Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9291
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 26 ное 2021 20:14

https://efirbet.com/ и https://nostrabet.com/ гледам,че са в сайта
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот bilyaletdinov » 26 ное 2021 20:45

rhaegar написа:
THE G.A.M.E написа:
rhaegar написа:Кво да кажем за лихвите? Дължат ли му се? Дължат се. Иска ли ги? Иска ги. Прав ли е да си ги иска? Прав е. Ще си му ги платят като попове и другия път ще си помислят преди да покажат вратата на когото и да е без преговори за това.
За съжаление съдейки от последните 7-8 години, поука не се взима.
И този път едвали ще стане, понеже имаме пресните ( многобройни ) примери със сигурно 3 дузина играчи ( най-вече чужденци ) на които договорите са прекратени едностранно от страна на Клуба.
След което ест. те си искат кинтите, а ние почваме - "Ууу, срам немат, не знаят ли к'во е Левски", изливайки гнева си върху играчите, а не върху тези, дето, първо, са ги довели и 2-ро, им прекратяват договорите без споразумение.

Тъй че, аз лично съм сериозен песимист върху заключението ти. :roll:


Различни хора, различни ръководства. Може пък на сегашните да им светне някаква лампичка в главата. Надявам се.


Дали? Спомни си как Сираков изгони Йоканович, как изгони една камара футболисти в периода си като директор 2014г., колко непотребни ментета доведе...като под индиго гледам подобни дивотии. Уволни Хубчев, който тогава не взимаше и заплата дори. Доведе една камара зимни ментета, на които се дължат още пари.
Това е същото ръководство. В точно тоя форум настана неистова радост когато беше уволнен, напълно безсмислено от Сираков. Сега плач олеле-майко що си иска парите. Ще си ги иска, защото така е правилно. Да му дойде акъла на оня дето с нашите пари се прави на собственик. Ама няма да му дойде, щото и Славиша Стоянович не се изказа ласкаво за него.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43876
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rhaegar » 26 ное 2021 20:48

Аз по-скоро на Ивков и на хората от Палмите се надявам. Сираков е ясен.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12278
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 26 ное 2021 21:16

Би било добре това ръководство да се справи, щото ако се провали, то прогнозирам, че няма да има следващо ръководство, или поне не такова на професионален футболен клуб тип АД.
Също така, за добро или лошо, това ръководство има невероятен шанс да влезе в историята с нещо уникално за Левски - дали като хората, с чието дейно участие сме променили революционно модела на управление на клуба, или просто тези, които са загасили лампите. Дано да е първото.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

vlong
Мнения: 4524
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 26 ное 2021 21:38

https://gong.bg/bg-football/efbet-liga/ ... ski-660094

Някой от апологетите на Хубчев чел ли е това?
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43876
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rhaegar » 26 ное 2021 22:00

Другият път кажи на директорите да подписват договори, обвързани с резултати. Щом не са направили нещо такова, няма никакво значение.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

vlong
Мнения: 4524
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 26 ное 2021 22:10

Ясни сте ми напълно.Вие сте многото пътища след като се е обърнала колата.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43876
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rhaegar » 26 ное 2021 23:11

vlong написа:Ясни сте ми напълно.Вие сте многото пътища след като се е обърнала колата.


Ти поддържаш решение, което спомага да се обърне колата. Не знам кое е по-лошо.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
teerr
Мнения: 1273
Регистриран на: 14 май 2011 20:14
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот teerr » 27 ное 2021 01:16

Аре бе Сираков виновен за всичко...... Аман от парашутисти през последните 10 години, и всичките със сладки приказки, то не бяха Тоневци, Русев и, черапи и всичките трупаха само дългове и после дим да ги няма......
Г.Ганчев:Душата ми е люлякова,сърцето оранжево.......- Никога няма да напусна Литекс......

https://www.youtube.com/watch?v=BLd0kDXPuHI

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4392
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 27 ное 2021 09:39

"Статията" на наколенката на дилърите Виктор Вутов, е типичния пример за чорбарщина.
Хубчев, изведнъж стана най черния защото си искал парите... та не се ли смеехме на чорбарите как кълняха всеки който си иска парите при тях докато фалираха?
Без истината не можем да го караме така, толкова години се трупат дългове, милиони се появяват и изчезват, кой знае каква свинщина е във финансово отношение в клуба, а думите на Ивков звучаха по скоро:
Кораба потъва бавно, вода ще има за всички.
Да вземат да се разберат какво да говорят най-накрая.
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 64 госта