Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43890
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rhaegar » 28 мар 2024 21:22

То и Гонзо като цяло е същото като предишното ръководство.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21370
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 29 мар 2024 03:42

csimoen2 написа:[
Само ти споменавам Китамбала ти става ясно...
А да искаш този Касабов - значи искаш да си останем 15 години назад, аман от такива "опитни" динозаври...

Никъде не съм споменал Бербатов, но ако го сравняваме с Касабов - познат е по цял свят, учредил Фондация, има познанства навсякъде и т.н.

Не може ли да разбереш, че Касабов е равно на досегашното ръководство.

Отговори ми с ДА или НЕ - Харесва ли ти управлението на БФС последните 18 години?

Китимбала дойде по-късно. Аз ти говоря за един период,в който нямаше пари и Гонзо докара едни ентусиасти де падаха от Славия с 1-3.
За Касабов, нито ти, нито аз можем да сме сигурни. Помниш Батето, нали? Помниш и при кого бяха най-големите успехи в историята на националния ни отбор, нали? Ако се класираме при Гонзо на голям футболен форум ще означава ли, че той е ебаси ръководителя? Не. Или кой знае. Гонзо го помня като супер недиалогичен тип и инат. Като ръководител. А като такъв трябва да си малко от малко лисица, да знаеш къде да натиснеш, къде да отстъпиш. Боби беше кyрва. Гонзо съм убеден, че няма да е такъв. Той топки, че има е доказал, виж за други интелектуални неща...
Отговори ми с ДА или НЕ - Харесва ли ти управлението на БФС последните 18 години

Словашкото първенство - чехи и словаци. Чешкото първенство, предимно чеши. Сръбското - тоже. Националните им отбори - виждаш. Какъв коментар искаш?

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2705
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Der Schmarotzer » 29 мар 2024 07:10

metodito написа:
csimoen2 написа:
metodito написа:Не знам конкретно как е в неговия случай, но да си учил до осми клас и до десети има разлика. Всички сме били ученици. Най-важното при Иванов е, че е управлявал структури и хора. И щом нито "Левски", нито Локо Пд не се се затриха при неговото управление, значи има все пак някакви качества. А не знам, за да заема тези позиции не се ли изисква висше? Просто ми е несъстоятелно с целия този шум около "несбъдналото се розово бъдеще" с Берба. Както и преди посочих - Киро Тъпото. Ма той е млад (не знам откога неопитността е гаранция за успех на ръководна длъжност), той знае езици (това...ок, полезно е, но не е достатъчно), бил е на "Запад". Това последното много като го чуят мед им капе от устата. Бербатов - изборът на националнихилистите. Лично аз бях за Касабов. Но самият той ми изглеждаше все едно на сила се е кандидатирал.


По време на управлението на Гонзо в Левски се тръгна към трупането на дългове, скъпа селекция, аматьорски решения на всяко ниво - като цяло катастрофа!!!

В Локо Пд - същата работа.

Да искаш да управлява Касабов е чист мазохизъм, по-тъпо нещо скоро не бях чел, все едно си за Бобката, не знам футболно какво за теб е добре и/или зле...

Да кажеш, че примера от Запад не е работещ е още по-безмислен коментар, защото всички отбори от нашата "черга" се развиват главоломно, именно по начин и модел на работа от Запада!

Хубав опит. Опитай пак. Ще ти се получи.
Когато Гонзо дойде в "Левски" Шиши беше започнал вече масирана атака къ Батков и бизнесите му. Положението беше опряло до кокала. Спомни си тогава и за футболистите. ;)
Да сравняваш Касабов, международник и юрист, администратор с опит, с вифаджията Боби е смешно.
Да вземеш опитен ръководител, който е натрупал умения и знания за управления там е едно. Да си мислиш, че някой, който е ритал топка на Запад ще е добър управник е все едно да мислиш, че отличен ученик ще бъде добър учител.
С Гонзо за директор е последното ни участие в групи в евротурнирите. С Гонзо за директор Локото става два пъти втори и играе в Европа.

Още тогава Батков в едно интервю каза нещо от този род, без да споменава имена, че ще направи всичко възможно Левски да не попадне в нечистоплътните ръце, на тези, които се протягат към него."
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

scooool
Мнения: 742
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот scooool » 29 мар 2024 09:07

Само гледай Ники татьов сега завършва и как поема ръководен пост при нас, след 3-4 г. Отговорник по националните отбори и после на Гонзо на мястото и колелото се завърта. Нали не очаквате Гонзо да е спечелил с един месец кампания… по-скоро машината е била с него и той е избрания! Това е обещано на Боби да го подкрепи, малките национални отбори следващите 5г са на лагери на сянка под сините камъни, а вие си чакайте промяната.

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2830
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот futbolqga » 29 мар 2024 09:13

Докато се занимаваме с Гонзо и БФС, в нашия клуб нещата стават все по-мътни. Провеждат се разни тайни срещи между ръководството и спонсора, за които "най-прозрачният клуб" не обелва дума. Палмите още в края на миналата година спряха да дават пари, което беше потвърдено и от Сираков. Нещо не е като хората тук.

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1647
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1palq4o1 » 29 мар 2024 09:29

futbolqga написа:Докато се занимаваме с Гонзо и БФС, в нашия клуб нещата стават все по-мътни. Провеждат се разни тайни срещи между ръководството и спонсора, за които "най-прозрачният клуб" не обелва дума. Палмите още в края на миналата година спряха да дават пари, което беше потвърдено и от Сираков. Нещо не е като хората тук.


Това е супер новина за част от потребителите на форума!
Естествено, ако е истина :)
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9312
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 29 мар 2024 09:31

Предполагам,че са дали парите предварително.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Киро Пора
Мнения: 322
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Киро Пора » 29 мар 2024 10:49

Палмите трябва да са луди да си тръгнат баш сега от Левски. Едно на ръка, че имат договор за още година и половина, но тъкмо си изградиха комфорт и реално управляват клуба, срещу 3-4 милиона на година.

Финансовата инвестиция, за която сме поели ангажимент към Левски, не е краткосрочна. Тя е за период от почти пет години, като този период стартира от средата на миналата година и ще изтече през 2025 г. За целия този период ние сме поели ангажимент, който е малко над 20 млн. лева.


Левски е най-гледания клуб в България, и на стадиона и по телевизора. Да имаш тази маркетингова трибуна, срещи 4-5 милиона на година, плюс реално да имаш оперативния контрол, си е страшна далавера. Плюс харабията да си "фактурираш и да не си искаш обратно" 10% от приходите на клуба (около 15-16 милиона лева на година за последните година, тази година с големите трансфери ще минем 20 милиона приходи).

За сравнение в ЦСКА минус София, уинбет са дали 13.5 милиона лева, само тази година...

“Национален Фонд за Спорт, Култура, Изкуство и Наука”, който е собственост на Данаил Илиев (директор в Winbet), е инвестирал над 13,5 млн. лева в ЦСКА - София през последните 10 месеца, разбра Sportal.bg.


Та, Палмите трябва да страшно глупави да се махнат от Левски точно сега. А защото поне аз не съм останал с впечатление, че са, не мисля че ще си бият камшика.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3987
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Странджата » 29 мар 2024 10:55

Е как се събраха баш тук всички внуци на баба ти Ванга. Всеки вече предвиди какво ще става, всеки знае как Гонзо ще управлява - по-скоро ще подържа курса, на всеки му е ясно, че да регистрираш фондация е като да те номинират за Нобел и това е знак от съдбата само за избраници.
Как пък не се укротихте бе, как не почакахте поне да се сформира УС, да се приемат първите решения, та тогава да надникнете по-ясно в бъдещето тъмно. Ама какво ли знаем ние, простосмътните, слепи като дядо ти Йоцо (не като баба ти Ванга) за делата на ясновидците ....

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3987
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: mikata

Мнениеот Странджата » 29 мар 2024 10:57

Ами ако влезем в дискурса на Мажоритаря, Левски се отдели от ракетата-носител. Значи условията са нови, старият договор изтича, нужни са нови алинеи ... В каква посока ще са - има си тука ясновидци ...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: CSKA_99, eddie, ivo55, TristaNNN и 118 госта