Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3254
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот alexdb » 28 ное 2021 22:14

Kris_men2000 написа:
rhaegar написа:
Kris_men2000 написа:
rhaegar написа:Кво да кажем за лихвите? Дължат ли му се? Дължат се. Иска ли ги? Иска ги. Прав ли е да си ги иска? Прав е. Ще си му ги платят като попове и другия път ще си помислят преди да покажат вратата на когото и да е без преговори за това.



Спи спокойно.Доволен ли си ,че Хубчев постави "любимият ти отбор Левски "на място.Спи спокойно тази вечер Хубчев наказа жестоко Левски защото Левски е гаден. ГГ плаща на такива като т...


Аз си спя спокойно, независимо дали Левски си е платил дължимото на Хубчев, или не. Ръководството на Левски постъпи глупаво и безотговорно, спрямо ситуацията в която се намира клубуът и спрямо феновете, които даряват от джоба си за да го спасят. Не е нужно всяко решение на Сираков да се приема автоматично за правилно и да сипваш по всички, които не са съгласни с него, само защото е Сираков. И няма значение от къде е дошъл Хубчев, Левски му е дал много и той е дал много на Левски, но най-малкото в името на тази взаимна връзка трябваше да се постъпи по друг начин с него. Пак ще кажа, понеже очевидно не четеш-за мен той щеше да отстъпи от исканията си, ако не се бяха отнесли с него като с поредния наемник. Да не говорим, че далеч по-незаслужили от него също ще си съберат дължимите пари, рано или късно.


ХИПХИП УРА. Дано душата ти се напълни със злоба,че ' любият ти Левски ще бъде наказан жестоко от светци като Хубчев. Нищожество направено личност.от Левски затрило светинята на милиони българи от алчност. Бъди горд от това и спи спокойно. А утре няма за какво да пишеш(плюеш)защото няма да го има заради светеца ти хубчев. Жална му майка на Левски от такива фенове като теб.


Ти наистина ли не можеш да схванеш вредата от подобно поведение на ръководството?
Вредно е, защото възпира и мениджъри и футболисти и треньори да искат да работят с Левски, защото това не е професионално поведение, а тотална аматьорщина. И Раев ще е тук днес и утре, но тези петна ще пречат още дълги години. Хубчев може да не е направил нищо, но това не е оправдание за тоталната неадекватност на ръководството.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3254
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот alexdb » 28 ное 2021 22:18

Kris_men2000 написа:
Plamen_i00 написа:
Kris_men2000 написа:
Kotooshu написа:Мдаа, да се чуди човек това дали е форум на Левски, когато фалираше комунистическия тумор четях такива неща!


На мен ми се струва.че това е форум на злодеите срещу ЛЕВСКИ.Всеки плюе Левски и хвали или одобрява всяко действие или решение срещу Левски. Всяко гадно или вредно действие срещу Левски получава веднага 10 одобрителни коментара от "най-върлите фенове " на Левски. ЖАЛКАРИ СКАПАНИ.

Всъщност ти одобряваш действия срещу Левски. Идва Сираков в тежко финансово положение и първата му работа е да направи клуба с 1млн лева по-беден. Тези пари може да са капката, която да доведе до фалит, обаче ти го защитаваш. Това за много пари, които са съдбовни в този момент. Като правиш такъв разход трябва да си готов лично да си го поемеш.


А сега си включи мозъка и помисли. Идва г-н. Сираков и няма един лев.в касата на Левски но трябва да се плащат космически суми на бог хубчев и други хрантутници. Не му ги плащам но задълженията си стоят и в това време се натрупват огромни задължения и към НАП заради космическата заплата на професор хубчев и другите хрантутници. ЗАТОВА НАЙ ПРАВИЛНОТО РЕШЕНИЕ НА ТОВА Е УВОЛНЕНТО. ТАКА ПРЕКРАТЯВАМ НАТРУПВАНЕТО НА ДЪЛГОВЕ КЪМ НАП ЗА НАПРЕД. Сега разбра ли защо Сираков действа така или ти трябва преводач.


Ле-ле и колко г-н Сираков е икономисъл от осигуровки? :lol: Случайно да знаеш, че те имат таван ;) Спестил сигурно за година 20 бона за осигуровки на целия щаб (а се набутал с милион и кусур), колкото отиват за глоби за бомбичките на умници като тебе за един-два мача :lol:

Odessit
Мнения: 426
Регистриран на: 24 дек 2015 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Odessit » 29 ное 2021 09:50

Две-три бутилки водка за Крушарски и всички проблеми на "Левски" ще са решени.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12365
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 29 ное 2021 10:18

Odessit написа:Две-три бутилки водка за Крушарски и всички проблеми на "Левски" ще са решени.

Би ли пояснил, моля. :?:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Odessit
Мнения: 426
Регистриран на: 24 дек 2015 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Odessit » 29 ное 2021 12:09

TristaNNN написа:
Odessit написа:Две-три бутилки водка за Крушарски и всички проблеми на "Левски" ще са решени.

Би ли пояснил, моля. :?:

Гонг.бг, водещото заглавие, но сигурно вече си го видял.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2168
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kris_men2000 » 29 ное 2021 16:31

alexdb написа:
Kris_men2000 написа:
rhaegar написа:
Kris_men2000 написа:
rhaegar написа:Кво да кажем за лихвите? Дължат ли му се? Дължат се. Иска ли ги? Иска ги. Прав ли е да си ги иска? Прав е. Ще си му ги платят като попове и другия път ще си помислят преди да покажат вратата на когото и да е без преговори за това.



