Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 16 мар 2018 20:41

metodito написа:Не сте ли съгласни за Панайот?

Печката е страхотен разбивач, няма какво да си кривя душата. А и пасна в отбора веднага. Аз обаче Панайот бих го сложил на мястото на Прохазка. Ще е по-полезен от него.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23761
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот delqnski47 » 16 мар 2018 22:58

sin4ec написа:
metodito написа:Не сте ли съгласни за Панайот?

Печката е страхотен разбивач, няма какво да си кривя душата. А и пасна в отбора веднага. Аз обаче Панайот бих го сложил на мястото на Прохазка. Ще е по-полезен от него.

Точно в тоя мач го направете.Махнете не само Прохазка - ако може и Яблонски. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21314
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 16 мар 2018 23:31

sin4ec написа:
metodito написа:Не сте ли съгласни за Панайот?

Печката е страхотен разбивач, няма какво да си кривя душата. А и пасна в отбора веднага. Аз обаче Панайот бих го сложил на мястото на Прохазка. Ще е по-полезен от него.


Може. Не знам. Поначало Роман на крилото не се чувства ок. Панайот е комплексен и подобно на Роман, сърцат играч с високо КПД. Такива трябват повече на този отбор. Машименто, Габи и Гомез са по-класни, по-успели и всичко по- от тези двамата или Давид, но някак си сякаш не се свързват с този клуб, едни дистанцирани такива, не "горят"... Но то и вероятно за това - за добро или лошо им казват "професионалисти"... За Нашименто може би е рано да го квалифицирам, но другите двама са точно такива. Дистанцирани, често индиферентни към загуба или победа изглеждат. Все едно знаят, че не са оттук и са за малко. Самият Роси не е такъв. Той постоянно врещи, ядосва се, ръкомаха, емоционален, страстен - като италианец. Какъв тип футболисти ни трябват - бездушни, но добри професионалисти или леко... кьопави, но сърцати добряци, които могат да надскочат себе си в даден мач, всеки знае за себе си, вероятно. Аз предпочитам вторият тип.

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот rsk » 17 мар 2018 01:20

Дон Делио знае какво да прави. Неслучайно е взимал купата на Италия.
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23091
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 17 мар 2018 09:38

Останах потресен от спортните "новини" на НОВА, започнаха с невероятно полезната новина, че според Балъков - подлогата на Ганчев, Литекс - София щял да спечели мача. За 2 изречения казаха 15 пъти името на покойника и 10 пъти думата "вечно дерби". Тия скапаняци водят адска пропаганда срещу Левски, но утре всички трябва да чуят кой точно е този отбор. Маймуните в сектора да се вземат в ръце и да махнат скандиранията срещу покойника.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21314
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 17 мар 2018 10:02

W84me написа:Останах потресен от спортните "новини" на НОВА, започнаха с невероятно полезната новина, че според Балъков - подлогата на Ганчев, Литекс - София щял да спечели мача. За 2 изречения казаха 15 пъти името на покойника и 10 пъти думата "вечно дерби". Тия скапаняци водят адска пропаганда срещу Левски, но утре всички трябва да чуят кой точно е този отбор. Маймуните в сектора да се вземат в ръце и да махнат скандиранията срещу покойника.

И как ще стане точно това? Щом (някои от) феновете на "Левски" ги припознават, какво да кажат от Нова. "Атаката" не е КЪМ "Левски", това е кампания, която трябва да подмени истината и валидира онова де играе на Армията, като оригиналния, умрел ЦСКА. Няма общо с "Левски". "Левски" естествен съперник няма от 1945. Естественият "вечен" съперник е Славия. Онова там си беше изкуствено създаден отбор и такъв си умрЕ. Може би... всъщност имат някаква логика: ако не е естествено роден, как "умира"? Де да знам. Комунистите са способни на всекви извращения.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43851
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 17 мар 2018 10:13

Нова "припознава" от интерес. Когато искаш хората да си платят за да гледат нашето първенство, не казваш ЦСКА-София. Може и да кажеш де, ама това отказва масата припознавачи от плащането на тия 5-6 лева месечно. Коя фирма би си причинила подобна финансова загуба? Гонг е собственост на Нова и нещата са същите.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Player » 17 мар 2018 10:34

Аз не познавам левскар да ги припознава. Клубът също се държи подобаващо. Всичко е точно.
Само някои медии говорят небивалици, заради бизнес.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22585
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот NOMER14 » 17 мар 2018 10:51

Player написа:Аз не познавам левскар да ги припознава. Клубът също се държи подобаващо. Всичко е точно.
Само някои медии говорят небивалици, заради бизнес.

Всеки от моите колеги, приятели, независимо от клубната му принадлежност, който спомене името на съветския отбор от Москва, бива веднага поправян, и ако не каже "Литекс", разговорът не продължава. А ако е физически по-слаб бива нахокван и окепазен.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3374
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот groti » 17 мар 2018 12:50

Потвърждавам . Нямам колега левскар, който да използва името ЦСКА за онова дето се подвизава в Борисова градина. Изобщо гаврата с припознавачите в работа е жестока
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Киро Пора и 30 госта