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Popokatepetal » 23 май 2018 17:56

Red_Neck написа:
Serafim написа:
Red_Neck написа:
Popokatepetal написа:Като сме по темата, какво става с вашата двустранна игра с Ливърпул.....

Не знам, но при нас няма половин година официални двустранни игри, ... 17 точки разлика са показателни ;)


Показателно е, че говорехте за купа и титла, сякаш имате някакви футболни аргументи. А се видя, че нямате нито за едното, нито за другото. Още по-показателно е, че си намерихте изкупителните жертви в лицето на треньорското ръководство и някои играчи. Говорете си за точки и разлики, ние поне не сме си правили илюзии, че сме нещо повече. Обаче за вас ей така ще минат годинките, 2-3-5... в приказки за директиви, договорки можеду Левски и Лудогорец, БФС, УЕФА, ФИФА, ФУФА и тн. Нищо чудно през 2019 1948 да са в ППЛ. Тогава ще рязко ще нарастнат "вечните дербита". :lol: :lol: :lol:

:mrgreen: :mrgreen:
... не бе, нямаше договорки :)
Имаше само шпалири, наколенки, целуване на задници, лъскане на перуката на Боби и т.н. :)
Дори не е унизително да бъдеш част от сателитната система на Киро, ... предполагам :)


Сега това ли са новите опорни точки? Били сме сателит на Гела. Аз като гледам нашата статистика срещу Разград и я сравня с тази на мъртвеца пак срещу тях, то ако ние сме им сателит, вие трябва да сте им наложница.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14933
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот miro_rz » 23 май 2018 18:38

Popokatepetal написа:
modor написа:Спира ги финала за шампионската лига :mrgreen: Иначе си бяха резервирали стаи в Хилтънчето.


Какво да се прави. Малшанс. На нашите юбилеи - Байерн, Бока, Лацио, а на техния - хеликоптер.

Добре , че беше мача с Лудогорец , че ако на тази дата бяха с Верея и армията щеше да им се види голяма ! :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3975
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Popokatepetal

Мнениеот Странджата » 24 май 2018 12:01

Е-е-е, ама и Пената - рейнджър! Кой ти го дава! То и титла преди десетина години щяха да им сипнат с хеликоптера, ама и тя се изгуби нейде като нашата, дето Славия щеше да ни я пуска с парашут :)

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3975
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Странджата » 24 май 2018 12:02

А сега по-сериозно - как ще коментирате думите на Ил.Илиев :
"Преценили са тогава, че няколко кръга преди края, на две точки от Лудогорец и преди финал за Купата, ще трябва да ме освободят, и го направиха. Сега в момента Левски е на 17 точки зад ЦСКА и на 24 от шампиона Лудогорец и считат, че ако се класират за Лига Европа, сезонът ще е успешен. При мен беше или и двете неща трябва да спечелим - титла и купа, или... провал. А тогава бяхме над 10 точки пред ЦСКА. С годините приоритетите на "Герена" са се сменили."

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 24 май 2018 12:17

Има кратка версия и по-дълга версия. Кратката е, че манталитета, идентичността на "Левски" беше подменена - с погрешно вземани решения, както и с нарочни инциденти, като "Казанската афера" ("Артур", да бе, да!), с погрешни назначения - на всички нива. С разбиване и на малкото ред, който беше оставен от Мъри и Наско. Именно Мъри го каза най-точно: "Левски" днес има отбор, но клуб (разбирай управление) няма.

Дългата версия... много неща се промениха за тези 10 години. А "Левски" вече беше почнал свободното падане и назначаването на Илиан беше едно първите падения. Преди това Гонзо започна да събаря. Но за тези години, българинът много се срина - опростачи се още повече, много народ се махна, много изчикчирика, овълчиха се други още повече. А с опростяването, ей такива като Борисов и Срас Русев (някои, включително и в този форум продължават да гледат лъскавата ябълка и не могат да проумеят, че всичко, което отвън прекалено лъщи, обикновено отвътре е кухо!) получиха подарък, защото българите сме все повече овце и не ни пука вече. И такива ми ти неща...

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3975
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Методито

Мнениеот Странджата » 24 май 2018 13:30

С една дума - всички , които твърдят, че Левски не е клуб, а е институция, са трагично прави - като всички български институции и той е рухнал в -- да не казвам в какво, че е светотатствено ... За съжаление не мога да не призная, че си много, ама болезнено много прав ...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 24 май 2018 13:38

Ами така мисля, а дали е така...

Иначе. Краси Иванов потвърди за Васко и Роман. Защо сега, защо така?
https://topsport.bg/levski/krasimir-iva ... ektor.html
Калпава работа!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, honda, olimpi, suni и 45 госта