Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4252
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 24 апр 2024 11:32

TristaNNN написа:
1palq4o1 написа:......
Само за протокола - таксата на едно дете в школата е 80 ( осемдесет лева ) на месец, без да включваме екипи ( между 600 и 800 лева за сезон на дете -.....

Това за Хомичките ли? Много, бре! :shock:

Да каже на документите какво пише , като нищо ще минава през някоя външна фирма.

ikar
Мнения: 1281
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот ikar » 24 апр 2024 12:08

Всички си даваме сметка, че не може да станем свидетели на периода 80-81г когато Бобата Жечев даде възможност на 7-8 момчета да се докоснат до мъжкият футбол. Други бяха времената, но ми се струва за да има полза от тази школа е нужно чужденец, като холандеца Деркс. Тогава поне цетката на подбора няма да допусне случайно попаднали деца. Човек с ново виждане и нова методика, онова което е в основата на просперитета на юношеският футбол.

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2719
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Der Schmarotzer » 24 апр 2024 14:30

1palq4o1 написа:
tmanolov написа:
ikar написа:"Един Бастунов от Пазарджик в София и в евротурнири. Убеден съм, че ще дойде с 200. Между другото след спекулациите по негов адрес се загледах в това момче. Би бил страхотно попадение. "
Някои наши фенове силно желаеха това момче, ето че според някои информации, той вече има предварителен договор с Левски. Друг е въпроса, когато си най-добър в Хебър, Пирин,Етър или Ботев Враца е достатъчно условие да бъдеш толкова добър и в Левски.
Преди време стана въпрос за привличане на млади, надежни футболисти - това е труден процес тъй като школите у нас са непродуктивни. Все пак добро впечатлиние правят виетнамчето от Славия и Георгиев който бе в Барса, от числото Росен Божилов, Симеон Василев и Марто Бойчев. Ако можем да вярваме на някои спортни сайтове към Божилов и Бойчев има сериозен интерес от западни клубове, а Василев и силно желан от Мъри Стоилов. Любопитно е че Василев и Бойчев са юноши на Левски, които бяха откраднати от Цеките. Тревожното в случея е че в последните години, колкото и малко качество да произвежда нашата школа, те напускат безпрепятствено .

ерго, школата следва да се закрие, както неведнъж съм казвал, или да е с някакви полуумрели функции - и без това всички са меркантилни и за 5 лева отгоре заебават и фланелки, и емблеми. Не че ги виня, това е новото нормално, но това е абсолютно излишен разход с 0 възвращемост. Затова само една старша възраст да се поддържа, дето да рита в Б или В група, щото нали е задължителна, а другото да е проформа, с платен сериозно месечен вход, за да се самоиздържа


Манолов, пак ще се намеся!
Много лесно раздаваш присъди, без да имаш някаква бегла връзка с действителността!!!
Школата била излишен разход - ку-кууу, в Русия ли си?
Само за протокола - таксата на едно дете в школата е 80 ( осемдесет лева ) на месец, без да включваме екипи ( между 600 и 800 лева за сезон на дете - колко е себестойността на тези боклуци е отделен въпрос ), допълнителна екипировка ( ръкавици за вратари, кобан за пръстите им ), пътувания, такси за турнири и т.н.. Всичко това се поема от НАС, родителите на децата. Отделно са таксите за общежития ( за деца от други населени места ). Всичко това се плаща за три месеца напред. Във всеки набор от играещите първенства тренират минимум по около 25 деца, а при някои набори има два, че и три групи!!!
Та само да те светна, че парите от тези такси и всякакви други плащания отиват за покритие освен на треньорските заплати в школата, и за част от останалите задължения на клуба.
Толкоз за компетентността ти - моля те, когато не си наясно с нещо да не се изказваш, като крайна инстанция :)

От това, което си написал, излиза, че родителите издържат школата. А какво правят ръководителите по въпроса? Освен това излиза и на преден план следният казус - означава ли, че деца, чийто родители не могат да плащат всички тези разходи, нямат никакъв шанс да влезат в отбора, дори да са по-добри от останалите?
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9326
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 24 апр 2024 15:17

България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

vvessel
Мнения: 4337
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 24 апр 2024 15:30

Сега четох, не знам дали е вярно, че Бастунов имал предварителен договор с нас и идвал лятото като свободен агент.
Ако е вярно си мисля, че Евертон ще изхвърчи като куршум, защото е под наем с опция за купуване. До тук с нищо не оправдава идването си и има още пет мача да го оправдае, но с влизането си последният мач, Лима показа, че знае защо влиза , а Куршума по всяка вероятност ще бъде резерва. Така че е най-логично да се отървем от него в края на сезона, освен ако не наниже хеттрик на Тирето или Морето, а може и на двата отбора последователно.

Киро Пора
Мнения: 327
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Киро Пора » 24 апр 2024 15:43

Куршумчето май подписа с нас до края на годината, не до края на сезона, тъй че по-вероятно е да остане и за есенния полусезон. Пък и има немалка вероятност да продадем Марин, особено ако се закучи новия му договор, тъй че Бастунов, ако наистина дойде, ще е по-скоро като негов заместник.

