Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 10 дек 2018 11:50

И то все за лошите неща се оказват прави. Като правило. Друг пример е с умрелото от Армията. Месеци наред медиите го казваха, онея залюпените виждаха конспирации и "атаки". :lol:

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14187
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот damyanov1963 » 10 дек 2018 11:57

metodito написа:И то все за лошите неща се оказват прави. Като правило. Друг пример е с умрелото от Армията. Месеци наред медиите го казваха, онея залюпените виждаха конспирации и "атаки". :lol:

Е това пропуснах да го напиша.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3982
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Странджата » 10 дек 2018 12:54

В медиите няма да намерите факти - медиите произвеждат "новини". Обикновено у нас те са катастрофични - първо, защото медии като нашите - т.е. жълти и по-жълти - изпълняват своята социална мисия в общество като нашето, второ - защото сме си катастрофа и никой не иска да сме друго, и трето - защото ние не обичаме да търсим истината, защото самата нея недолюбваме. Какво чудно тогава, че в тези "новини" образът на "Левски" е почти винаги негативен. Какво може да се очаква от една общественост - в частност спортна, начело с институцията, която лъже в очите всички - вие знаете за какво.
Не бива да се губи енергия, за да се обсъжда това, което е една словесна отрова ...
Колкото до въпроса за Озимози - какво прави в този форум - той е един оранжев "наблюдател" в синия лагер. Има си мисия човекът, само когато му обръщате внимание, само тогава той я изпълнява. Те тук са няколко - почти един взвод оранжеви каски с "умиротворителна" мисия. Косово и Митровица ей ги къде са, оранжевите не спят :)

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Kris_men2000 » 10 дек 2018 13:25

Имам чувство , че сме още под турско робство и всички с тази държава са турци и плюят яко по Апостола на свободата ЛЕВСКИ.Така както е било преди 150 години.
Аз пък имам информация , че Обертан взима по 75000 евро и никой от Лудогорец даже не е помирисвал такава заплата.Е нека ви умтрете си от яд калитарски лудогорски двезди.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот specter » 10 дек 2018 13:27

Не мога да повярвам, че са дали на тоя малоумник Кабаков да ръководи Валенсия и Юнайтед, честно... :shock: Как ги подбират съдиите за мачовете в ШЛ, някой знае ли? Препоръчват ли ги, следят ли ги изобщо какво правят във вътрешните първенства... Не са ли забелязали случайно за какви скандали и поръчкови отсъждания става въпрос при тоя?!
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21296
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 10 дек 2018 13:55

Питаш за прогнилата от корупция УЕФА? Забележи например онзи турчин какви наряди получава. Винаги, когато трябва да се отреже главата на някой, той е главен съдия. Случайни назначения няма. Макар че то в групата на Юнайтед, всичко си е решено...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12214
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 10 дек 2018 14:28

onegavon написа:Четете или гледайте какви ги говори за вас Домуса.Нареди да ви пуснат малко авнта съдиите и излезе сух от водата.Ха, според него вас ви подпират най- много. :?

Той винаги прави така като се надигне много вой, че го подпират и айде някакви аванти срещу някой опашкар за софийските отбори да се отклонява вниманието.

Далеч съм от мисълта, че лъжеш най-нагло с цел омаскаряването на омразния ти Левски, ама аз такова нещо не прочетох в интервюто на Домуса. Може ли все пак така, ако е удобно разбира се, да ни дадеш една препратчица, за да се уверим в правотата на мнението ти. :|
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

волфи
Мнения: 109
Регистриран на: 10 дек 2013 19:13
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот волфи » 10 дек 2018 14:38

Kris_men2000 написа:Аз пък имам информация , че Обертан взима по 75000 евро и никой от Лудогорец даже не е помирисвал такава заплата.Е нека ви умтрете си от яд калитарски лудогорски двезди.


То бате, това въобще не е за гордост. Грешни пари само за един играч, част от които биха могли да идат за много по-полезни и съществени неща.

realno
Мнения: 6418
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот realno » 10 дек 2018 14:55

specter написа:Не мога да повярвам, че са дали на тоя малоумник Кабаков да ръководи Валенсия и Юнайтед, честно... :shock: Как ги подбират съдиите за мачовете в ШЛ, някой знае ли? Препоръчват ли ги, следят ли ги изобщо какво правят във вътрешните първенства... Не са ли забелязали случайно за какви скандали и поръчкови отсъждания става въпрос при тоя?!


Изпълняваш поръчки и те препоръчват. Ако ги следяха реално, нямаше да ги пуснат да свирят и забравеното интертото.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23081
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 10 дек 2018 15:09

Изображение
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 17 госта