Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12407
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 01 май 2024 22:43

Ех, бедни ми Кольо...
Тия мръсници, де защитаваш, те оставиха сам на кучетата днес - един не застана до теб на масата на срама, поне за морална подкрепа някаква.
А даже и БГЛ без подходящата мотивация, изразяваща се основно в плюене и интрижки на гърба на предишните, те разлюби и взе да ти размахва пръст, та да си знаеш докъде се простира верността и предаността му към теб и романтичните ти идеи.
Тц, тц.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21456
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 01 май 2024 23:17

Вълчан написа:Убеден съм ,че повечето фенове не разбраха точно какво говори Костов. Не схванаха мисълта му за играта и начина на развитие на клуба. Оставям на страна тези дето го заплашваха със събличане. Те са мишки търсещи известност. Пак си пуснете записа му и се вслушайте.

Много добре разбраха. Само, че не са повечето във форума. Не знам как е офлайн. От изследователска гледна точка гледам странен феномен в част от днешния българин. От една страна той има комплекс за интелектуален дефицит. И за това примерно на пилешкия език на такива като Киро или глупостите на Костов, той немее. Казва си: "Нищо не разбрах, щото вероятно аз не съм много умен, а он е, виж го къде е". Не бе, много добре си разбрал, че е идиот, ама не искаш да го приемеш. Понеже в очите ти е гоУемец. Причините за това са от най-различен характер. Лично аз се считам за имунизиран от подобни ситуации, понеже аз никога почти съм нямал авторитети. Или не са известни. Ярослав Хашек, Джералд Даръл, родителите на майка ми, бащата на баща ми (предприемач, построил сам къща, трудил се къртовски до 80, шивач, обущар, счетводител, участник във война, баща на три деца)... Със сигурност от "утвърдени" авторитети никога не съм се възхищавал. Това, което е явна..., както би казал бившият ни премиер Кирчо, ...контрадикция (сега е време да кажете "Уау!), чее наред с комплекса за интелектуален дефицит, евро Бай Ганьо има някакво абсолютно необосновано чувство за интелектуално превъзходство над маси от българите. Той гледа фалшивата харвардска диплома на Кирчо и е убеден, че Кирчо теменужки ака. Кирчо го приемете за събирателен образ. Или там някой си. Кокорчо да речем. Евробай Ганьо е чешит определено. И аз му съчувствам и симпатизирам. Но е хубаво да си седне на д-то и да не дава акъли. Понеже понякога комплексите са оправдани.
Последна промяна от metodito на 01 май 2024 23:29, променено общо 2 пъти.

vvessel
Мнения: 4366
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 01 май 2024 23:21

Вълчан написа:Убеден съм ,че повечето фенове не разбраха точно какво говори Костов. Не схванаха мисълта му за играта и начина на развитие на клуба. Оставям на страна тези дето го заплашваха със събличане. Те са мишки търсещи известност. Пак си пуснете записа му и се вслушайте.

Съвсем ясно го разбрах, но той дали разбира, че резултатите са по-важни от играта и целта оправдава средствата. Предполагам си гледал Манчестър Сити и Реал Мадрид и как цял мач Реал играха защитно и на контри. И това е отбора с най-много купи от Шампионската лига. Костов една купа не е спечелил, но философства, как той разбирал играта, други не. Карло Анчелоти със сигурност разбира по-добре играта от него, а феновете със сигурност щяха да са по-доволни от по-дефанзивна игра, но по-положителни резултати последните няколко мача.
Освен това Костов не спря да се оправдава с другите. То не бяха вратари, публика, контузии и каквото се светеше. Дори се оправда за смяната на Охене срещу Лц, че други го били натиснали, че щял да получи картон. Само не обясни, защо не го смени на полувремето, а две минути след началото на второто, точно като ни вкараха гол.
Аз също искам Левски да печели с игра която се харесва на феновете, но фактите са, че колкото повече Костов налага неговия стил и виждане за играта, толкова по-зле играе отбора. А защитата е направо неузнаваема, при положение, че там почти няма промени.
Но основното което разбрах от пресконференцията е, че Костов е изключително удобен на ръководството и не спира да целува задника на Сираков и останалите. Това го държи все още на поста. Всеки друг треньор да е изхвърчал при тези резултати.
Единственото което оправдава Костов е изключително куцата селекция, която се направи по негово време, но кой я е правил не е ясно.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21456
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 02 май 2024 00:53

Да си зад Костов на фона на голова разлика в последните пет мача 13:3 в наш ущърб, значи си необективен човек. Не тъп, глупав или друго. Необективен. Нечестен. Той не само провали отбор, но провали и играчи. "Гьонсьоратлък" написа един човек преди мен. Малко е. Този е нагло и тъпо същество. Язък му за възрастта. Гьонсурат си беше и при първия престой. Такъв се доказа и сега. Ще оправдава своя идиотизъм с едно 18-годишно дете!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23225
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот W84me » 02 май 2024 01:05

metodito написа:Да си зад Костов на фона на голова разлика в последните пет мача 13:3 в наш ущърб, значи си необективен човек. Не тъп, глупав или друго. Необективен. Нечестен. Той не само провали отбор, но провали и играчи. "Гьонсьоратлък" написа един човек преди мен. Малко е. Този е нагло и тъпо същество. Язък му за възрастта. Гьонсурат си беше и при първия престой. Такъв се доказа и сега. Ще оправдава своя идиотизъм с едно 18-годишно дете!

Едно разбрах от Костов днес. Обяснил е на Сираков какъв футбол иска да се опита да наложи и онзи е приел. От там насетне бих насочил въпросите към Сираков.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21456
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 02 май 2024 01:25

W84me написа:
metodito написа:Да си зад Костов на фона на голова разлика в последните пет мача 13:3 в наш ущърб, значи си необективен човек. Не тъп, глупав или друго. Необективен. Нечестен. Той не само провали отбор, но провали и играчи. "Гьонсьоратлък" написа един човек преди мен. Малко е. Този е нагло и тъпо същество. Язък му за възрастта. Гьонсурат си беше и при първия престой. Такъв се доказа и сега. Ще оправдава своя идиотизъм с едно 18-годишно дете!

Едно разбрах от Костов днес. Обяснил е на Сираков какъв футбол иска да се опита да наложи и онзи е приел. От там насетне бих насочил въпросите към Сираков.

Какъв точно футбол? Тъп? "Романтичен", вика завалията. "Сложен"... Нема такъв дебил, верно. Един дърт пияница преди години дойде начело на "Левски" и с футболисти като Божката Краев - Неможката и Адениджи - Само Кур*и НиДже, можеше и шампиони да ни направи. Един друг с обиден прякор шампиони ни направи. Даже телевизионен лаладжия, като ЯсенПетров, който имаше най-големи постижения в студиото на бТВ, направи успешен "Левски". Хубчев е корифей пред този. Роси, който не знаеше бъкел английски и си нямам понятие за какъв чеп въобще дойде, стигна финал на Купата. С Божката Митрев на вратата. Андреев по-зле ли е от божката? Нестор-Сменям си името-Как ми дойде, този не-сръбски олигофрен, надигра Костов. Нестор, бе, човек. Казах ви. Не сте честни. Най-вече пред себе си.

Serafim
Мнения: 5243
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Serafim » 02 май 2024 07:33

vlong написа:Ако думите на Костов са искрени,той си е просто съвременен дон Кихот(Костов).
Така няма да стане


Май в това е истината.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32868
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 02 май 2024 07:54

Станислав Генчев: На драго сърце бих станал треньор на Левски, но към днешна дата няма разговори

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23225
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот W84me » 02 май 2024 08:56

metodito написа:
W84me написа:
metodito написа:Да си зад Костов на фона на голова разлика в последните пет мача 13:3 в наш ущърб, значи си необективен човек. Не тъп, глупав или друго. Необективен. Нечестен. Той не само провали отбор, но провали и играчи. "Гьонсьоратлък" написа един човек преди мен. Малко е. Този е нагло и тъпо същество. Язък му за възрастта. Гьонсурат си беше и при първия престой. Такъв се доказа и сега. Ще оправдава своя идиотизъм с едно 18-годишно дете!

Едно разбрах от Костов днес. Обяснил е на Сираков какъв футбол иска да се опита да наложи и онзи е приел. От там насетне бих насочил въпросите към Сираков.

Какъв точно футбол? Тъп? "Романтичен", вика завалията. "Сложен"... Нема такъв дебил, верно. Един дърт пияница преди години дойде начело на "Левски" и с футболисти като Божката Краев - Неможката и Адениджи - Само Кур*и НиДже, можеше и шампиони да ни направи. Един друг с обиден прякор шампиони ни направи. Даже телевизионен лаладжия, като ЯсенПетров, който имаше най-големи постижения в студиото на бТВ, направи успешен "Левски". Хубчев е корифей пред този. Роси, който не знаеше бъкел английски и си нямам понятие за какъв чеп въобще дойде, стигна финал на Купата. С Божката Митрев на вратата. Андреев по-зле ли е от божката? Нестор-Сменям си името-Как ми дойде, този не-сръбски олигофрен, надигра Костов. Нестор, бе, човек. Казах ви. Не сте честни. Най-вече пред себе си.


Да де, това казвам и аз. Сираков е бил напълно наясно какъв човек назначава и все пак го е направил. Костов няма вина за това, което се случва, той просто толкова си може.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21456
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 02 май 2024 09:38

W84me написа:[

Да де, това казвам и аз. Сираков е бил напълно наясно какъв човек назначава и все пак го е направил. Костов няма вина за това, което се случва, той просто толкова си може.

Така е.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта