Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Sisi 1914 » 16 окт 2018 19:16

TristaNNN написа:
Kris_men2000 написа:
Sisi 1914 написа:
TristaNNN написа:
Sisi 1914 написа:Обертан ще ни радва още поне 2 сезона, което е добре! 8-)

Изчакай все пак тази новина да се публикува във вестниците, още няма нищо черно на бяло. Да не стане така, че тук да кацне някое агентче и да почне да извива ръце с непосилни за Левски финансови параметри по новия договор, възползвайки се от всеобщото радостно настроение и изявленията на Обертанов за това какво щастие струи от него, докато е в нашия отбор и татковината. ;)


Има информация, че в петък ше подпише.


Гаранция ви давам , че няма да подпише и ще протака до Нова Година а от 1 Януари ще се ослушва за нещо по така.При него кяра е важен а не отбора.Важното е Спасчо да се напъне малко и да преподпише с Яблонски,Цветкович Белмонд(задължително) и Кабрал.Заковава Тиам и Паулиньо с 5 годишни договори и цени от 5мл евро.А след това всичко става лесно.Само ще надгражда и това е.

Aз не исках да звуча толкова апокалиптично като теб, но някъде натам клонях и аз. Явно обаче Цецка не схвана какво имам предвид.


Много негативно сте настроени!
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот specter » 16 окт 2018 19:22

Левскари, започваме битка, за чийто успешен край имаме нужда за пореден път от вашата незаменима помощ. На последния домакински двубой със Славия стартирахме кампания срещу фалшивите артикули, които ощетяват не само клуба, но и всички вас.

От тук нататък ще бъдем непримирими и категорични в борбата си срещу тези злоупотреби и разчитаме на всички „сини“ сърца да ни помогнат!

За целта изпращайте сигнали за фалшиви артикули на fakes@levski.bg!

Моля, описвайте ни нарушенията освен с текст и със снимки (когато е възможно). Всеки подаден сигнал е в помощ на клуба!

Заедно можем, бъди до Левски!

Изображение
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15024
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот miro_rz » 16 окт 2018 20:29

Как ще задължиш един човек да си закупи тениска за 100лв . Не всеки разполага с нужните средства ! :|
Изображение

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12790
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Eminem » 16 окт 2018 21:45

Къде пише, че си задължен ? Ще събираш пари известно време и ще си купиш оригинална фланелка. Левски губи пари заради фалшификатите и е крайно време да се вземат сериозни мерки.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12241
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 17 окт 2018 12:10

miro_rz написа:Как ще задължиш един човек да си закупи тениска за 100лв . Не всеки разполага с нужните средства ! :|

Никой никого не задължава да си купува нищо. Идеята е да се подгонят малко Сульо и Пульо, които предлагат разни ментаци с емблемата на Левски, а примери за такива продавачи - бол. Не си спомням с кого от колегите обсъждахме тази тема във форумчето преди време, но е важно да се преустановят тези нелоялни търговски практики, защото продажбата на разни ментета из Илиянци и други битаци са пропуснати средства и ползи за клуба. Добре е все пак, че ръководството е направило някакви първи стъпки в тази посока, макар след тооолкова много години. Сега интересното е, как точно ще реагират на такива сигнали от привържениците, а такива ще има немалко, сигурен съм.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот JackPackage » 17 окт 2018 12:22

miro_rz написа:Как ще задължиш един човек да си закупи тениска за 100лв . Не всеки разполага с нужните средства ! :|

Никой не е казал че трябва да си купи тениската за 100 лв, има и други клубни артикули на по-ниски цени - тренировъчни тениски, фенски артикули и т.н. :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10845
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ivan56 » 17 окт 2018 12:42

Хората са креативни, като не ги предлагат във вашият магазин, веднага са намерили ниша :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12241
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 17 окт 2018 17:30

ivan56 написа:Хората са креативни, като не ги предлагат във вашият магазин, веднага са намерили ниша :lol:

Това, което се продава по сергиите и битаците го има в целия му блясък и пълнота и в магазина ни, и то от дълги години - запалки, пепелници, чаши за кафе, чаши за рИкия, халби, екипи, някой друг шал, антерии, топки, топчици, пешкири и всякакви други работи. Не е като да са измислили, примерно, керемиди или моторни резачки с емблемата на Левски, пък на Герена да не са се светнали все още за такъв артикул.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12790
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Eminem » 17 окт 2018 18:59

https://gong.bg/bg-football/nacionalen- ... ski-510280

Една от причините да нямаме качествени юноши. Пълни лекета са! Предпочитам 25 чужденци в първия отбор и 300 в школата пред такива тотални лекета! Слава Богу, че йомов се е откупил от Левски. Много ти благодаря, леке, венци идеално ти подхожда. Нямаш място в Левски!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23757
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот delqnski47 » 17 окт 2018 19:22

Eminem написа:https://gong.bg/bg-football/nacionalen-tim/multimedia/video/yellow/mladezhki-nacionali-se-dyrzhat-po-bajganiovski-510280

Една от причините да нямаме качествени юноши. Пълни лекета са! Предпочитам 25 чужденци в първия отбор и 300 в школата пред такива тотални лекета! Слава Богу, че йомов се е откупил от Левски. Много ти благодаря, леке, венци идеално ти подхожда. Нямаш място в Левски!

Ми нормално.То колко да му е мозъка на един ритнитопковец.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта