Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 22 окт 2018 23:33

JackPackage написа:Каква реклама правят на Виваком - в България никой не им ходи/гледа мачовете, в Европа ли привличат клиенти, те сигурно швейцарците си купуват предплатени карти на тях заради Гела :lol: , нали освен това че имат общо още 3 мача в ЛЕ и са чао :roll:

Като гледам - половин Европа стана абонат на Виваком. :mrgreen: :mrgreen:
А другата половина чака да се освободи място. :mrgreen:

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот tiamat » 23 окт 2018 03:24

TristaNNN написа:
bold написа:Не зная какво мислят другите, но все си мисля, че след думите на Гриша Ганчев, за уредените мачове, трябва плокуратурата да се самосезира и да ги привика заедно със Сираков да разкажат за тези мачове. За съжаление не ми се вярва това да стане.

Абсолютно подкрепям мнението ти без частта за Сираков (Той мошеника може така да си обвинява когото си пожелае, хеле пък нали Сираков е уж от Левски)! Прокуратурата в България определено трябва да привика тоя гнусен и нагъл престъпник, който направи самопризнание за мутренските си прийоми пред цялата футболна общественост в България. Той ли ще пледира за честност и морал в днешно време, откъдя-накъдя бре, с какви очи? Скапана нагла и безнаказана мутра! :evil:

Може би е с изтекла давност деянието и затова си плямпа така...

Потребителски аватар
napolitan
Мнения: 103
Регистриран на: 05 юни 2008 09:45
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот napolitan » 23 окт 2018 07:12

Ми той и друг път си е признавал, отдавна беше, преди 10-на години в интервю за Дарик мисля.
Недосегаеми са това е!

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот eelche » 23 окт 2018 09:37

Изгледах цялото интервю на Гриша Ганчев пред две от най-старите журналистически подлоги и "чартърници" Памуков и Минев,които удобно бяха сложили наколенките пред него.Интервюто беше повече от скандално и на ниво от средата на 90-те години...Честно казано на моменти ме хвана срам и се почувствах обиден като фен на българският футбол.Самопризнанията са повече от смешни - "Крадеца вика: Дръжте крадеца!".Справедливо е,че повечето истински червени фенове не искат да припознаят тази борческа организация подвизаваща се сега на "Армията",а аз яко бях фен,щеше да ме срам,че такъв бандит ни е собственик.

Нека тук сега да дойде оня Наско Раев на когото Илияна сложи рога със Серж Йофу и да признае,че е работил срещу отбора ни и да каже дали наистина е получил предложение да работи в ЦСКА-София от Ганчев.Нека и оня солташак-овчарче от Казахстан да дойде и да си признае дали е имал оферта да поеме лятото Хибрида,а наскоро да води и Лудогорец.

Едно време се сърдихме на момчетата дето изгониха Петев със стриптийз,но май се оказа,че тоя наистина е бил подлога и отрепка.Ето това са ни героите - може всичко да е, може да нямаме стадион и ясен собственик, обаче философията на клуба си е винаги била ясна и си играем по правилата, треньор и отбор са цяло, остава само ние да подкрепяме мощно и безрезервно клуба.

САМО ЛЕВСКИ!
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12275
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 23 окт 2018 10:06

ralka_levskarka написа:Деба тоя шпалир деба, все едно само Левски го е направил. Отборите из Англия, Италия, Испания, Русия не го ли правят?! Понеже сме такива дружки с Лудогорец и сигурно затова не ни дадоха една титличка или купа, не знам каква е директивата.

Трудно ще налееш акъл на оранжева кратуна, не знам що си губиш времето. Там мантрите се повтарят, не се премислят и осмислят!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12275
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 23 окт 2018 10:19

delqnski47 написа:
TristaNNN написа:
bold написа:Не зная какво мислят другите, но все си мисля, че след думите на Гриша Ганчев, за уредените мачове, трябва плокуратурата да се самосезира и да ги привика заедно със Сираков да разкажат за тези мачове. За съжаление не ми се вярва това да стане.

Абсолютно подкрепям мнението ти без частта за Сираков (Той мошеника може така да си обвинява когото си пожелае, хеле пък нали Сираков е уж от Левски)! Прокуратурата в България определено трябва да привика тоя гнусен и нагъл престъпник, който направи самопризнание за мутренските си прийоми пред цялата футболна общественост в България. Той ли ще пледира за честност и морал в днешно време, откъдя-накъдя бре, с какви очи? Скапана нагла и безнаказана мутра! :evil:

Може да е мутра,ама досега не ви е ебавал на тема ''козирка'',както Кирчо днеска написа във Фейса си :lol: Което е доста странно предвид шпалира,ама...не знам,сложни взаимотношения. :lol:

И как наглата ви мутричка ще ни изебава на тема козирка, като узурпираното от него стадионче няма даже читави кенефчета, където оранжевите подлоги-припознавачи да си изхождат карантиите? :o
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14208
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот damyanov1963 » 23 окт 2018 11:03

eelche написа:Изгледах цялото интервю на Гриша Ганчев пред две от най-старите журналистически подлоги и "чартърници" Памуков и Минев,които удобно бяха сложили наколенките пред него.Интервюто беше повече от скандално и на ниво от средата на 90-те години...Честно казано на моменти ме хвана срам и се почувствах обиден като фен на българският футбол.Самопризнанията са повече от смешни - "Крадеца вика: Дръжте крадеца!".Справедливо е,че повечето истински червени фенове не искат да припознаят тази борческа организация подвизаваща се сега на "Армията",а аз яко бях фен,щеше да ме срам,че такъв бандит ни е собственик.

Нека тук сега да дойде оня Наско Раев на когото Илияна сложи рога със Серж Йофу и да признае,че е работил срещу отбора ни и да каже дали наистина е получил предложение да работи в ЦСКА-София от Ганчев.Нека и оня солташак-овчарче от Казахстан да дойде и да си признае дали е имал оферта да поеме лятото Хибрида,а наскоро да води и Лудогорец.

Едно време се сърдихме на момчетата дето изгониха Петев със стриптийз,но май се оказа,че тоя наистина е бил подлога и отрепка.Ето това са ни героите - може всичко да е, може да нямаме стадион и ясен собственик, обаче философията на клуба си е винаги била ясна и си играем по правилата, треньор и отбор са цяло, остава само ние да подкрепяме мощно и безрезервно клуба.

САМО ЛЕВСКИ!

Може ли да дадеш линка с интервюто?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

На линия
Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9284
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 23 окт 2018 11:15

Уважаеми привърженици,

В отговор на мое интервю вчера вечерта станах обект на неочаквани нападки. Аз не съм си позволил и не бих си позволил да обидя или засегна нито един собственик, президент или футболен деятел.

Фокусът на въпросите, които повдигнах за дългогодишните очевидни проблеми в българския футбол, съдийство и феърплей, беше изместен към личностни нападки, подкрепени с известна доза сарказъм и ирония, които изглежда са продиктувани от факта, че конкретни личности се припознават в моите думи.

Отказът да се дискутира феърплеят и съдийството показва, че живеем в два паралелни свята, единият от които е перфектен, но в който ние не живеем.

Спас Русев

Председател на НС

ПФК Левски
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
darkblue67
Мнения: 206
Регистриран на: 22 юни 2017 15:06
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот darkblue67 » 23 окт 2018 11:29

mikata написа:
Уважаеми привърженици,

В отговор на мое интервю вчера вечерта станах обект на неочаквани нападки. Аз не съм си позволил и не бих си позволил да обидя или засегна нито един собственик, президент или футболен деятел.

Фокусът на въпросите, които повдигнах за дългогодишните очевидни проблеми в българския футбол, съдийство и феърплей, беше изместен към личностни нападки, подкрепени с известна доза сарказъм и ирония, които изглежда са продиктувани от факта, че конкретни личности се припознават в моите думи.

Отказът да се дискутира феърплеят и съдийството показва, че живеем в два паралелни свята, единият от които е перфектен, но в който ние не живеем.

Спас Русев

Председател на НС

ПФК Левски


Браво, този наистина е "финяга", точен и ясен отговор, без да влиза в полемики и да пада на тяхното ниво.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот specter » 23 окт 2018 11:34

Точно така си е. В интервюто си, Спас Русев чисто и просто си говори за феърплей и за некоректните съдийски отсъждания в мача с Лудогорец, но зализаният господин подскочи като ощипана мома и написа куп тъпотии във Фейсбук, защитавайки се от нещо, в което не е обвинен. Ама както се казва - гузен негонен бяга... "Оставете реферите на мира", рече и отсече Кирчо и тропна с краче! :cry: Онзи другият убиец на футбола у нас дори не искам да го коментирам.

Не може да се отрече обаче, че Русев е много добър в изказа и успява доста деликатно, но и пределно ясно да каже това, което трябва. Фин човек... :mrgreen:
Последна промяна от specter на 23 окт 2018 11:42, променено общо 1 път.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: mikata и 72 госта