Потребителски аватар
gdlk
Мнения: 1100
Регистриран на: 06 фев 2011 20:55
Skype: ******
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот gdlk » 24 апр 2024 16:24

Куршума е под наем до края на шампионата, с опция за закупуване, но като слушах Сираков май ще си го връщаме.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12332
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 24 апр 2024 16:32

Аз пък се надявам, че тия новини за Бастунков са фишеци. Гледал съм му достатъчно мачове в Чорбата, предимно резерва в онзи отбор на Чичовото, както и в Хебър.
Ами, този клетник с нищичко не ме впечатлява. Дори един Станислав Иванов ми изглежда като Мохамед Салах в сравнение с Бастуна.
Колкото до Балаков, в началото показа интересни неща, като например невероятна за родните стандарти техника на място, но после Кольо го вкара в сложния тактически калъп и бразилецът стана незабележим на терена.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1648
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1palq4o1 » 24 апр 2024 17:05

TristaNNN написа:
1palq4o1 написа:......
Само за протокола - таксата на едно дете в школата е 80 ( осемдесет лева ) на месец, без да включваме екипи ( между 600 и 800 лева за сезон на дете -.....

Това за Хомичките ли? Много, бре! :shock:


Не, за Adidas ;)
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1648
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1palq4o1 » 24 апр 2024 17:18

Der Schmarotzer написа:
1palq4o1 написа:
tmanolov написа:
ikar написа:"Един Бастунов от Пазарджик в София и в евротурнири. Убеден съм, че ще дойде с 200. Между другото след спекулациите по негов адрес се загледах в това момче. Би бил страхотно попадение. "
Някои наши фенове силно желаеха това момче, ето че според някои информации, той вече има предварителен договор с Левски. Друг е въпроса, когато си най-добър в Хебър, Пирин,Етър или Ботев Враца е достатъчно условие да бъдеш толкова добър и в Левски.
Преди време стана въпрос за привличане на млади, надежни футболисти - това е труден процес тъй като школите у нас са непродуктивни. Все пак добро впечатлиние правят виетнамчето от Славия и Георгиев който бе в Барса, от числото Росен Божилов, Симеон Василев и Марто Бойчев. Ако можем да вярваме на някои спортни сайтове към Божилов и Бойчев има сериозен интерес от западни клубове, а Василев и силно желан от Мъри Стоилов. Любопитно е че Василев и Бойчев са юноши на Левски, които бяха откраднати от Цеките. Тревожното в случея е че в последните години, колкото и малко качество да произвежда нашата школа, те напускат безпрепятствено .

ерго, школата следва да се закрие, както неведнъж съм казвал, или да е с някакви полуумрели функции - и без това всички са меркантилни и за 5 лева отгоре заебават и фланелки, и емблеми. Не че ги виня, това е новото нормално, но това е абсолютно излишен разход с 0 възвращемост. Затова само една старша възраст да се поддържа, дето да рита в Б или В група, щото нали е задължителна, а другото да е проформа, с платен сериозно месечен вход, за да се самоиздържа


Манолов, пак ще се намеся!
Много лесно раздаваш присъди, без да имаш някаква бегла връзка с действителността!!!
Школата била излишен разход - ку-кууу, в Русия ли си?
Само за протокола - таксата на едно дете в школата е 80 ( осемдесет лева ) на месец, без да включваме екипи ( между 600 и 800 лева за сезон на дете - колко е себестойността на тези боклуци е отделен въпрос ), допълнителна екипировка ( ръкавици за вратари, кобан за пръстите им ), пътувания, такси за турнири и т.н.. Всичко това се поема от НАС, родителите на децата. Отделно са таксите за общежития ( за деца от други населени места ). Всичко това се плаща за три месеца напред. Във всеки набор от играещите първенства тренират минимум по около 25 деца, а при някои набори има два, че и три групи!!!
Та само да те светна, че парите от тези такси и всякакви други плащания отиват за покритие освен на треньорските заплати в школата, и за част от останалите задължения на клуба.
Толкоз за компетентността ти - моля те, когато не си наясно с нещо да не се изказваш, като крайна инстанция :)

От това, което си написал, излиза, че родителите издържат школата. А какво правят ръководителите по въпроса? Освен това излиза и на преден план следният казус - означава ли, че деца, чийто родители не могат да плащат всички тези разходи, нямат никакъв шанс да влезат в отбора, дори да са по-добри от останалите?


Ами лесно можем да посмятаме - от набор 2017 до...да речем 2008.
Малките са задължително с две групи ( когато моите бяха малки имаше и 3-та с доста повече деца - гонеха 35 ), от 2012 нагоре са по 22-23 деца, всички те плащат тази такса, купуват си екипите, плащат си и за турнирите на които участваме ( само Истанбул ми излезе доста пари, Солун ни беше награда от Купа София...но отпадна ) и можем да сметнем приблизителен месечен доход от такси.
Треньорите са около 12-15 човека за всички групи, вкл. на вратарите ( 3-ма) и един кондиционен, които ме съмнява да взимат космически заплатаи. Та по най-най-най груби сметки тренират около 500-600 деца във всички групи X 80 лева на месец - заплати на 15 човека треньори... ( 15 Х 1800 = 27000 ) =...?
А дали тези, които не могат да си платят таксите, няма да влязат в отбора...? Първо трябва да потренират за да покажат какво могат - дано да има програми за такива деца, но аз не съм чул за такова нещо.
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 50 госта