Спи спокойно.Доволен ли си ,че Хубчев постави "любимият ти отбор Левски "на място.Спи спокойно тази вечер Хубчев наказа жестоко Левски защото Левски е гаден. ГГ плаща на такива като т...


Аз си спя спокойно, независимо дали Левски си е платил дължимото на Хубчев, или не. Ръководството на Левски постъпи глупаво и безотговорно, спрямо ситуацията в която се намира клубуът и спрямо феновете, които даряват от джоба си за да го спасят. Не е нужно всяко решение на Сираков да се приема автоматично за правилно и да сипваш по всички, които не са съгласни с него, само защото е Сираков. И няма значение от къде е дошъл Хубчев, Левски му е дал много и той е дал много на Левски, но най-малкото в името на тази взаимна връзка трябваше да се постъпи по друг начин с него. Пак ще кажа, понеже очевидно не четеш-за мен той щеше да отстъпи от исканията си, ако не се бяха отнесли с него като с поредния наемник. Да не говорим, че далеч по-незаслужили от него също ще си съберат дължимите пари, рано или късно.


ХИПХИП УРА. Дано душата ти се напълни със злоба,че ' любият ти Левски ще бъде наказан жестоко от светци като Хубчев. Нищожество направено личност.от Левски затрило светинята на милиони българи от алчност. Бъди горд от това и спи спокойно. А утре няма за какво да пишеш(плюеш)защото няма да го има заради светеца ти хубчев. Жална му майка на Левски от такива фенове като теб.


Ти наистина ли не можеш да схванеш вредата от подобно поведение на ръководството?
Вредно е, защото възпира и мениджъри и футболисти и треньори да искат да работят с Левски, защото това не е професионално поведение, а тотална аматьорщина. И Раев ще е тук днес и утре, но тези петна ще пречат още дълги години. Хубчев може да не е направил нищо, но това не е оправдание за тоталната неадекватност на ръководството.


Схващам всичко но как да плаща г-н. Сираков тази космическа заплата на некадърник която не е подписал той. По добре ДЪЛГОВЕ напред във времето от колкото моментален фалит. Ако не го беше изгонил него и останалите некадърни хрантутници до сега нямаше да има спомен от Левски.
Не съм съгласен да фалира любимият ми клуб заради бездарни некадърници докарани от друг.Това е все едно .че си правиш ремонт на апартамента но майсторите ти ги докарва комшията и ти казва ти няма да се пазариш защото аз съм им обещал двоично. Ти си задължен само да им плащаш.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

vvessel
Мнения: 4343
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 29 ное 2021 23:09

По въпроса за уволнението на Хубчев аз имам малко по-различно мнение, което не го оправдава по никакъв начин. По начина по който го назначиха - с тайни уговорки и лъжи, по същия начин го уволниха. Спомням си когато Божков изчезна, как ПК излезе и каза,че Хубчев и щаба му щели да работят без пари. Няколко месеца по-късно пак се обявява от същия индивид, че щели да си подават оставките. Това беше някъде средата на май. Малко след това идва Сираков и бам - уволнение. Някой да вижда някаква логика? Единствената логика е, че по този начин на Хубчев му се гарантира заплатата до края на договора, а Сираков излиза готиния шеф, който маха треньорът мразен от всички фенове. Герой! И вълкът сит и агнето цяло. Това е бил плана.
Реалността е обаче и вълка гладен и агнето изядено. Изядено от тези хубавци, които ще си делнат горницата от заплатата на Хубси, а ние ще платим сметката. Защото всеки грамотен, завършил четвърти клас, който може да събере две и две щеше да се разбере с треньора за раздяла по взаимно съгласие, при положение че основния спонсор го няма и клуба е в бедствено положение. Но всеки полуграмотен тарикат, дошъл да прави пари на чужд гръб щеше да измисли схема. И схемата е ясна. Поне според мен.
Никой не ангажирам с мнението ми, лично мое си е и нямам намерение да споря по него, просто аз така ги виждам нещата.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот modor » 30 ное 2021 12:12

Левскари,

заявяваме, че „Левски“ винаги е стоял встрани от политиката. Въпреки това, с изненада установихме, че по време на политическите консултации за съставяне на кабинет, тема №1 станаха проблемите на конкретен футболен клуб, а ролята на лобисти пред държавата изиграха двама „емоционално свързани“ с този клуб представители на политически формации.

За нас това е недопустимо и ви уверяваме, че с повишено внимание ще следим всичко случващо по този въпрос и при решения, накърняващи интересите на любимия клуб, ще реагираме.

„ПФК Левски“
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

realno
Мнения: 6484
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 30 ное 2021 12:48

Ръководството активни по отношение на политиката, но пасивни когато трябва да заявят, че Тирето не е ЦСКА, а преименуван и преместен Литекс.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8895
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот bilyaletdinov » 30 ное 2021 14:04

modor написа:Левскари,

заявяваме, че „Левски“ винаги е стоял встрани от политиката. Въпреки това, с изненада установихме, че по време на политическите консултации за съставяне на кабинет, тема №1 станаха проблемите на конкретен футболен клуб, а ролята на лобисти пред държавата изиграха двама „емоционално свързани“ с този клуб представители на политически формации.

За нас това е недопустимо и ви уверяваме, че с повишено внимание ще следим всичко случващо по този въпрос и при решения, накърняващи интересите на любимия клуб, ще реагираме.

„ПФК Левски“

Тая дрисня верно ли е излязла от клуба? И на малките деца беше ясно, че сме клуб контролиран от Тиквата...не е сериозно просто. От срещата в Хасково на първа линия се кипри един народен представител от ГЕРБ. Сигурно и той потомствен левскар.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта