Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

way
Мнения: 2549
Регистриран на: 04 юни 2012 15:29
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот way » 14 окт 2018 15:23

Стига с тея чаканки по 5 години. Хората са на по 20 години, вече мъже за женене станали, а вие още ги броите за млади и преспективни момчета... Ако на 20 години не те искат и в Б група.....

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Kris_men2000 » 14 окт 2018 22:46

sin4ec написа:По повод няколкото офтопика отгоре и намеците за конспирации:
И аз ще го напиша в офтопик:
[offtopic]Когато по трупа на момичето е открита сперма и следи от мангала на няколко места, когато по дрехите му е открита кръвта ѝ, не знам за какво говорите. Разследването е много добро, още на следващия ден попадат на вярна следа. Справят се перфектно, но...това няма да я върне!
Лека ѝ пръст![/offtopic]


Синчец, гледам че си от умните хора.Та да те питам.Ти вярваш ли ,че ман ...ла е извършителя или по точно дали той сам е решил да го направи или има нещо много по дълбоко и шокиращо в тази история със намесени големи хора в нея? Много бързо го решиха този случай.Не смяташ ли че действат като , че ли са подготвени предварително за това?
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Kris_men2000 » 14 окт 2018 23:24

А бе юношите ни не са за изхвърляне още но друго ме притеснява.Как така всичките са като рахитясали сумалийци и са по 150 сантиметра с вдигнати ръце.Ако всичките юноши трениращи в Левски половината ги събереш един до друг а другата половина ги качиш един върху друг ще направят един цял вратар Полачек.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12289
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 15 окт 2018 11:42

Aз продължавам да недоумявам как, аджеба, все още няма налични екипи в онлайн магазина. След мача с Бистрица нямаше и в офлайн магазина на стадиона, говоря за титулярните сини. И това безумие продължава вече 11 кръга бе, баси! Това е абсурдно за клуб с претенциите на Левски, да не говорим колко е странно, че тази година по-лесно се купува сезонна карта, отколкото официален екип на отбора. За новата бира, която също би трябвало да вкарва някакви пари в клуба, дума не смея да отворя, че ще стане страшно... :shock:
Последна промяна от TristaNNN на 15 окт 2018 12:41, променено общо 1 път.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 15 окт 2018 11:55

Според директора за бирата имало толкова много кандидати за дистрибуция,че чак не смогвали да оправят документите :shock:
В София засега се продава само на 5-6 места :idea: На мача със Славия в шестограма имаше опашка за бира от поне 10-15 човека,но бирата свърши в 18ч.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 15 окт 2018 13:08

За съжаление, до преди това не знаех за какво става въпрос в българските отбори - конфликти между спортни директори и треньори. Звъняха ми минимум десет пъти, падаше ми батерията. Тогава спортен директор беше Станислав Ангелов - Пелето. След това отидох на "Герена", имах уверението, че ще играя десет мача поред, за да си върна формата и да вкарам голове. Няма какво да се притеснявам да ви кажа директно нещата - Люпко Петрович изобщо не знаеше за този трансфер, както мисля и за този на Галин Иванов. Имаха си техни конфликти. Тогава аз и Галин попаднахме в някакъв омагьосан кръг. Изобщо не съм вярвал, че може да се получи ситуация, в която треньор да не знае, че футболист пристига в отбор. Имаше конфликти от сорта на кой колко седмици ще остане още в Левски - дали треньорът или спортният директор

:oops:
"Професионален" клуб та дрънка. И на Роси така му мъкнеха футболисти. Май и на Славиша го правят... Как му гарантираш десет мача, като не си питал тренера?

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Kris_men2000 » 15 окт 2018 13:59

И кой е виновен за това ,че се назначават тъпи и ограничени животни в клуба за спортни директори та даже и ги оставили на мира да решават съдбата на светинята на българският футбол Левски със своята свещена тъпота и простотия.
КОЙ? ПИТАМ КОЙ И ОТГОВОР НЕ ИСКАМ. Хайде стига толкова , че пак започнах да навлизам в някакви конспирации.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 15 окт 2018 16:43

Мицански в следващия си клуб ПАК не изигра 10 мача. Сигурно Пелето му е виновен.
И в Корея не изигра 10 мача.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12289
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 15 окт 2018 16:49

blue avalanche написа:Мицански в следващия си клуб ПАК не изигра 10 мача. Сигурно Пелето му е виновен.
И в Корея не изигра 10 мача.

Да, вероятно защото според неговите думи, докато беше при нас, вече се бил доказал като футболист и следователно трябвало да почва титуляр. Представям си такива като него, с това мислене и подход към кариерата си, как ли се влагат в тренировките. :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот specter » 15 окт 2018 18:30

За заинтересованите (като мен :mrgreen:) - от утре би трябвало да има титулярните сини фланелки в магазина вече.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 135 госта