Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Serafim
Мнения: 5216
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 11 юни 2018 13:53

Айде, вземаме Вили Рютенщайнер, бившия спортно-технически на Австрийския нац. отбор. от 2011 до 2017. :lol:

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 11 юни 2018 16:10

"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32503
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот 1914.1902 » 11 юни 2018 17:08

Отборът на Левски се събира за първа тренировка за новия сезон 2018/19 на 14 юни от 17:30 часа, като тя ще бъде отворена за медии и привърженици.
В 16:15 часа старши треньорът на "сините" Делио Роси ще даде пресконференция преди началото на подготовката в залата на ДЮШ на стадион "Виваком Арена Георги Аспарухов".
Тимът заминава за подготвителния си лагер в Правец на 17.06., неделя, където ще е до 05 юли.
В този период Левски ще изиграе три контролни срещи:
20.06. - срещу Хебър на стадиона в Пазарджик
27.06. - срещу Септември на стадион "Виваком Арена Георги Аспарухов"
05.07. - срещу Олександрия (Украйна) на стадион "Виваком Арена Георги Аспарухов"
Часовете на контролите ще бъдат допълнително уточнени.

THE G.A.M.E
Мнения: 49956
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 11 юни 2018 18:14

metodito написа:Какво в случая да прикрия? Аз искам по-добър вратар. А статистиката говори достатъчно. Искаш да кажеш, тоест, че "Левски" игра супер нападателно през целия сезон и само малшанса ни попречи да имаме два пъти повече голове, колкото имат втория и третия?
Не ти да прикриеш, по принцип статистиката подвежда. А особено в спорта може много сериозно да заблуди.
С подобна статистика, както писах, при определени обстоятелства, можехме да имаме 10 + повече точки, но това пак нямаше да промени класирането ни.
За съжаление.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21302
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 11 юни 2018 18:39

THE G.A.M.E написа:
metodito написа:Какво в случая да прикрия? Аз искам по-добър вратар. А статистиката говори достатъчно. Искаш да кажеш, тоест, че "Левски" игра супер нападателно през целия сезон и само малшанса ни попречи да имаме два пъти повече голове, колкото имат втория и третия?
Не ти да прикриеш, по принцип статистиката подвежда. А особено в спорта може много сериозно да заблуди.
С подобна статистика, както писах, при определени обстоятелства, можехме да имаме 10 + повече точки, но това пак нямаше да промени класирането ни.
За съжаление.

За мен, това, че нямахме изявен голмайстор и това, че синьор Роси дълго време експериментираше и напипваше почвата изигра своята роля. А грешките на Митрев мисля почнаха, когато почнахме да "тичаме" след паузата. Кофти ми е за случилото се с Митрев, но се радвам, че клубът му даде шанса, който заслужаваше да му бъде даден. Не му се получи, но аз и други щяхме да се чудим какво би било с Митрев на вратата. Бих искал да намерим нещо като Йорга, а втори вратар да е юноша - Пепи Иванов , да речем. Що се отнася до Кръстев, вярвам, че рано или късно от него ще стане вратар, но може би е рано. И в тази връзка, може би преотстъпването му ще бъде добра идея. Нямам против и Божката да остане като втори избор, но според мен би било по-добре да се даде шанс на Петър Иванов за втори вратар. Или да се остави Кръстев, но както казах, може би му е рано.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12229
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 12 юни 2018 11:27

metodito написа:...За мен, това, че нямахме изявен голмайстор и това, че синьор Роси дълго време експериментираше и напипваше почвата изигра своята роля. А грешките на Митрев мисля почнаха, когато почнахме да "тичаме" след паузата. Кофти ми е за случилото се с Митрев, но се радвам, че клубът му даде шанса, който заслужаваше да му бъде даден....

Да, защото преди това, докато се учехме да ходим, защита ни беше бетон и Митрев нямаше много-много опасности пред себе си, та нямаше и много поле за "изяви". Сетне, като се поотворихме игрово и "талантът" му бързо лъсна в пълен блясък.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21302
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 12 юни 2018 11:43

TristaNNN написа:
metodito написа:...За мен, това, че нямахме изявен голмайстор и това, че синьор Роси дълго време експериментираше и напипваше почвата изигра своята роля. А грешките на Митрев мисля почнаха, когато почнахме да "тичаме" след паузата. Кофти ми е за случилото се с Митрев, но се радвам, че клубът му даде шанса, който заслужаваше да му бъде даден....

Да, защото преди това, докато се учехме да ходим, защита ни беше бетон и Митрев нямаше много-много опасности пред себе си, та нямаше и много поле за "изяви". Сетне, като се поотворихме игрово и "талантът" му бързо лъсна в пълен блясък.


В смисъл... Митрев е причината за всичко, така ли? Прав си е царя: чипът ни е сбъркан на нас. Ще гоним сега Митрев с партиен билет, спазвайки директивата. А след това кого? Малко от малко не сее ли усещате малко? Как го каза Жорж? "Малък, но много прост народ". Лично аз обвинявам Божката за едно - за изказването му срещу Йорга. Показа се като просто момче, но спортните му качества няма как да съдя.

Тука в този форум съм чел как Гаджев бил проблема на "Левски". Как Йовов бил. Как Пламен бил. Как не знам кой бил. Всеки от тези футболисти се махаше и нещата не се оправяха. Но после никой от плюещите ги не показа малко срама да каже: "Абе, може и да не са били те цялото зло". Митрев може и да не е за вратата на "Левски", но проблемите ги търсете другаде, а не като безмозъчни вълци, един каже нещо и да се нахвърляте.

Учили сме се да ходим. Гепи тая ябълка.

Serafim
Мнения: 5216
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 12 юни 2018 11:51

За всяко нещо правиш паралел с това колко е лош материала ни (българина).
Аз си мисля, че просто Митрев изпадна в някаква дупка и трябваше известно време да почива и да се освести, но нямаше кой да го смени. По същия начин и Горанов месеци наред изглеждаше като муха без глава. Неориентиран в защита, в атака забива главата и центрира там, където няма играчи. После дойде португалеца, игра няколко мача и Иван бе готов да изоре терена.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21302
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 12 юни 2018 11:54

Serafim написа:За всяко нещо правиш паралел с това колко е лош материала ни (българина).
Аз си мисля, че просто Митрев изпадна в някаква дупка и трябваше известно време да почива и да се освести, но нямаше кой да го смени. По същия начин и Горанов месеци наред изглеждаше като муха без глава. Неориентиран в защита, в атака забива главата и центрира там, където няма играчи. После дойде португалеца, игра няколко мача и Иван бе готов да изоре терена.


Напълно съгласен. Пак казвам, и за мен Божката не е за титуляр. Просто не разбирам този хейт. Митрев не се справи с напрежението. Да си на вратата на "Левски" трябва да държиш на напрежение. Както и ако си деветка на "Левски" трябва да го правиш. Ето, един Гошко Христов не се справи с напрежението също. Но и той не беше най-голямото зло на "Левски".

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12229
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 12 юни 2018 11:58

metodito написа:
TristaNNN написа:
metodito написа:...За мен, това, че нямахме изявен голмайстор и това, че синьор Роси дълго време експериментираше и напипваше почвата изигра своята роля. А грешките на Митрев мисля почнаха, когато почнахме да "тичаме" след паузата. Кофти ми е за случилото се с Митрев, но се радвам, че клубът му даде шанса, който заслужаваше да му бъде даден....

Да, защото преди това, докато се учехме да ходим, защита ни беше бетон и Митрев нямаше много-много опасности пред себе си, та нямаше и много поле за "изяви". Сетне, като се поотворихме игрово и "талантът" му бързо лъсна в пълен блясък.


В смисъл... Митрев е причината за всичко, така ли? Прав си е царя: чипът ни е сбъркан на нас. Ще гоним сега Митрев с партиен билет, спазвайки директивата. А след това кого? Малко от малко не сее ли усещате малко? Как го каза Жорж? "Малък, но много прост народ". Лично аз обвинявам Божката за едно - за изказването му срещу Йорга. Показа се като просто момче, но спортните му качества няма как да съдя.

Тука в този форум съм чел как Гаджев бил проблема на "Левски". Как Йовов бил. Как Пламен бил. Как не знам кой бил. Всеки от тези футболисти се махаше и нещата не се оправяха. Но после никой от плюещите ги не показа малко срама да каже: "Абе, може и да не са били те цялото зло". Митрев може и да не е за вратата на "Левски", но проблемите ги търсете другаде, а не като безмозъчни вълци, един каже нещо и да се нахвърляте.

Учили сме се да ходим. Гепи тая ябълка.

Не, лельо, не казвам, че Митрев е причината за всичко, та можеше да си спестиш воплите и цитатите. Просто отговорих на коментара ти, че грешките му са започнали след паузата и си позволих да анализирам туй-онуй в играта на Левски преди това, за да аргументирам мнението си.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта