Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот JackPackage » 23 окт 2018 11:37

specter написа:Точно така си е. В интервюто си, Спас Русев чисто и просто си говори за феърплей и за некоректните съдийски отсъждания в мача с Лудогорец, но зализаният господин подскочи като ощипана мома и написа куп тъпотии във Фейсбук, защитавайки се от нещо, в което не е обвинен. Ама както се казва - гузен негонен бяга... "Оставете реферите на мира", рече и отсече Кирчо и тропна с краче! :cry: Онзи другият убиец на футбола у нас дори не искам да го коментирам.

Не може да се отрече обаче, че Русев е много добър в изказа и успява доста деликатно, но и пределно ясно да каже това, което трябва. Фин човек... :mrgreen:

То умствения капацитет на Гела и Високия не е много голям, така че техните изявления не са изненада - нали си бяха писали и преди още като Тирето беше Литекс там разни декларации за мастии, джуджета и тем подобни :lol: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12229
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 23 окт 2018 11:55

JackPackage написа:
specter написа:Точно така си е. В интервюто си, Спас Русев чисто и просто си говори за феърплей и за некоректните съдийски отсъждания в мача с Лудогорец, но зализаният господин подскочи като ощипана мома и написа куп тъпотии във Фейсбук, защитавайки се от нещо, в което не е обвинен. Ама както се казва - гузен негонен бяга... "Оставете реферите на мира", рече и отсече Кирчо и тропна с краче! :cry: Онзи другият убиец на футбола у нас дори не искам да го коментирам.

Не може да се отрече обаче, че Русев е много добър в изказа и успява доста деликатно, но и пределно ясно да каже това, което трябва. Фин човек... :mrgreen:

То умствения капацитет на Гела и Високия не е много голям, така че техните изявления не са изненада - нали си бяха писали и преди още като Тирето беше Литекс там разни декларации за мастии, джуджета и тем подобни :lol: :mrgreen:

Да де, ама винаги могат да си намерят някой с дар слово, който да им напише изявленията културно и аргумантирано. Въпросът е, че мутренският и селски манталитет надделяват. Не се гаси туй, що не гасне! :mrgreen:
Обаче ми харесва културният отговор на Спас Русев, дотолкова, че отказва да падне на нивото на ония двамата хубавци. :!:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот JackPackage » 23 окт 2018 12:03

TristaNNN написа:
JackPackage написа:
specter написа:Точно така си е. В интервюто си, Спас Русев чисто и просто си говори за феърплей и за некоректните съдийски отсъждания в мача с Лудогорец, но зализаният господин подскочи като ощипана мома и написа куп тъпотии във Фейсбук, защитавайки се от нещо, в което не е обвинен. Ама както се казва - гузен негонен бяга... "Оставете реферите на мира", рече и отсече Кирчо и тропна с краче! :cry: Онзи другият убиец на футбола у нас дори не искам да го коментирам.

Не може да се отрече обаче, че Русев е много добър в изказа и успява доста деликатно, но и пределно ясно да каже това, което трябва. Фин човек... :mrgreen:

То умствения капацитет на Гела и Високия не е много голям, така че техните изявления не са изненада - нали си бяха писали и преди още като Тирето беше Литекс там разни декларации за мастии, джуджета и тем подобни :lol: :mrgreen:

Да де, ама винаги могат да си намерят някой с дар слово, който да им напише изявленията културно и аргумантирано. Въпросът е, че мутренският и селски манталитет надделяват. Не се гаси туй, що не гасне! :mrgreen:
Обаче ми харесва културният отговор на Спас Русев, дотолкова, че отказва да падне на нивото на ония двамата хубавци. :!:

Да, Петричиев, Трифон Попов, Стойкас, оня с дихоните тъпота :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12229
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 23 окт 2018 12:15

JackPackage написа:
TristaNNN написа:
JackPackage написа:
specter написа:Точно така си е. В интервюто си, Спас Русев чисто и просто си говори за феърплей и за некоректните съдийски отсъждания в мача с Лудогорец, но зализаният господин подскочи като ощипана мома и написа куп тъпотии във Фейсбук, защитавайки се от нещо, в което не е обвинен. Ама както се казва - гузен негонен бяга... "Оставете реферите на мира", рече и отсече Кирчо и тропна с краче! :cry: Онзи другият убиец на футбола у нас дори не искам да го коментирам.

Не може да се отрече обаче, че Русев е много добър в изказа и успява доста деликатно, но и пределно ясно да каже това, което трябва. Фин човек... :mrgreen:

То умствения капацитет на Гела и Високия не е много голям, така че техните изявления не са изненада - нали си бяха писали и преди още като Тирето беше Литекс там разни декларации за мастии, джуджета и тем подобни :lol: :mrgreen:

Да де, ама винаги могат да си намерят някой с дар слово, който да им напише изявленията културно и аргумантирано. Въпросът е, че мутренският и селски манталитет надделяват. Не се гаси туй, що не гасне! :mrgreen:
Обаче ми харесва културният отговор на Спас Русев, дотолкова, че отказва да падне на нивото на ония двамата хубавци. :!:

Да, Петричиев, Трифон Попов, Стойкас, оня с дихоните тъпота :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Не тия, разбира се. :lol: Намират си други, или ги наемат, знам ли и аз, но е факт, че като размятат разни декларации или комюникета за целта на пропагандата по припознаване, си личи що годе приличен език.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот защо » 23 окт 2018 20:29

damyanov1963 написа:
eelche написа:Изгледах цялото интервю на Гриша Ганчев пред две от най-старите журналистически подлоги и "чартърници" Памуков и Минев,които удобно бяха сложили наколенките пред него.Интервюто беше повече от скандално и на ниво от средата на 90-те години...Честно казано на моменти ме хвана срам и се почувствах обиден като фен на българският футбол.Самопризнанията са повече от смешни - "Крадеца вика: Дръжте крадеца!".Справедливо е,че повечето истински червени фенове не искат да припознаят тази борческа организация подвизаваща се сега на "Армията",а аз яко бях фен,щеше да ме срам,че такъв бандит ни е собственик.

Нека тук сега да дойде оня Наско Раев на когото Илияна сложи рога със Серж Йофу и да признае,че е работил срещу отбора ни и да каже дали наистина е получил предложение да работи в ЦСКА-София от Ганчев.Нека и оня солташак-овчарче от Казахстан да дойде и да си признае дали е имал оферта да поеме лятото Хибрида,а наскоро да води и Лудогорец.

Едно време се сърдихме на момчетата дето изгониха Петев със стриптийз,но май се оказа,че тоя наистина е бил подлога и отрепка.Ето това са ни героите - може всичко да е, може да нямаме стадион и ясен собственик, обаче философията на клуба си е винаги била ясна и си играем по правилата, треньор и отбор са цяло, остава само ние да подкрепяме мощно и безрезервно клуба.

САМО ЛЕВСКИ!

Може ли да дадеш линка с интервюто?

https://youtu.be/Yzx3Q5poG2g
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот specter » 24 окт 2018 10:24

Малко забавно четиво за сряда сутрин... :lol:

Според Петричев босовете на Левски и ЦСКА Спас Русев и Гриша Ганчев са се обединили срещу Кирил Домусчиев и шампионите от Лудогорец.

Ръководителят при "орлите" обаче предупреди Русев, че "ще разбере, че Ганчев не е крутушка" а си е сериозна акула".

"Не искам да коментирам собствениците на отборите, тъй като не са на моето ниво. Те са в правото си да казват каквото искат. Аз мога само с интерес да коментирам тази коалиция, която се оформя между Русев и Ганчев, но според мен тази коалиция ще продължи доста кратко, тъй като няма да е далеч моментът, в който двата отбора ще се сблъскът и тогава господин Русев ще разбере, че Ганчев не е крутушка, а си е сериозна акула, на която Лудогорец усеща зъбите през последните 8 години, в които е в първенството. Ще наблюдаваме с интерес как ще се развие тази коалиция между тези двамата", заяви Петричев при заминаването на тима за Кипър, където в четвъртък гостува на АЕК Ларнака.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

SANSIRO7
Мнения: 2225
Регистриран на: 14 май 2010 16:12
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот SANSIRO7 » 24 окт 2018 10:32

specter написа:Малко забавно четиво за сряда сутрин... :lol:

Според Петричев босовете на Левски и ЦСКА Спас Русев и Гриша Ганчев са се обединили срещу Кирил Домусчиев и шампионите от Лудогорец.

Ръководителят при "орлите" обаче предупреди Русев, че "ще разбере, че Ганчев не е крутушка" а си е сериозна акула".

"Не искам да коментирам собствениците на отборите, тъй като не са на моето ниво. Те са в правото си да казват каквото искат. Аз мога само с интерес да коментирам тази коалиция, която се оформя между Русев и Ганчев, но според мен тази коалиция ще продължи доста кратко, тъй като няма да е далеч моментът, в който двата отбора ще се сблъскът и тогава господин Русев ще разбере, че Ганчев не е крутушка, а си е сериозна акула, на която Лудогорец усеща зъбите през последните 8 години, в които е в първенството. Ще наблюдаваме с интерес как ще се развие тази коалиция между тези двамата", заяви Петричев при заминаването на тима за Кипър, където в четвъртък гостува на АЕК Ларнака.

Тотално изтрещяха лудогорските онбашии и микренският птицевъд.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14193
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот damyanov1963 » 24 окт 2018 10:33

защо написа:
damyanov1963 написа:
eelche написа:Изгледах цялото интервю на Гриша Ганчев пред две от най-старите журналистически подлоги и "чартърници" Памуков и Минев,които удобно бяха сложили наколенките пред него.Интервюто беше повече от скандално и на ниво от средата на 90-те години...Честно казано на моменти ме хвана срам и се почувствах обиден като фен на българският футбол.Самопризнанията са повече от смешни - "Крадеца вика: Дръжте крадеца!".Справедливо е,че повечето истински червени фенове не искат да припознаят тази борческа организация подвизаваща се сега на "Армията",а аз яко бях фен,щеше да ме срам,че такъв бандит ни е собственик.

Нека тук сега да дойде оня Наско Раев на когото Илияна сложи рога със Серж Йофу и да признае,че е работил срещу отбора ни и да каже дали наистина е получил предложение да работи в ЦСКА-София от Ганчев.Нека и оня солташак-овчарче от Казахстан да дойде и да си признае дали е имал оферта да поеме лятото Хибрида,а наскоро да води и Лудогорец.

Едно време се сърдихме на момчетата дето изгониха Петев със стриптийз,но май се оказа,че тоя наистина е бил подлога и отрепка.Ето това са ни героите - може всичко да е, може да нямаме стадион и ясен собственик, обаче философията на клуба си е винаги била ясна и си играем по правилата, треньор и отбор са цяло, остава само ние да подкрепяме мощно и безрезервно клуба.

САМО ЛЕВСКИ!

Може ли да дадеш линка с интервюто?

https://youtu.be/Yzx3Q5poG2g

Благодаря!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот specter » 24 окт 2018 11:53

Поредна добра идея! Поздравления!

VIVACOM и Левски откриват Семеен сектор на "Герена"

Семеен сектор ще бъде изграден на стадион "VIVACOM Arena – Георги Аспарухов" за всички домакински мачове на Левски до края на сезон 2018/2019. Специалната зона ще се намира на централната трибуна, като до нея ще се достига през централния вход на сектор “А“. Секторът се отличава с удобства, които са характерни за домашния уют, специално отношение към гостите и възможности за по-пълноценно изживяване преди и по време на футболните срещи. Изграждането на зоната е съвместна инициатива на VIVACOM и ПФК Левски, целяща да насърчи родители и деца да споделят заедно позитивните емоции на спорта в една комфортна и сигурна зона.

Среща с талисмана на Левски, подарък пуканки, специални стикери за спомен и незабравими срещи с легенди на отбора – всичко това ще предоставя на родители и деца уникалният VIVACOM семеен сектор. Децата ще имат възможност да научат някои от знаковите за клуба песни, да премерят сили на модерната PS4 зона с наскоро излязлата FIFA 2019, да покажат своите умения на джага и разбира се, да се насладят на мачовете на своите любимци от най-добрите места на стадиона.

За първи път семейства ще имат шанса да се възползват от изградената за тях зона за предстоящия домакински мач на ПФК Левски срещу Верея на 26 октомври. Срещата на стадион "VIVACOM Arena – Георги Аспарухов“ е от 19:45 часа, но зоната ще бъде отворена още в 18:45 часа, а момичета ще рисуват емблемата на клуба върху лицата на желаещите малките фенове.

Изображение
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 24 окт 2018 12:01

ИзображениеИзображениеИзображение
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта