Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот eelche » 21 юни 2018 00:05

Уволнихме Роси, махнахме ментетата Огретен,Фалшименто,Ривалдиньо и пенсионера Гомез, Русев хвърли акциите на феновете, стадиона е още кабрио, опа нещо...

Как стигнахме до жребия не е ясно?! :mrgreen: :geek:
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
Michael_Buble
Мнения: 554
Регистриран на: 30 яну 2018 19:11
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Michael_Buble » 21 юни 2018 01:30

Много хора ще ми се нахвърят, но предвид стратегията, която сме поставили и заплатите, които се дават в Левски, трябва да се гонят 4 победи в първите 2 кръга. Нужно ни е година след година да надграждаме коефициента, за да си открехваме все повече вратата към групите на Лига Европа и след 3-4-5 години да сме редовни участници. Само така можем да се изравним с Лудогорец.

Потребителски аватар
olfix
Мнения: 1122
Регистриран на: 13 авг 2010 17:28
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот olfix » 21 юни 2018 06:26

Мнението ми след вчерашната контрола е,че на Мартин Петков трябва да се дава все повече шанс!Отдавна не сме имали момче с толкова видим талант и на това отгоре с физически данни за футболист!

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4463
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот tiamat » 21 юни 2018 08:41

olfix написа:Мнението ми след вчерашната контрола е,че на Мартин Петков трябва да се дава все повече шанс!Отдавна не сме имали момче с толкова видим талант и на това отгоре с физически данни за футболист!


Наистина кефи момчето!

csimoen2
Мнения: 584
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот csimoen2 » 21 юни 2018 09:37

Колеги, някой ако е гледал контролата моля да даде мнение за Кабов и Боримиров, дали е имало въобще смисъл от преостъпването им?

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 21 юни 2018 09:46

csimoen2 написа:Колеги, някой ако е гледал контролата моля да даде мнение за Кабов и Боримиров, дали е имало въобще смисъл от преостъпването им?

Боримиров даже в Локо Сф не го искат, а с радост ни го върнаха. Можеш да си представиш за каква некадърност става въпрос.
Кабов - 17 мача в Ботев Вр, 0 гола, 0 асистенции. Щом в Б група е с такава "визитка", как мислиш ще вирее в ППЛ??
Конкретно за мача: и двамата - трагични! Старите кучета на ходом вкараха 4 гола. Кабов не се срещна 4 пъти с топката.
А това са мачовете, в които, УЖ, трябва да се доказват!
Някои казаха, че Кабов в Ботев бил играл "прилично". Само, че "прилично" и "не лошо" може да върши работа във Витоша, Септември, Пирин... В Левски - НЕ!

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот specter » 21 юни 2018 10:27

csimoen2 написа:Колеги, някой ако е гледал контролата моля да даде мнение за Кабов и Боримиров, дали е имало въобще смисъл от преостъпването им?


Аз гледах само първото полувреме, но blue avalanche ти ги е описал перфектно. На мен първото ми стигна да кажа със сигурност, че на Боримиров футболът му е крайно непонятен. Абсолютно безсмислен играч, който нямаше едно вярно отиграване нито в защита, нито в нападание и то срещу Хебър - отбор от "В" група. Безкрайно далече е от нивото на Левски и никога няма да бъде на това ниво - играч за отбор от "Б" група, където евентуално може и да се справи. Добре че е баща му, та да продължава да фигурира като име в Левски. Кабов го запомних само с един горе-долу добър удар отблизо към средата на първото. Друго не мога да кажа за него, може би е показателно, не знам.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

vvessel
Мнения: 4206
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот vvessel » 21 юни 2018 10:58

olfix написа:Мнението ми след вчерашната контрола е,че на Мартин Петков трябва да се дава все повече шанс!Отдавна не сме имали момче с толкова видим талант и на това отгоре с физически данни за футболист!

На какъв пост играе?

Потребителски аватар
olfix
Мнения: 1122
Регистриран на: 13 авг 2010 17:28
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот olfix » 21 юни 2018 11:05

vvessel написа:
olfix написа:Мнението ми след вчерашната контрола е,че на Мартин Петков трябва да се дава все повече шанс!Отдавна не сме имали момче с толкова видим талант и на това отгоре с физически данни за футболист!

На какъв пост играе?
Вчера предимно в дясната половина на нападението беше.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Red_Neck » 21 юни 2018 11:06

eelche написа:Уволнихме Роси, махнахме ментетата Огретен,Фалшименто,Ривалдиньо и пенсионера Гомез, Русев хвърли акциите на феновете, стадиона е още кабрио, опа нещо...

Как стигнахме до жребия не е ясно?! :mrgreen: :geek:

Не помниш ли? .... пак с бараж ;) :mrgreen: :mrgreen:
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта