Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Kris_men2000 » 18 яну 2019 23:30

santi_santi написа:По-голям потрош от гелосаният жп-еец никой досега не е нанесъл!И защо ли си мисля че Спас няма да се откаже а просто е обещано нещо на Васил Божков и ще станат ортаци по нареждане!


Я се спри малко бе приятел.Васил Божков ортак с финягата.Няма как да стане а и още не се е родил този който ще го принуди да направи това.Спас Русев нито му е на парите нито му е на авторитета нито на чек...те.Няма как да сложиш този дърт козел до Божков.Той е на светлинни години над него.Спас Русев може само да се снима с портрета на Божков за спомен и авторитет но не и да застане до него на равни начела и да му дава акъл и тон в живота и бизнеса.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Kris_men2000 » 18 яну 2019 23:32

Serafim написа:
terata написа:
Serafim написа:
terata написа:
metodito написа:
W84me написа:Голям кеф настанал тука, че доказан мафиот ни става собственик.

Ти какъв мислиш би могъл да е? Или комунист или мафиот или комунист-мафиот. Ние сме в България, човек. Пък и не само в България е така...
"Левски" няма да умре. В "техен" интерес е да го поддържат в будна кома. Най-малкото, помисли какви пари са изкарали Срас и Вангел от комисионни на ментета за тези три години. Или от колко държавни поръчки се е облажил Батко. Не слушай дебелия Венци как във футбола нямало келепир.

Този клуб няма да умре, но и няма да е това, което трябва.

Мето, би ли осветлил схемата по която Срас е изкарал сума ти пари от комисионни и колко средно е комисионната от едно менте?


Точно пък от кои ги е изкарал не знам. От Буш, Белмонт Гомес, Полачек, Нашименто и Васчук ли? Гонзо примерно пък каза, че Русев е 25млн лв назад за три години, докато се опитва да ръководи клуба. Дано му е увряла главата, че не може и да е клекнал пред изискванията на Колев.
Аз съм сигурен, че би печелил в пъти повече, ако се занимава с някой от всичките си бизнеси, а не от комисионните, за които Методи говори. Просто всичкия интерес и хейт, който предизвиква Левски е прекалено голям.

Русев няма общо с идването на Павел Колев.


Добре де, кой тогава взема решенията? Ти казваш това, друг, че Колев идвал, за да оттърве Левски от Русев. Ако не Русев взема решенията, кого тогава да хвалим и хулим? И кой плаща тогава заплати?


Новият бос колега .Новият който още не е излезнал от сянката.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 18 яну 2019 23:38

metodito написа:
Serafim написа:Точно пък от кои ги е изкарал не знам. От Буш, Белмонт Гомес, Полачек, Нашименто и Васчук ли? Гонзо примерно пък каза, че Русев е 25млн лв назад за три години, докато се опитва да ръководи клуба. Дано му е увряла главата, че не може и да е клекнал пред изискванията на Колев.
Аз съм сигурен, че би печелил в пъти повече, ако се занимава с някой от всичките си бизнеси, а не от комисионните, за които Методи говори. Просто всичкия интерес и хейт, който предизвиква Левски е прекалено голям.

Почти позна имената. Добави още няколко.


Аз мога и още 5-10 да изброя. Обаче кажи-речи всичките футболисти, взети от Русев за комисионни, както твърдиш, струват по под 200 хил евро поотделно. Като пазарна цена говоря, само за ориентир. Съответно няма как такива играчи да вземат и по 50-60хил евро при подписване на договор дори. После пък тези суми трябва да се разделят между страните - играч, мениджър, Русев, Вангелов, Усмивката и други. И да ти кажа много често има доста посредници в осъществяването на един трансфер. Примерно от Левски търсят Жейнов за играчи, той им предлага разни футболисти, които са представлявани не от отделен миниджър, а от цяла агенция. И въобще сигурно Русев има картини (като любител на това изкуство), които струват повече от въпросните играчи и ми се струва малко несериозно да върти такива далавери в Левски. Защото клуба представлява голям публичен интерес, доста крайни фенски фракции, изключително скъпа поддръжка и големи разходи за издръжка, възлизащи на милиони на година, плюс още десетки такива дългове. Общо-взето ми звучи супер несериозно това, което твърдиш от месеци наред, защото звучи супер наивно. Опитвам се да ти го обясня по най-простия начин, а не да защитавам Русев. Едно е да кажеш, че Левски му е спуснат покрай някоя сделка и е задължен да издържа клуба и не му се занимава много-много, ще се съглася и ще ти повярвам. Ама да ми твърдиш, че върти далавери и то по-общо взето най-тъпия начин, който може да измислиш вече е смешно. Едно време (Тонев и ко) си бе публична тайна, че се вземаха наистина безивестни ментета или такива със силно зациклили кариери, като Деса, Менголо, Китимбала, Диаби и други, които подписваха за по 7-8-10 хиляди евро, играча вземаше едно 50% от сумата, а останалите отиваха по мрежата нагоре. Също и при разтрогване на договорите. За това и всеки трансферен прозорец, без изключение, се гонеха по 6-7 играча и идваха още толкова нови.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 19 яну 2019 01:40

