Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9357
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 29 апр 2024 12:24

Сираков се провали и трябва да се маха вече. Изключително нагъл човек,той с поведението си спря всичко в Левски!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1404
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот olimpi » 29 апр 2024 12:42

Извинявай, но това ти мнение е повече от безумно - личи си, че не си в България, но нали в чужбина уж беше отишъл цветът на нацията ни?


гусин Манолов с нищо не съм Ви обидил...кой колко е безумен, постигнал и е цвят на нацията (между другото би трябвало да знаете че образователният ценз на емигрантите средно е по-нисък от този в метрополията) го решават други. В професията ми се изискват доста повече неща от това да си счети примерно. Като и да е помня непълната група с Цоневите, акциите разнасяни по софийските улици и НС, дали можеше да е Гиби "приносител" е спекулация.

Да Мъри ни спаси, защото имаше подем - публика, дух в отбора, мърч, но дали щеше да дйде ако не беше НС (не съм му фен) ?!

Това с НАП дано не сте прав, защото означава А окръжна или тире, запетайка и поне за мен край на БГ "футбола" ако е тирето.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12414
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 29 апр 2024 13:09

Малко статистичка за периода юни 2020 - април 2024:

Сираков срещу Тирето и Разград БЕЗ Мъри (демек с други треньори) :
П: 0
Р: 3
З: 12

Сираков срещу Тирето и Разград С Мъри:
П: 4
Р: 5
З: 5

Па вие обяснявайте кой без кого можел, как можел и т. н.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

tmanolov
Мнения: 4151
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 29 апр 2024 13:15

olimpi написа:
Извинявай, но това ти мнение е повече от безумно - личи си, че не си в България, но нали в чужбина уж беше отишъл цветът на нацията ни?


гусин Манолов с нищо не съм Ви обидил...кой колко е безумен, постигнал и е цвят на нацията (между другото би трябвало да знаете че образователният ценз на емигрантите средно е по-нисък от този в метрополията) го решават други. В професията ми се изискват доста повече неща от това да си счети примерно. Като и да е помня непълната група с Цоневите, акциите разнасяни по софийските улици и НС, дали можеше да е Гиби "приносител" е спекулация.

Да Мъри ни спаси, защото имаше подем - публика, дух в отбора, мърч, но дали щеше да дйде ако не беше НС (не съм му фен) ?!

Това с НАП дано не сте прав, защото означава А окръжна или тире, запетайка и поне за мен край на БГ "футбола" ако е тирето.

не съм искал да те обидя, просто реагирам по-остро към потребители, които имат акъл в главата си, а изцепват някоя глупост (сигурно и аз го правя). Към полезните идиоти не съм рязък - те са си достатъчно наказани от живота.

Ся по точки:
1. За НАП съм прав - гледай какво ще стане догодина май месец
2. Дали можеше да има друг приносител - убеден съм (но факт, спекулации са), просто БХ нямаше как да остави така работата с джирото, просто г.з. се оказа най-зависим, ерго удобен. Нещо като Кюрдчето шри умрелите, а и доста хора си имат сантименти към него
3. Далеч съм от мисълта, че Мъри е Месията - има предостатъчно трески за дялане (припок, гербераст, инат като магаре), но е професионалист, при това с главно П, а това беше ключово и се видя отлично какво е с него и без него. И аз се чудя как се нави и защо.

Та така - лека, доходна и безаварийна и дано доживеем да видим Левски без зависимости!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

tmanolov
Мнения: 4151
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 29 апр 2024 13:16

TristaNNN написа:Малко статистичка за периода юни 2020 - април 2024:

Сираков срещу Тирето и Разград БЕЗ Мъри (демек с други треньори) :
П: 0
Р: 3
З: 12

Сираков срещу Тирето и Разград С Мъри:
П: 4
Р: 5
З: 5

Па вие обяснявайте кой без кого можел, как можел и т. н.


Случайност :lol: А Хамрун, а? А 11 мача без победа? А ако не бяха Палмите, а?
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4299
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 29 апр 2024 13:24

Ей много мрънкачи значииии :roll: :roll:
Ще видите вие като продадем Бала , Лима и сМислович за 4-5 М евра.
Тогава на Ваш Н.Сираков ще трябва да се извинявате!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32911
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 29 апр 2024 13:25

Хикса с шестия в Първа Бундеслига беше без него. Отстраняването на отбор, който имаше 1 загуба от 15 мача в ЕКТ пак беше без него.

Точките при Костов в първенството, който е обявен за тотален некадърник, пак са повече, отколкото при Мъри, независимо дали е бил лидерите.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12414
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 29 апр 2024 13:31

LoveAndPeace написа:Ей много мрънкачи значииии :roll: :roll:
Ще видите вие като продадем Бала , Лима и сМислович за 4-5 М евра.
Тогава на Ваш Н.Сираков ще трябва да се извинявате!

Тоя пост мА кара да измисля нов прякор: БезСмислович. :lol: :lol: :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32911
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 29 апр 2024 13:34

https://tipster.bg/otbor/bulgaria/levski-sofia

Просто да си бяхме били тези зад нас, а в плейофите каквото стане.

drvasko98
Мнения: 7073
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот drvasko98 » 29 апр 2024 13:37

Тоя Мислович е същия ментак като бразилците. Халф, който на 22-23 год не може да тича и да играе в защита. Иначе има пас,но това не стига. Вътрешният халф трябва да дава интензитет на играта, да се вижда от километри играта му. Митков може да е всякакъв, но се виждаше на терена, постоянно търсене на топката и т.н. а е на 19. Краев - също, Филип - също. Аз тоя не го виждам на терена


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта