Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23766
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот delqnski47 » 17 мар 2018 12:58

rhaegar написа:Нова "припознава" от интерес. Когато искаш хората да си платят за да гледат нашето първенство, не казваш ЦСКА-София. Може и да кажеш де, ама това отказва масата припознавачи от плащането на тия 5-6 лева месечно. Коя фирма би си причинила подобна финансова загуба? Гонг е собственост на Нова и нещата са същите.

Всичко е пари,това е положението.Почвайте да плащате двойна такса на телевизията,за да компенсирате нас,та да почнат да приказват за гмо :lol: :lol: :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 17 мар 2018 13:05

delqnski47 написа:Всичко е пари,това е положението.Почвайте да плащате двойна такса на телевизията,за да компенсирате нас,та да почнат да приказват за гмо :lol: :lol: :lol:


А вие що не спрете да мислите Литекс за ЦСКА? :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23766
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот delqnski47 » 17 мар 2018 13:10

rhaegar написа:
delqnski47 написа:Всичко е пари,това е положението.Почвайте да плащате двойна такса на телевизията,за да компенсирате нас,та да почнат да приказват за гмо :lol: :lol: :lol:


А вие що не спрете да мислите Литекс за ЦСКА? :lol:

Какво значение е кой какво мисли? : ) Какво мислите вие или какво мисля аз?Докато ''мислим'',то Лудогорец за 7-дма година ще стане шампион.Вие от 10 години нямате трофей.Ние 25 години се борим със задължения и глупости.ДЮШ-овете а нищо не стават.Националния - също.Това е положението.Пускаме Преслава.
Последна промяна от delqnski47 на 17 мар 2018 13:31, променено общо 1 път.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2688
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Der Schmarotzer » 17 мар 2018 13:21

delqnski47 написа:
rhaegar написа:
delqnski47 написа:Всичко е пари,това е положението.Почвайте да плащате двойна такса на телевизията,за да компенсирате нас,та да почнат да приказват за гмо :lol: :lol: :lol:


А вие що не спрете да мислите Литекс за ЦСКА? :lol:

Какво значение е кой какво мисли? : ) Какво мислите вие или какво мисля аз?Докато ''мислим'',то Лудогорец за 7-дма година ще стане шампион.Вие от 10 години нямате трофей.Ние 25 години се борим със задължения и глупости.ДЮШ-овете а нищо не стават.Националния - също.Това е положението.Пускаме Преслава и това е.

Както обикновено, нещо си се объркал - Литекс няма дългове, докато умрялото ЦСКА умря с дълговете си. Т.е. на него му е все едно дали има или няма дългове.
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 17 мар 2018 17:03

Der Schmarotzer написа:Както обикновено, нещо си се объркал - Литекс няма дългове, докато умрялото ЦСКА умря с дълговете си. Т.е. на него му е все едно дали има или няма дългове.

Литекс също има задължения - около 7 милиона + 8 за емблемата на ЦСКА.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2688
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Der Schmarotzer » 17 мар 2018 18:06

W84me написа:
Der Schmarotzer написа:Както обикновено, нещо си се объркал - Литекс няма дългове, докато умрялото ЦСКА умря с дълговете си. Т.е. на него му е все едно дали има или няма дългове.

Литекс също има задължения - около 7 милиона + 8 за емблемата на ЦСКА.

Ако това е вярно за 7 милиона задължения, означава ли, че току що пръкналото се ГМО е на всичкото отгоре и със задължения?
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 17 мар 2018 18:11

Der Schmarotzer написа:Ако това е вярно за 7 милиона задължения, означава ли, че току що пръкналото се ГМО е на всичкото отгоре и със задължения?

Вярно е, смениха името, но дълговете на Литекс останаха.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот onegavon » 17 мар 2018 18:36

Ти да видиш вашите колко са се насъбрали, ако случайно публикувате ГФО. Не, че вие практика. С тия новите звезди сте лепнали още някое милионче.
Апропо, нали пролетта почвахте ремонт или няма мангизи ?

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 17 мар 2018 19:25

groti написа:Потвърждавам . Нямам колега левскар, който да използва името ЦСКА за онова дето се подвизава в Борисова градина. Изобщо гаврата с припознавачите в работа е жестока

Абсолютно!
Утре мощно КЗЛитекс!!! :mrgreen: :mrgreen:
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 17 мар 2018 19:32

delqnski47 написа: Какво мислите вие или какво мисля аз?Докато ''мислим'',то Лудогорец за 7-дма година ще стане шампион.Вие от 10 години нямате трофей.Ние 25 години се борим със задължения и глупости.ДЮШ-овете а нищо не стават.Националния - също.Това е положението.Пускаме Преслава.

Ще станат за седми път, защото са най-добри. Независимо дали това ни изнася или не. Кой ни е виновен, че школите произвеждат аматьори и играчи за футсал, Лц ли?
Не смятам. На Герена 6 години строят зала за децата и все я няма. На Армията под вещото ръководство на Яръмов е пълна анархия и днес гледам поредна порция унизителни резултати за децата.
Свиквайте-така ще е!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: drvasko98, TristaNNN и 57 госта