Serafim написа:
metodito написа:
Serafim написа:Точно пък от кои ги е изкарал не знам. От Буш, Белмонт Гомес, Полачек, Нашименто и Васчук ли? Гонзо примерно пък каза, че Русев е 25млн лв назад за три години, докато се опитва да ръководи клуба. Дано му е увряла главата, че не може и да е клекнал пред изискванията на Колев.
Аз съм сигурен, че би печелил в пъти повече, ако се занимава с някой от всичките си бизнеси, а не от комисионните, за които Методи говори. Просто всичкия интерес и хейт, който предизвиква Левски е прекалено голям.

Почти позна имената. Добави още няколко.


Аз мога и още 5-10 да изброя. Обаче кажи-речи всичките футболисти, взети от Русев за комисионни, както твърдиш, струват по под 200 хил евро поотделно. Като пазарна цена говоря, само за ориентир. Съответно няма как такива играчи да вземат и по 50-60хил евро при подписване на договор дори. После пък тези суми трябва да се разделят между страните - играч, мениджър, Русев, Вангелов, Усмивката и други. И да ти кажа много често има доста посредници в осъществяването на един трансфер. Примерно от Левски търсят Жейнов за играчи, той им предлага разни футболисти, които са представлявани не от отделен миниджър, а от цяла агенция. И въобще сигурно Русев има картини (като любител на това изкуство), които струват повече от въпросните играчи и ми се струва малко несериозно да върти такива далавери в Левски. Защото клуба представлява голям публичен интерес, доста крайни фенски фракции, изключително скъпа поддръжка и големи разходи за издръжка, възлизащи на милиони на година, плюс още десетки такива дългове. Общо-взето ми звучи супер несериозно това, което твърдиш от месеци наред, защото звучи супер наивно. Опитвам се да ти го обясня по най-простия начин, а не да защитавам Русев. Едно е да кажеш, че Левски му е спуснат покрай някоя сделка и е задължен да издържа клуба и не му се занимава много-много, ще се съглася и ще ти повярвам. Ама да ми твърдиш, че върти далавери и то по-общо взето най-тъпия начин, който може да измислиш вече е смешно. Едно време (Тонев и ко) си бе публична тайна, че се вземаха наистина безивестни ментета или такива със силно зациклили кариери, като Деса, Менголо, Китимбала, Диаби и други, които подписваха за по 7-8-10 хиляди евро, играча вземаше едно 50% от сумата, а останалите отиваха по мрежата нагоре. Също и при разтрогване на договорите. За това и всеки трансферен прозорец, без изключение, се гонеха по 6-7 играча и идваха още толкова нови.


Аз и други неща, човек, дето ти се струваха супер абсурдни и се оказаха така, ги твърдя от месеци наред - като например за това, че Краси лъже (макар че в интерес на истината, Краси беше безгласна буква, бушон, който прави това, което му наредят). Та пак определяш това, което казвам за "супер абсурдно". Проблемът не е в моя телевизор. Инак, и аз се опитвам да ти обясня, че Русев е бай Хой и квото е паднало от престоя му в "Левски" си е истинската му заработка, ама не вярваш. Това е един голтак с дебели връзки. Той е подставено лице във Виваком, такова беше и в "Левски".

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот terata » 19 яну 2019 06:29

metodito написа:
terata написа:Мерси за "конкретния" отговор. Не съм и очаквал друго.

Какъвто въпроса...

Въпроса ми е съвсем нормален. Излизаш с някаккво твърдение, че еди кой си направил сума ти пари от Левски от комисионни на ментета. Оттам насетне въпроса ми беше прост и елементарен - каква е схемата и по колко горе-долу се взима от едно менте, че Срас да е на такава далавера. Вместо това ми се отговаря за Пеевски и незнам си какво. :mrgreen: Лесно е да хвърлиш някви обвинения ей така, ама като трябва да си защитиш тезата да се правиш на интересен.

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9046
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Soulen » 19 яну 2019 10:01

Хубаво е да се наливат някакви пари в отбора, поне като за начало, ама да се нарича гадния боклук Черепа, който е извършил безброй престъпления, убийства и т.н. Г-н Божков вече ми идва в повече. Малко на оранжевите сте заприличали. Ако престъпника махне наркоманите от Б,ще го поздравя за единственото му добро дело през живота му.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Sisi 1914 » 19 яну 2019 11:44

Има спекулации, че Сираков ще заеме мястото на Спасчо.
Аз лично не вярвам, че той ще се съгласи, ако случайно има смяна на този висок пост. :shock:
Левски завинаги в моето сърце![

LM10
Мнения: 739
Регистриран на: 13 юли 2018 17:50
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот LM10 » 19 яну 2019 11:45

Обнадежден съм от вчерашните промени. Назначаването на Павел Колев разтълкувам, че Божков се е заел сериозно със събуждането на спящия гигант :mrgreen:
От видяното миналата седмица се подразбира, че Павел Колев на теория е добре запознат със спортния мениджмънт сега остава да видим как ще се справи и на практика. Ще поживеем, ще видим.
Изображение

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот honda » 19 яну 2019 12:02

Kris_men2000 написа:
santi_santi написа:По-голям потрош от гелосаният жп-еец никой досега не е нанесъл!И защо ли си мисля че Спас няма да се откаже а просто е обещано нещо на Васил Божков и ще станат ортаци по нареждане!


Я се спри малко бе приятел.Васил Божков ортак с финягата.Няма как да стане а и още не се е родил този който ще го принуди да направи това.Спас Русев нито му е на парите нито му е на авторитета нито на чек...те.Няма как да сложиш този дърт козел до Божков.Той е на светлинни години над него.Спас Русев може само да се снима с портрета на Божков за спомен и авторитет но не и да застане до него на равни начела и да му дава акъл и тон в живота и бизнеса.

За мен не е толкова важно кой е собственика на един ФК, за мен е по-важно как се управлява. Не тук е мястото да се коментира финансовото състояние и на СР и на ВБ. И двамата имат напълно достатъчен финансов ресурс за да бъдат собственици на ФК Левски. Въпроса , е че при СР ФК Левски достигна до практически "бляк аут" не заради липса на финанси, а поради абсолютно нескопосано и некадърно управление..
Ако някой си мисли ,че ВБ(или който и да е друг ) ще налива по десетина милиона лева на година във ФК Левски само от любов към "синята идея" , значи че този някой много дълбоко се лъже. Работата на Собственика е да осигури една основа( разбирай финанси) и оттам да създаде такава организация ,че клуба реално да се самоиздържа. Всичко друго е обречено и рано или късно ще попаднем в ситуацията в която сме в момента. Голяма заблуда е ,че СР до момента е ръководил Левски, както и ако собственик стане ВБ ,той лично ще ръководи клуба. Тези хора си имат достатъчно работа около основните си бизнеси . В списъка с приоритетите им ФК Левски не е много горе . Работата им е да назначат правилните ръководители(мениджъри).Примерно ако приемем Лудогорец за еталон - знаеш ли името на президента на Лудогорец - казва се Александър Александров и на мен не ми е известно някога де се е занимавал организирано с футбол, с професионален футбол не се е занимавал никога. Специалността му е - морски навигационен офицер(капитан) , но това не му пречи да се справя доста добре със задълженията си и реално Лудогорец се самоиздържа. На това ние можем да кажем само "браво" и ние да се стремим към този модел.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23088
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Грандиозни промени в Левски! Сменя се собствеността!

Мнениеот W84me » 19 яну 2019 12:32

Kris_men2000 написа:Методи да ти кажа честно хич не му се кефя на Колев.Ще стане много дими и гюрлотия за нищо.Според мен ще излезе празен фишек.Дано да излезна плювалник и Колев да ме опровергае.Тогава ще му целувам г.....

Тоя папагал, Колев - сина на майка си е поредният парашутист. Нищо няма да излезе, всичко е прогнило.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 104 госта