Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4409
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 28 апр 2024 16:13

TristaNNN написа:Изумително е как уж умни и начетени левскари продължават да повтарят тъпотията "можеше да се прекрати с един подпис на онзи", при положение, че и децата знаят какво ще се случи след каквото и да е едностранно прекратяване в правния мир. Дали неустойки, дали глоби, дали други допълнителни законови проблеми на гърба на Левски.
Иначе може, да.
И понеже се наслушахме на" честни и открити" интервюта и пресконференции, даже "измолено" такова наскоро, и понеже журналистите в наши дни са "образец" за професионализъм и безпристрастност, съвсем сериозно се тревожа да не би тия 10% всъщност да са станали повече, замазани под различни пера в отчетите. Нищо не казвам, само си разсуждувам, нали е форОН.


Това е проблема, това е огромен проблем.
Абсолютно никой не им разваля комфорта с въпроси.
Ето казваш, че можело от наша страна да се анулира договора за управление, другото е пак догадки, защото никой не пита и не ги тормозят, тук говоря и за двете страни !
От известно време следя информацията за турската компания "Боташ" и как държавата губи по, цитирам:
В началото на 2023г. служебното правителство на Гълъб Донев в лицето на енергийния министър Росен Христов, подписва договор с турската държавна енергийна компания "Боташ". С него резервира капацитет за доставки на газ за следващите 13 години, на цена от USD 532 200 на ден.

Независимо дали държавата ползва или не ползва този капацитет, тя е задължена да плаща договорената цена. Договорът не може да бъде прекратен и не може да бъде преразгледан.

Та това са различни договори и казуси.
Само като се сетя последния "въпрос" на Стевчо Стоянов из нахлуването на Насо в Дарик: :mrgreen:
От апаратната питат за вашите доходи, не знам защо питат :o :o :o

*Аз пък съвсем сериозно си го мисля, че това са 10% на бащицата от Банкя, най-добре приетия политик във вселената.
И тук по веригата на гербераските утайки като разни джурналя, не им е удобно да задават подобни въпроси.
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12367
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 28 апр 2024 21:23

И на мен ми е хрумвало, че тия 10% може да отиват точно там, обаче после се замислих, че по едно време мръсникът беше в политическа немилост, а дружките му в магнитска такава, та едва ли му е било до това. Все пак в момента, в който отпусна хватката около клуба почнахме да пълним стадиони, превъртяхме всякакви броячи за дарения и любов, купичка спечелихме и вредом се говореше за синята публика.
Другото е, че Тиквата най-вероятно доволно си е цоцал от Палмбет, Уинбет и Ефбет за чадъра, който им разпъваше години наред. За да подкрепя твърдението си, ще цитирам по памет едно интервю на някакъв директор на висок пост от Бетано, който разправяше, че когато са задвижили процедурата за издаване на лиценз за България, са мотани години наред, без никаква обратна връзка, при положение, че според нашия закон за хазарта е трябвало или да получат лиценз в рамките на 6 месеца, или в рамките на 6 месеца да им се изпрати обратна връзка какво още е нужно. Цитирам всичко по памет, не ми се рови за дословните срокове, мисля че примерът е ясен, това е по-важното.
Но знае ли човек, герберастите станаха толкова много и толкова алчни, че човек никога не знае откъде още са измислили да цоцат, боклуците!
Колкото до енергийните сделки, не се наемам да коментирам, защото нямам толкова експертни познания по енергетика и икономика. Допускам обаче, че тук може да говорим за запазване на "позиция" на дадения пазар, като при някои SWAP и други бъдещи сделки на FX пазарите, например. Но никога, ама никога не приемам думите на което и да е министърче, независимо от коя партия, за чиста монета в тона на подобни договори за милиарди. Не мога да допусна обаче, че съществува договор в правния мир, който не съдържа абсолютно никакви условия/точки/анекси за прекратяване или преразглеждане. Това не го вярвам.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

tmanolov
Мнения: 4098
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 28 апр 2024 22:27

Спокойно, г.з. ше уреди с Бх участие в ЕКТ и БГЛ ще е доволен, докато продължава да се славизира. Въпросът е дали късметът пак ще покрие Кольо, както със севернофиромците (можеха да ни бият и в двата мача) и евреЙте (спокойно си ни отстраняваха на Герена при повече късмет). Ако пак има късмет, всичко ще продължава да е точно и тиренцето е в кърпа вързано
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32754
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 29 апр 2024 09:50

Станислав Генчев по всяка вероятност ще поеме Левски от лятото. Той ще замени на поста настоящия треньор на "сините" Николай Костов, който по всичко изглежда, че ще се размине с нов договор, съобщава 24 часа.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3415
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 29 апр 2024 10:16

Треньорът е последният проблем на Левски докато в клуба са Сираков, Боримиров, Йовов и разните зетьове и прочие.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9337
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 29 апр 2024 10:36

На Левски му трябва богат собственик и екип от професионалисти да управлява клуба.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8895
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот bilyaletdinov » 29 апр 2024 10:37

groti написа:Треньорът е последният проблем на Левски докато в клуба са Сираков, Боримиров, Йовов и разните зетьове и прочие.


Тоя селтак Кольо да си хваща пътя, че накрая може да изяде дървото.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4260
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 29 апр 2024 10:51

На Левски НЕ му трябва нов бащица.
На Левски му трябват - Ясен управленски екип , стратегия , визия и ПРОЗРАЧНОСТ!!!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32754
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 29 апр 2024 11:05

На ПФК Левски му трябва човек, който е готов да даде 50 млн. още при влизането си в клуба.

В противен случай ще се следва 'План за титла - 2094 година'.

Примерът с феновете как ще управляват клуба с парички е несъстоятелен, защото в идеята с Реал и Барселона се пропускат имената на Перес и Лапорта.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3415
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 29 апр 2024 11:14

LoveAndPeace написа:На Левски НЕ му трябва нов бащица.
На Левски му трябват - Ясен управленски екип , стратегия , визия и ПРОЗРАЧНОСТ!!!

И аз съм на същото мнение. Ако не можем да имаме нов мажоритар, тоя поне да даде властта на кадърни хора и да се появява колкото се може по-рядко.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта